‘علاءالدین’ بعد از برخورد با موارد ابتکاری COVID-19 ، حضور دیگر را لغو کرد


تولید برادوی “علاءالدین” پس از مثبت شدن تست های جدید خدمه و بازیگران با موارد ابتکاری COVID-19 ، برای چند روز آینده لغو می شود.

تهیه کنندگان برنامه در بیانیه ای در توییتر خود گفتند که برنامه هایی که از 1 اکتبر تا 10 اکتبر برنامه ریزی شده بود لغو شده و اجرای بعدی آن نیز 12 اکتبر است.

“علاءالدین” روز سه شنبه به مدت یک روز بازگشایی شد تا نمایش روز چهارشنبه پس از کشف چندین مورد ابتکاری COVID-19 در این شرکت ، بسته شود. پس از دو دور آزمایش توسط بازیگران ، خدمه و کارکنان ، این نمایش روز پنجشنبه مجدداً برای اجرا باز شد تا اینکه روز جمعه اعلام شد که دوباره بسته می شود.

در بیانیه نمایش دهندگان از “علاءالدین” در توییتر آمده است: “ما برای ناامیدی و ناراحتی که باعث ایجاد دارندگان بلیط می شود عذرخواهی می کنیم ، اما اطمینان داریم که مخاطبان موافقت می کنند که هنگام بازگشت ما به برادوی ، ایمنی باید در درجه اول اهمیت قرار گیرد.” همه بلیط های نمایش های لغو شده مسترد می شود.

دشواری باز ماندن “علاءالدین” بر چالش هایی که محصولات در هفته های اخیر پس از بازگشت طولانی مدت آنها به برادوی با آن روبرو هستند ، تأکید می کند. در حالی که “علاءالدین” اولین تولید برادوی بود که به دلیل COVID تعطیل شد ، چندین محصول خارج از برادوی با موارد پیشگامانه روبرو شد. به گزارش نیویورک تایمز ، “پیشخدمت” قبل از افتتاحیه آزمایش مثبت روی بازیگران خود انجام داد ، اما توانست “آزمایش کند که بقیه بازیگران خوب هستند و سپس با کم مطالعه ادامه دهند.”

اتحادیه تجاری لیگ برادوی همچنین اعلام کرد که شرایط واکسیناسیون فعلی برای بینندگان ، مجریان ، خدمه و کارکنان تا پایان سال باقی خواهد ماند.

“صاحبان و مجریان همه 41 سالن تئاتر برادوی در شهر نیویورک همچنان به واکسیناسیون برای تماشاگران ، هنرمندان ، عوامل پشت صحنه و کارکنان تئاتر برای تمام اجراها تا پایان سال ادامه خواهند داد. ماسک همچنین برای تماشاگران در تئاتر مورد نیاز است ، مگر زمانی که در مکان های خاصی به طور فعال غذا بخورید یا بیاشامید. ”

بینندگان زیر 12 سال که نمی توانند واکسن بزنند باید آزمایش کووید -19 منفی PCR را که توسط ارائه دهنده پزشکی انجام شده است ، ظرف 72 ساعت از شروع اجرا ارائه دهند یا آزمایش سریع سریع منفی کووید -19 در مدت شش ساعت پس از انجام آزمایش انجام شود. زمان شروع عملکرد

لیگ اعلام کرد که این الزامات را برای اجراها در دسامبر 2022 مورد بررسی مجدد قرار می دهد.

فرماندار کتی هوچول گفت شیوع علاءالدین اهمیت واکسیناسیون را نشان می دهد.

„Die einzige Antwort ist, dass mehr Menschen geimpft werden und Menschen in Shows geimpft werden, Menschen bei Konzerten geimpft werden, damit sie sich sicher fühlen können, wenn sie zwei oder drei Stunden lang auf einem Stuhl sitzen und endlich einen persönlichen Auftritt genießen, den شما دارید. هوچول در کنفرانس مطبوعاتی خود در روز پنجشنبه گفت: “من مطمئناً این کار را انجام خواهم داد.”