عکسها ، ویدئوها: هفته بازگشت به بروکلین با C + C Music Factory ، Big Daddy Kane و موارد دیگر


پنجشنبه شب نوبت بروکلین بود که میزبان تور هیپ هاپ NYcoming Homecoming با یک کنسرت بزرگ رایگان در فضای باز در ترمینال ارتش بروکلین در کنار آب در سانست پارک باشد. جمعیت کاملاً واکسینه شده صدها نفر بود – محوطه به وضوح برای مشارکت بزرگتر طراحی شده بود ، و یکی از فروشندگان غذای ناامید شب را “یک فیاسکو” نامید – اما آنچه ممکن است از نظر اندازه کمبود داشته باشد ، به وفور جبران کرد.

سرفصل های خبری شب به ویژه در جنجال مردم بسیار خوب عمل کردند. دسیگنر ، یکی از رپرهای کمیاب Gen Z که تا به حال در این هفته دیده بودیم ، وقتی روی صحنه رفت با انرژی منفجر شد و در یک لحظه به سمت تماشاگران پرید و یک بچه تصادفی را روی شانه هایش بلند کرد. و Big Daddy Kane همه را مجبور کرد تا با آهنگهای اواخر دهه 1980 بخوانند و به یاد دوست قدیمی Biz Markie با یادآوری اولین دیدار آنها با رپ در 1984 در بازار Albee Square Mall -Battle met.

https://www.youtube.com/watch؟v=CQcuGQ8e_WQ

https://www.youtube.com/watch؟v=dkMBIuBX_Qc

https://www.youtube.com/watch؟v=bDblsFcGZog

برادر بزرگ پاپ اسموک ، اوباسی جکسون ، نسخه به روز شده جشن موسیقی رقص C + C در کارخانه موسیقی C + C در سال 90 ، هنرمندان دیگر در شب پرحاشیه عبارت بودند از: جودی تورس ، سازنده ضربات باشگاه ، Stetsasonic پیشگام هیپ هاپ بروکلین ، نوجوان سابق -Sensation Special Ed ، و استاد قدیمی Whodini DJ Grandmaster Dee.

همانطور که در این نمایش ها انتظار می رفت ، چاک شومر ، رهبر اکثریت مجلس سنا به همراه شهردار بیل دو بلاسیو و مدافع عمومی جومان ویلیامز روی صحنه رفتند تا به روال “چاک قاتل” خود بپردازند. با این حال ، او این بار کار خود را با این جمله آغاز کرد: “جومان می گوید او ارشدترین افسر سیاهپوست حاضر است ، اما من چطور؟”

https://www.youtube.com/watch؟v=4kI4i_irQKg

او به همه ما قول داد که جمعه شب نیز در کوئینز خواهد بود. و این سیاستمداران محلی تنها کسانی نیستند که به همه شهرستانها ضربه می زنند. آنجی 29 ساله به من گفت: “من در نمایشگاه برانکس حضور داشتم ، در نمایشگاه استاتن آیلند حضور داشتم ، اکنون اینجا هستم ، فردا به کوئینز می روم و عالی است. این هیپ هاپ است ، این من Grew هستم با پدر و مادرم که به این پسران پیر گوش می دهند. “

یا همانطور که رودنی دی ، که خود را “هیپ هاپ پیشگام ، رادیو اصلی رحیم” معرفی کرد ، گفت: “من آن را مدرسه قدیمی نمی نامم ، من آن را کلاسیک می نامم. ما کلاسیک هستیم. و کلاسیک ها هرگز نمی میرند. “