سگ های مبتلا به آلرژی غذایی: غذای پروتئینی جدید سگ

تاریخ

من یک بولداگ بوکسور به نام لئو دارم که دائماً دچار خارش و خاراندن است. کار به جایی رسید که من برای او احساس بدی داشتم، نه فقط به این دلیل که او بهترین دوست من است، بلکه به این دلیل که می توانم بگویم او ناراحت بود. بالاخره سیر شدم و شماره تلفن دامپزشکم را جمع کردم و به دامپزشک سفر کردم. لئو روی شکمش جوش داشت و مدام پنجه هایش را می لیسید و در آنجا عفونی می شد.

اولین چیزی که دامپزشک از من پرسید این بود که به او چه غذایی می دهید؟ من با “یک وعده غذایی سالم بدون ذرت یا محصولات جانبی” پاسخ دادم. گفت خوبه ولی فرمولش چیه؟ بهش گفتم مرغه او گفت ممکن است بخواهم با یک پروتئین جدید تغذیه کنم، چیزی غیر از مرغ، گوشت گاو یا بره که معمولاً در غذاهای سگ یافت می شود. دامپزشک به من گفت که بیشتر مردم فکر می‌کنند سگ‌هایشان خودشان را از کک می‌خراشند، اما معلوم شد که این معمولاً غذایی است که به آنها غذا می‌دهند. او گفت اگر سعی کنم غذای سالم سگ را با پروتئین جدید تغذیه کنم، به احتمال زیاد سگم بهتر جواب می دهد زیرا هرگز در معرض آن منبع گوشتی خاص قرار نگرفته است. این دامپزشک گفت که سگ‌ها نیز مانند انسان‌ها می‌توانند در هر زمانی به هر عنصری حساسیت پیدا کنند. او چند گزینه برای غذایی که می توانم به آن غذا بدهم اشاره کرده بود، اما من اصرار کردم که به خانه بروم و تحقیقات کامل خودم را انجام دهم تا ببینم چه غذای سگ برای سگ من مناسب است. با غذاهای بسیار سالمی مواجه شدم که غلات نداشتند، اما هنوز نمی دانستم به کدام سمت بروم. من در نهایت آن را به چند رژیم غذایی محدود با مواد تشکیل دادم که دارای یک پروتئین جدید به عنوان اولین عنصری بود که ممکن بود برای سگ من کارساز باشد. انواع غذای سگی که من پیدا کردم بسیار ابتدایی بود و برای معده و پوست آسان بود.

پیشرفت

هفته به هفته، لئو یک سگ کاملا جدید شد. مشکلات پوستی او بسیار بهبود یافته و نواحی درماتیت بین پنجه هایش ناپدید شده است. جوش های روی شکمش هم از بین رفته بود.

راه حل

معلوم شد که لئو به سادگی به مرغ واکنش نشان داده است. حالا مرغ ماده بدی نیست، اما مرغ پروتئین ارزان تری است و در بیشتر غذاهایی که می خورد، مرغ ماده اصلی بود. پس از تغییر به یک پروتئین جدید، پوست پاک شد.

نتیجه گیری

اگر سگ شما مشکلات پوستی دارد، به مواد موجود در بسته غذای سگی که به آن غذا می‌دهید نگاهی بیندازید و ببینید منابع گوشتی آن چیست. اگر گوشت مرغ، گاو یا بره را می بینید، ممکن است مشکل همین باشد. همچنین مطمئن شوید که ذرت، گندم یا سویا وجود ندارد. بدون دانه با یک پروتئین جدید انتخاب خوبی خواهد بود.