شروع نیش وبلاگ – Healthyfoodforliving.com


این پست اولین مورد از سری جدیدی است که من با مهربانی به آن زنگ می زنم “مشکل وبلاگ“. هر از گاهی دستورالعمل های وبلاگ نویسی را که تهیه کرده ام و از آن لذت بردم ، عکاسی ، توصیف و پیوند می کنم.

من از زمانی که خودم وبلاگ نویسی کرده ام از دیگر وبلاگ ها دستور تهیه کرده ام … در واقع طولانی تر. بنابراین نمی دانم چرا اینقدر طول کشید تا خلاقیت آشپزی وبلاگ نویسان خود را به نمایش بگذارم. اگر هر یک از عکس ها یا توضیحات من توجه شما را جلب کرد ، فقط روی نام دستور غذا که با رنگ برجسته (قهوه ای روشن) مشخص شده است کلیک کنید.

اول: کتی با روکش شکلاتی کره بادام زمینی و ژله “فاج”به بله ، فید گیاهی تهیه شده از کره بادام زمینی ، کره نارگیل ، توت فرنگی ، دارچین و شهد آگاو. بافت آن ابریشمی و سبک است ، اما در عین حال مبهم است و طعم آن قطعاً یادآور ساندویچ Pb & J است. این تکه های کوچک فاج برای نگهداری در یخچال برای یک میان وعده به اندازه کافی مناسب است.

در زیر داریم تاکو ماهی قزل آلا BLT توسط جسیکا از فیلم چقدر زیباست. من ماهی قزل آلا را در تابه تفت دادم تا بیرون ترد شود و وسط آن پوسته پوسته شود و تاکو با سس 2٪ ماست یونانی ، سس مایونز روغن کلزا ، دوغ کم چرب ، خردل دیژون ، آب لیمو تازه فشرده ، دانه بندی شده سیر ، فلفل و s & p. بیکن ترد و دودی طعم و بافت شگفت انگیزی برای ماهی قزل آلا بود و سس آن خامه ای عالی و خنک کننده بود. من و جان هر دو عاشق این تاکوها بودیم! حتماً دوباره انجام می دهم.

مشکل وبلاگ
مشکل وبلاگ

مورد بعدی Summer-in-a-Glass است ، معروف به ماست منجمد هویج پالو هلو توسط کارولین از شکلات و هویج. هلوهای تابستانی فوق العاده شیرین پخته و نرم می شوند و با شکر (من از آب نیشکر تبخیر شده استفاده کردم) و ماست یونانی (من از 2٪ قند استفاده کردم) می پزند ، سپس در بستنی ساز به آرامی و خامه ای هم می زنند. قطعات “شوستر” شامل پیکن آسیاب شده ، دارچین ، عصاره وانیل و شهد آگاو است – و آنها با هلو فوق العاده کار می کنند. مدت زیادی در فریزر ما دوام نمی آورد ، من می توانم این را به شما تضمین کنم.

مشکل وبلاگ

به طور خلاصه ، در اینجا توده ای از اشلی است همبرگر شیرین با لوبیا سیاه(در این عکس پخته نشده است) از منظر خوراکی. این برگرهای سبزیجات پر از سیب زمینی شیرین ، لوبیا سیاه ، ذرت ، جو و کینوا ، نه تنها قدرت تغذیه ای … بلکه واقعا خوشمزه نیز هستند! ما آنقدر خارق العاده صحبت می کنیم که فکر نمی کنم به دستور دیگر همبرگر سبزیجات احتیاج داشته باشم. همیشه. جان نیز آنها را دوست داشت ، که با توجه به این که او معمولاً طرفدار برگر گیاهی نیست ، بسیار می گوید. این کار را بکن!

مشکل وبلاگ

Aaaaand که اولین قسمت من پایان می یابد مشکل وبلاگ!

آیا اخیراً دستور العمل های قابل توجهی در وبلاگ تهیه کرده اید؟ اگر چنین است ، لطفاً پیوندها را به اشتراک بگذارید!