طرفداران “خطر” به خروج مایک ریچاردز واکنش نشان داده و او را به عنوان EP مورد ضرب و شتم قرار دادندظاهراً در واقع مایک ریچاردز نبود خطر!پاسخ نهایی – و طرفداران موافق هستند. ریچاردز تنها 9 روز پس از آنکه نمایش معروف بازی اعلام کرد که او و ماییم بیالیک به عنوان میزبان مشترک دائمی این سریال انتخاب شده اند ، از سکو کنار رفت. طبق بیانیه ای که امروز به تلویزیون سونی پیکچرز داده است ، این مجموعه اکنون جستجوی خود را برای یافتن یک مجری دائمی برنامه های همگانی از سر می گیرد و بیالیک همچنان هدایت برنامه های ویژه و ویژه برنامه های اصلی را بر عهده دارد. اگرچه این بدان معناست که درب گردان مسافرخانه ها برای اکثر افراد در ABC دوباره معرفی می شود خطر! حضار ، اعلام خبر خوبی بود.

این به این دلیل است که ریچاردز در اوایل این هفته تعداد انگشت شماری از اظهارنظرهای جنجالی در پادکست خود کرد نمایش Randumb دور زد – نظراتی که در آن سابقخطر! وارثان بدن زنان تحقیر شده ، با یهودیان شوخی کردند و از تهمت برای توصیف جامعه معلولان استفاده کردند. در حالی که هنوز شایعه می شد که ریچاردز میزبان دائمی است ، تعداد انگشت شماری از دعاوی ، از جمله آزار و تبعیض ادعایی وی ، دوباره ظاهر شد.

پس البته خطر! هواداران نسبت به جانشینی الکس تربک بسیار محتاط بودند. اما امروز ، هنگامی که او تنها پس از یک روز فیلمبرداری برنامه را ترک کرد ، لحن تغییر کرد. حتی Dictionary.com برای سرخ کردن ریچاردز وارد عمل شد ، نوشتن، “” خطر “اسمی است که به معنی خطر یا خطر است. در اینجا در یک جمله آمده است: “به دلیل اظهارنظرهای قبلی کار من در خطر است.” “وایک.

اما دیگران هنوز بخشیده نشده اند خطر! برای آشفتگی که آنها ایجاد کردند – همچنین ریچاردز هم همینطور است ساکت تهیه کننده اجرایی در نمایش بازی. متیو چری ، فیلمساز ، می گوید: “مایک ریچاردز فکر می کند که می تواند به سرعت به کار EP خود بازگردد ، زیرا گفته است و انجام کاری که انجام داده بالاترین امتیاز سفید است.” نوشتبه

همچنین جیمز هولزاوئر ، محترم خطر! قهرمان ، که پس از کن جنینگز در رتبه دوم برای بالاترین برد و طولانی ترین دور تاریخ قرار دارد ، حرفهای زیادی برای گفتن داشت. او گفت: “من واقعاً منتظر اولین نمایش فصل بودم ، جایی که پس از جستجوی جامع 61 سرنخ برای قهرمان بعدی خطر ،” نوشت“این نمایش با سه نامزد واضح پیش می رود و مایک ریچاردز را برنده اعلام می کند.”

با این حال ، جستجو برای میزبان دائمی جدید آغاز شده است و توییتر در این مورد حرف های زیادی برای گفتن دارد. در حالی که برخی افراد جنینگز (که در حال حاضر صاحب دکمه سر دست تربیک است) یا آرون راجرز را پیشنهاد کرده اند ، اکثریت تماشاگران برای لوور برتون برای فرصتی دیگر برای اجرا رقابت می کنند.

ریچاردز دیروز پنج قسمت (یک هفته نمایش) را با قهرمان سابق مت آمودیو فیلمبرداری کرد ، و هنوز قرار است این قسمت ها اولین قسمت های فصل 38 باشند که از 13 سپتامبر شروع می شود. خطر! Innkeepers و جانشین دائمی تریبون.

کجا را ببینید خطر!