عوارض زیاده‌روی در مصرف انجیر – دکتر رویا خادمیان


عوارض زیاده‌روی در مصرف انجیر

روی در مصرف انجیر آسیب می بیند به بدن. یکی از پرخاصیت‌ترین مواد مورد نیاز است که سرشار از مواد مغذی باشد. این حال ، زیاده روی مصرف آن ، حجم عوارض بیشتری داشته است. در ادامه این مطلب به عوارض زیاده اندروی در مصرف انجیر اشاره می کنیم:

1سنگین شدن معده

روی در مصرف انجیر سنگین شدن معده و دل درد. گرچه به دلیل آنکه انجیر دارای سطح بالایی از فیبر بوده و برای افرادی که از یبوست رنج بسیار مفید است ؛ اما خوردن بیش از حد آن باعث دل درد می شود. آب سرد پس از انجیر در این زمینه توصیه.

2نفخ شکم

یکی از میوه های است که ممکن است بروز کند نفخ شکم جدید. درمان این مشکل بهتر آب (بادیان رومی).

3ایجاد حساسیت به نور آفتاب

مصرف انجیر تاثیر مثبتی روند درمان پوستی مانند سرطان پوست دارد ، اما حال حساسیت به اشعه آفتاب افزایش یافته است. (UV) این موضوع بثورات پوستی نیز به همراه داشته است. جزو شما هستید که به طور معمول مستمر برای جلوگیری از بروز بیماریهای قرار گرفتن بیشتر مددت در مقابل آفت .ب دور

چهارمآسیب به کبد و روده نفر

انجیر میزان برای کبد نیز مضر باشد. به دلیل دانه های موجود انجیر ، ممکن است این میوه از انسداد روده شد. انجیر به اندازه میزان سفت که هضم است و ماندن در خطرناک است.

5جذب کلسیم

دارای ماده ماده به نام است که در روند جذب کلسیم در بدن مداخله. اختلال در نهایت نهایت کلسیم در و در فرد دچار ضعف و بیماری های دیگر از کمبود کلسیم شد.

ششمخونریزی

دارای طبع گرم است که باعث خونریزی در بدن می شود. روی خوردن انجیر باعث خونریزی در شبکیه چشم ، مقعد ، و واژینال می شود. این موضوع کم کم هموتولیک را درپی داشته است. شکل که پس از انجیر مشاهده کنید خونریزی سریعاً از آن متاكف استفاده كنید. دوباره خونریزی ادامه یافت و به پزشک نیاز پیدا کرد.

از دیگر عوارض زیاده‌روی در مصرف انجیر در مورد موارد ذیل اشاره کنید نمود دادن:

۱- افزایش سطح قند خون

– آلری که صورت ورم آنافیلاکسی ، و رینیت (ورم غشای مخاطی بینی).

– مضر موجود از بیماریها و کیسه صفرا شبرند ، خطرناک است.

به منظور استفاده مندی از رژیم غذایی آنلاین دکتر رویا خادمیان بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دریافت برنامه غذایی