طوفان گرمسیری هنری هشدارهای افزایش طوفان و سیل را در شمال شرقی به ارمغان می آورد


بر اساس یک گزارش جدید ، انتظار می رود “طوفان خطرناک” صبح یکشنبه یا اوایل بعد از ظهر به شمال شرق برسد ، زیرا طوفان هنری به طوفان گرمسیری کاهش یافته است.

اما مرکز ملی طوفان در هشدار ساعت 8 شرایط طوفان گرمسیری را “ظرف چند ساعت آینده” ، وزش شدید باد و جاری شدن سیل در قسمت اعظم شمال شرقی پیش بینی کرد.

بر اساس اعلام NHC ، سیل طوفان می تواند باعث جاری شدن سیلاب های سریع و همچنین طغیان رودخانه ها در بخش هایی از لانگ آیلند ، نیوانگلند شود.

“هشدار افزایش طوفان” در سواحل جنوبی لانگ آیلند از ساحل Mastic تا Montauk Point نیویورک ، ساحل شمالی نیویورک اعمال می شود.
لانگ آیلند از مونتائوک پوینت تا فلاشینگ نیویورک ، فلاشینگ نیویورک تا چاتهام ماساچوست و نانتاکت ، مارتا واینارد و بلوک آیلند ، بر اساس آخرین به روز رسانی طوفان هنری.

یک “Storm Surge Watch” تا حدی سختگیرانه در مورد شرق راکوی ورودی به Mastic نیویورک ، در شمال چاتهام ماساچوست تا سگامور بیچ ماساچوست و کیپ کد خلیج اعمال می شود.

موج طوفان.
هشدار افزایش طوفان در سواحل جنوبی لانگ آیلند اعمال می شود.
AP

پیش از این ، بخش هایی از لانگ آیلند ، کانکتیکات و رود آیلند هشدار طوفان را قبل از کاهش در ساعات اولیه صبح روز یکشنبه اعلام کرده بودند.

به گفته NHC ، هشدار طوفان برای سواحل جنوبی لانگ آیلند از Fire Island Inlet تا Montauk Point ، ساحل شمالی Long Island از بندر جفرسون بندر تا Montauk Point ، New Haven Connecticut در غرب وستپورت ماساچوست اعمال می شود.

بر اساس این گزارش ، هشدار طوفان گرمسیری در شهر نیویورک اعمال می شود. هشدار طوفان گرمسیری همچنین برای بندر جفرسون در غرب نیوهیون کانکتیکات ، ساحل جنوبی لانگ آیلند در غرب ورودی Fire Island تا East Rockaway Inlet ، وستپورت ماساچوست به چاتهام ماساچوست ، از جمله Martha’s Vineyard ، اعمال می شود.
و نانتاکت و نیوجرسی در غرب ورودی روکاوی شرقی تا ورودی Manasquan.

هنری رادار
هنگامی که هانری در شمال شرقی فرود آمد ، هانری به یک طوفان گرمسیری تنزل یافت.
NHC

در یک هشدار هشدار داده شد که از ساعت 7 صبح ، طوفان با سرعت 18 مایل در ساعت به سمت شمال حرکت می کرد و بادهای تند تا 70 مایل در ساعت را در بر می گرفت. ویدئویی روز یکشنبه نشان داده شد که حدود ساعت 7 صبح توییت شد. جاری شدن سیل در جاده ها منجر به بسته شدن جاده در شهرستان میدلسکس ، نیوجرسی.

طوفان هنری از اوایل روز یکشنبه شهر نیویورک را ویران کرد و باعث جاری شدن سیل در متروها و به هم خوردن برخی از وسایل نقلیه شد. این امر پس از بارش شدید باران در اواخر شنبه به پایان رسید و به طور زودهنگام “کنسرت بازگشت به خانه” منتظر مدت طولانی شهر با ستاره در Central Park پایان یافت.