عفونت های کووید در کودکان مانند گذشته در حال افزایش است


ما هرگز فکر نمی کردیم اینجا باشیم ، اما اینجا هستیم. گزارش شده است که بیشتر عفونت های کووید 1 جنوبی افزایش یافته و از قله هایی که در زمستان گذشته مشاهده شده است ، پیشی گرفته است. تصادفی نیست که این ایالت ها میزان واکسیناسیون تا حدودی پایین تری دارند.

در حالی که کودکان در بسیاری از موارد در طول این همه گیری رنج می بردند ، میزان عفونت آنها پایین بود. حالا آرایشگر هفته گذشته ، نوزادان 22.4 درصد از کل موارد جدید هفتگی را تشکیل می دادند و با سرعت هشداردهنده ای رشد می کردند. در ماه جولای 38000 بیمار اطفال در هفته وجود داشت. تا اواسط ماه اوت ، این تعداد به 1 میلیون نفر رسید.

بسیاری از ایالت های شبکه ملی ما کاملاً تحت تأثیر این اپیدمی قرار گرفته اند. براساس میزان جمعیت ، ایالت هایی که بیشترین میزان ابتلا روزانه را دارند ، می سی سی پی ، لوئیزیانا و فلوریدا هستند. در این ایالت ها و همچنین در تگزاس ، تخت های ICU کودکان در حال پر شدن است.

پیچیده شدن این وضعیت خطرناک بازگشایی مدارس است. مجله محلی می سی سی پی امروز “این داده ها در اوت گذشته گزارش شد ، با افزایش 3030 درصدی در موارد ابتلا به COVID-1 در کودکان در دو هفته اول مدرسه در سال 2021 در مقایسه با دو هفته اول.” با کمال تعجب ، تنها بیمارستان اطفال در ایالت می سی سی پی با این بحران مواجه است.

در حالی که اقدامات دولت محلی مانند تگزاس و فلوریدا امنیت عمومی را تضعیف می کند ، که در آن فرمانداران با ماسک زدن در مدارس مخالف هستند ، اکنون اقداماتی با فاصله اجتماعی توسط CDC و آکادمی اطفال توصیه می شود. و بدتر از آن ، برخی ایالت ها مانند تنسی تهدید به انتقام از سازمان هایی کرده اند که سعی در آموزش مزایای واکسن به کودکان دارند.

در صندوق سلامت کودکان ، ما اصرار داریم که بهترین راه برای محافظت از کودکان واکسیناسیون همه افراد بالای 12 سال با واکسن Covid-1 است. برای میلیون ها کودک که به مدرسه باز می گردند ، کاری که ما باید انجام دهیم این است که از بیماری آنها و از دست دادن روزهای ارزشمند مدرسه جلوگیری کنیم.

برنامه های شریک ما دلسرد شده و به تلاش های خود برای مبارزه با این افزایش از طریق کمپین های آموزشی و تلاش های واکسیناسیون ادامه می دهند.به “ما هنوز از واکسن ها حمایت می کنیم. ما والدین را تشویق می کنیم که وقتی فرزندان خود را می آورند واکسینه شوند. ما چندین آزمایش واکسن داریم و قصد داریم به زودی یکی دیگر را انجام دهیم.” سینتیا کراس ، مدیر پزشکی برنامه شریک ما در تنسی می گوید.

منظور شما از پزشکان همکار ما مانند کراس و کودکانی است که به آنها خدمت می کنند ، مدافعانی قوی که به سلامت ، تحصیلات و ایمنی آنها در این زمان بحران اهمیت می دهند. سوزان هیلن اسپلدینگ ، MD ، FAAP ، مشاور ارشد پزشکی