طوفان ایدا: واکنش شرکای ما


عکس با احترام از NOLA آماده است

ویرانی پیش بینی شده در طوفان ایدا در لوئیزیانا اکنون در سراسر منطقه به طرز دلخراشی آشکار است. بادها مغازه ها و خانه ها را باز کردند و بسیاری از کودکان و خانواده های آنها را که نمی توانستند تخلیه شوند ، ترساند. سیل های ویرانگری در برخی مناطق رخ داد که باعث ترس مردم از جان خود و از دست دادن برق و آب جاری شد.

در چنین مواقعی ، صندوق سلامت کودکان برای حمایت از شرکای محلی خود اقدام می کند تا بتوانند به کودکان و خانواده های آنها که پس از یک فاجعه با موانع سختی روبرو می شوند ، کمک های فوری ارائه دهند. لطفاً امروز 35 دلار برای کمک اهدا کنید.

همین حالا بده

شرکای ما در باتون روژ قبلاً آنجا بوده اند. حتی بدون خدمات تلفن و اینترنت ، شرکای باتون روژ ما برای ارائه امداد و آزمایش فوری برای COVID-19 در جامعه حضور داشتند. شرکای ما در نیواورلئانز با تماس با بیماران و ارزیابی مواد غذایی و تجهیزات پزشکی اضطراری ، ارزیابی نیازها را آغاز کرده اند.

“ناامنی غذایی و مسکن یک مشکل بزرگ خواهد بود. تعداد خانواده ها دو برابر می شود و عفونت های کووید بدتر می شود. تهیه دارو برای بیماریهای مزمن بسیار مهم خواهد بود. نیاز شدیدی به لوازم اضطراری مانند ضدعفونی کننده دست ، صابون و حتی آب وجود خواهد داشت. ”

-دکتر. جان کارلسون از برنامه وابسته ما در نیواورلئان

وقتی چنین فاجعه ای رخ می دهد ، ماه ها و حتی سال ها طول می کشد تا کلیساها دوباره روی پای خود بایستند. زندگی از هر نظر زیر و رو شد ، خانه ها غیرقابل سکونت شدند و مایحتاج اولیه مانند دارو ، غذا ، آب و سایر لوازم ضروری بسیار دشوار بود. این فاجعه باعث آسیب بیشتر کودکان از جوامع کم سرمایه گذاری می شود – کودکانی که قبلاً تحت تأثیر همه گیری بی امان قرار گرفته اند.

برای ما که قادر به کمک به دیگران هستیم ، اکنون زمان آن رسیده است که به کودکان و خانواده های آنها که توسط شرکای ما در لوئیزیانا مراقبت می شوند ، کمک کنیم. کمک 35 دلاری شما به شما کمک می کند تا در دوران نقاهت نامشخص از کودکان حمایت مستقیم کنید.

همین حالا بده

از کمک شما در این لحظه بسیار ضروری سپاسگزارم.