شیوه زندگی غیر فعال منجر به گرگرفتگی های مکرر و شدید می شود: مطالعه


دیابت نوع 2 و بیماری قلبی

علاوه بر این ، هر چه بیشتر غیر فعال باشید ، خطر ابتلا به دیابت نوع 2 و بیماری های قلبی بیشتر است مجله کره ای پزشکی خانوادهمطالعه می گوید.

بر اساس گزارش آمار دیابت CDC 2020 ، بیش از 34 میلیون آمریکایی دیابتی هستند و 88 میلیون بزرگسال آمریکایی دارای پیش دیابت هستند.

دیابت نوع 2 ، شایع ترین نوع بیماری ، زمانی ایجاد می شود که بدن انسولین کافی دریافت نمی کند ، هورمونی که به بدن شما اجازه می دهد از گلوکز (قند خون) استفاده کند ، که به شما انرژی می دهد.

CDC می گوید تغییر سبک زندگی فعال می تواند به کنترل دیابت کمک کند ، زیرا ورزش باعث می شود بدن شما نسبت به انسولین حساس تر شود.

بر اساس گزارش CDC ، بیماریهای قلبی مانند حملات قلبی و نارسایی قلبی باعث مرگ سالانه 655000 نفر در ایالات متحده می شود.

اما ورزش منظم یک کلید مهم در پیشگیری از بیماری های قلبی است ، همراه با رژیم غذایی سالم ، ترک سیگار ، محدود کردن مصرف الکل و پایین نگه داشتن کلسترول و فشار خون.

اثرات بهداشت روانی

فعال ماندن می تواند تأثیرات مثبتی بر سلامت روان داشته باشد زیرا ورزش باعث ترشح اندورفین یا مواد شیمیایی طبیعی “شادی” در بدن می شود که می تواند باعث احساس سرخوشی و سرخوشی شود ، اغلب در مقایسه با مورفین.

اغلب اوقات ، هنگامی که توجه خود را به خرد کردن تمرینات معطوف می کنید ، نگرانی ها و نگرانی های شما عقب نشینی می کنند.

فعال بودن نیز می تواند اعتماد به نفس شما را افزایش دهد ، زیرا ورزش منظم بخش مهمی از حفظ تناسب اندام و سلامت است.

ناتوانی یا فقدان انگیزه برای ورزش در دوران همه گیری در مطالعه ای در آشکار شده است گزارشات پزشکی پیشگیرانهبه

بین آوریل و سپتامبر 2020 ، محققان یک نظرسنجی آنلاین از 4026 بزرگسال در لوئیزیانا ، مونتانا ، کارولینای شمالی ، اورگان و ویرجینیای غربی انجام دادند.

نتایج نشان می دهد که هرچه بزرگسالان در طول بیماری همه گیر فعال تر بودند ، کمتر با مشکلات روانی مانند افسردگی یا اضطراب روبرو می شدند.

به گفته این مطالعه ، بزرگسالان در مناطق شهری با مشکل بیشتری برای فعال ماندن ، به احتمال زیاد به دلیل عوامل محیطی ، که منجر به چالش های بهداشت روانی بیشتری شده است ، روبرو هستند.