طول عمر هنریک لوندکوویست در رأس تیم رنجرز به تنهایی است


در مورد Henrik Lundqvist Rangers.

1 بنابراین ، بازیهای 6 و 7 مقابل شیاطین ، ضربه پنالتی علیه پاول بور ، و تنها قهرمانی این فرانچایز در جام استنلی در 81 سال ، مایک ریشتر را بالاتر از لوندکوویست در پانتئون دروازه بانان بلوز پیراهن ، از جمله اد جیاکومین و دیو بلونگ به کر برد؟

اگر این ادعای شماست ، من سعی نمی کنم شما را منصرف کنم زیرا جام نقره ای 34.5 اونسی بیشتر از ارزش آن در طلای تاریخی است. قاضی لوندکوویست مناظره ای است که هر دو طرف در آن بحث می کنند. برای تیم دیگری با موفقیت بیشتر ، نه ، انتخاب طبیعی خواهد بود. اما در اینجا 1994 به تنهایی ایستاده است.

اما شما یک چیز را می دانید: هیچ کس ، هیچ دروازه بان و هیچ بازیکنی ، 15 سال چهره لانچویس نبود. هیچ کس ، نه یک دروازه بان یا بازیکن ، تا زمانی که لوندکوویست می توانست به او اعتماد کند.

2 خوب ، چه کسانی دارید ، The Cat’s Rangers یا The King’s؟

دوران امیل فرانسیس را از 1966-67 تا 1975-74 دنبال کنید ، زمانی که پیراهن های آبی Giacomin ، Rod Gilbert ، Jean Ratelle ، Vic Hadfield و Brad Park برای نه سال متوالی راهی پلی آف شدند و یک بار در فینال و سه بار به آن راه یافتند. به نیمه نهایی؟ بارهای دیگر پس از غیبت در هفت دوره از هشت فصل گذشته؟

یا سالهای Lundqvist را از 06-2005 تا 2016-17 ، که در آن رنجرز این رده سنی برای حضور در مرحله پلی آف 11 از 12 انتخاب کرده بودند ، یک بار در فینال و دو بار در فینال کنفرانس پس از از دست دادن مسابقات هفت فصل به دست آوردند. ؟

تکاور
هنریک لوندکوویست روز جمعه استعفای خود را اعلام کرد.
گتی ایماژ

جاکومین ، گیلبرت ، راتل و پارک در تالار مشاهیر هاکی هستند. لوندکوویست تنها بازیکن دوران گذشته خواهد بود که به HHOF پیوست. که باید در نظر گرفته شود.

اما پلی آف …

تیم های امیلز در سری پلی آف با نتیجه 5-9 به میدان رفتند. لوندکوویست 11 بر 11 پیش افتاد.

تیم های امیلز در بالاترین سطح چهار ساله خود ، از سال 1971 تا 1974 ، در دور پلی آف به 5-4 رسیدند و در بازی های پلی آف 3-4.

در بالاترین سطح چهار ساله خود از 2012 تا 2015 ، تیم های Lundqvist در مرحله پلی آف به 8-4 و 15-4 رسیدند-صادقانه بگویم ، چگونه بدون پیروزی در همه چیز ممکن است؟ – در بازی های حذفی

طرفی که در این بحث به آن اشاره می کنید ممکن است بین نسلی باشد و بدون شک قدرت بیشتری در The Cat’s Rangers وجود داشت. اما شکی نیست که رنجرز لوندکوویست تیم برتر پلی آف بود.

اعتراف به آن در قسمت 419 به نوعی به کودک صدمه می زند.

3 10 تا از ارزشمندترین هم تیمی های دوران Lundqvist: 1. رایان مک دونا ؛ 2. درک استپان ؛ 3. جارومیر جگر؛ 4. دان ژیراردی؛ 5. ریک نش؛ 6. رایان کالاهان؛ 7. ماتس زوکارلو ؛ 8. Derick Brassard؛ 9. مارک اشتال؛ 10. برد ریچاردز.

“در سال تازه کار ، احساس کردم” وای! ” همه چیز بسیار بزرگ بود. ”لوندکوویست پیش از اعلام بازنشستگی در روز جمعه به پست گفت. “هم تیمی های من … جگر.

“این به نوعی طاقت فرسا بود.”

چهارم من همیشه اعتقاد داشتم که رنجرز جام را در سال 2012 از دست داد و نتوانست در کمتر از هفت بازی در دور دوم بازیها را به پایان برساند.

از دست دادن بازی بالقوه 4 (پس از پیروزی در بازی 3 در سه وقت اضافه) و بازی 6 (پس از بازی 5 در 19:52 از دوره سوم مساوی شد و در OT برنده شد) در تیم دی سی ویران کننده بود که اساساً به نه مهاجم و پنج مدافع و فقط فرصت کافی برای بیرون آوردن شیاطین استراحت یافته در فینال کنفرانس را نداشت و پس از آنکه در هفت بازی مقابل سناتورها از طریق چرخ گوشت دور اول عبور کرد.

تکاور
هنریک لوندکوویست
AP

جان تورتورلا هیچوقت در رنجرز کار بهتری در فصل 12-2011 انجام نداد ، زمانی که تیم قهرمان کنفرانس شرقی شد و یک امتیاز پشت تروفی روسای جمهور از دست داد ، اما او هرگز کار بدتری از آن فصل با پلی آف انجام نداده است. گروهی آماده پیروزی در همه آنها شد.

5 بهترین پیروزی های سری: اول مونترال ، فینال کنفرانس 2014 ؛ دوم واشنگتن ، دور دوم 2015 ؛ 3. پیتسبورگ ، دور دوم 2014 ؛ 4. اتاوا ، دور اول 2012 ؛ شیاطین پنجم ، دور اول 2008 ؛ 6. آتلانتا ، دور اول 2007 ؛ 7. واشنگتن ، دور اول 2013 ؛ هشتمین دور مونترال 2017

بدترین شکست های سری: اول اتاوا ، دور دوم 2017 ؛ 2. پیتسبورگ ، دور اول 2016 ؛ 3. خلیج تمپا ، فینال کنفرانس 2015 ؛ چهارمین شیاطین ، فینال کنفرانس 2012.

ششم برترین موفقیت: بازی 6 ، 1-0 مقابل مونترال در گاردن برای صعود به فینال جام 2014 و هلیکوپتر شگفت انگیز در نیمه دوم ، که توماس ونک حدود دو دقیقه از تنها گل دومینیک مور در بازی نجات داد.

“نمی دانم این به این دلیل است که من در حال پیر شدن هستم یا شاید یک دروازه بان ، اما بسیاری از بازی های خاص را به خاطر نمی آورم یا به اندازه کل تجربه تجربه حرفه ای خود و هم تیمی هایم ذخیره نمی کنم” “لوندکوویست گفت. “اما اگر لحظه ای بله ، 1-0 مقابل مونترال ، برای صعود به فینال ، همانطور که باغ وجود داشت ، وجود داشته باشد ، آن زمان مناسب خواهد بود.”