عکسها: آخر هفته وحشی در توپ فرماندار جام جم ، با فیبی بریجرز ، مگان تی هنگست و موارد دیگر


دهمین دوره جشنواره موسیقی Governors Ball ، پارکینگ Citi Field را به یک مهمانی بزرگ در تمام تعطیلات آخر هفته تبدیل کرد ، زیرا ده ها هزار نفر برای کارهایی مانند A $ AP Rocky ، Phoebe Bridgers ، Megan Thee Stallion ، J Balvin ، Jamie xx ، دیوانه شدند. Carly Rae Jepsen ، Ellie Goulding ، Post Malone و بسیاری دیگر.

فرماندار کتی هوچول (هیچ خویشاوندی ندارد ؛ جشنواره موسیقی به نام خانه اصلی خود در جزیره گورنور نامگذاری شد) شنبه شب در مقابل تیتر اصلی A $ AP Rocky روی صحنه رفت و به جغدهای شبانه واکسینه شده (یا آزمایش منفی) فریاد زد: “این ثابت می کند که نیویورک بازگشته است!”

هیچ راهی وجود ندارد که همه در حال بازی Gov Ball باشند (به غیر از سرفصل ها هر شب دو اجرا همیشه همزمان) ، اما برخی از نکات برجسته موسیقی این جشنواره سه روزه EarthGang بود که آن را در اوایل جمعه آماده کرد ، مجموعه خوشحال کننده Kehlani ، Goosebumps با گروه Phoebe Bridgers و Samuel T. Herring ، مجری جزایر آینده ، حضور بی نظیر صحنه ای دارند.

همچنین قابل ذکر است: A-Trak & Dave 1 ، که روز شنبه همه چیز را تکان داد ، تحسین طرفداران در King Princess ، آهنگهای جذاب و جذاب مایکل فایک ، رقص پاپ به سبک روفوس دو سول ، رقص کیکاس در Megan Thee Stallion ، همه آنها ضربات دیوانه وار سس اردک ، اشتیاق جنجالی کارلی رای جپسن و استایل های عجیب و غریب جیمی xx.

همچنین ، یکی از نکات جالب در مورد این نوع جشنواره این است که می توانید به سمت عملی بروید که تا به حال نشنیده اید و تعداد زیادی از طرفداران فوق العاده ای هستند که با هر کلمه آواز می خوانند. به اندازه کافی به ریل ها نزدیک شوید و اشتیاق این بچه ها مسری است.

https://www.youtube.com/watch؟v=Nqe1Eu8290E

https://www.youtube.com/watch؟v=IMb2MHpvXC8

البته ، وقتی تعداد زیادی از مردم آنجا هستند (یکی از روزنامه نگاران می گوید که این تعداد روزانه 50 هزار نفر بود) بدیهی است که برای نزدیک شدن به خطوط مقدم ، باید فشار قهرمانانه ای در نظر گرفته شود یا در صورت باز شدن دروازه ها تمایل به فوریت حضور داشته باشد. و تا هشت ساعت آینده منتظر خبرنامه باشید.

عصر روزهای شنبه و یکشنبه حتی پیاده روی از مرحله ای به مرحله دیگر می تواند تجربه ای ویرانگر باشد. نه به این دلیل که توپ فرمانداری اینقدر کم حضور داشت ، اما در آخر هفته بعضی مواقع بود که واقعاً چمنزار باز و وسیع جزیره رندال و گوشه گوشه ها را برای نشستن و استراحت برای یک دقیقه بدون زیر پا گذاشتن برای رفتن از دست دادم.

با این وجود ، آب و هوا بسیار دیدنی بود ، تولید کلی در اکثر موارد نرم بود ، و به ویژه با توجه به اینکه پس از دو سال وقفه در طول یک بیماری همه گیر جهانی موفقیت آمیز بود ، Gov Ball 2021 بدون شک موفقیت آمیز بود. همانطور که جوردن از کلینتون هیل به من گفت: “راستش ، من آن را دوست دارم. این سرگرم کننده ترین چیزی است که من تا به حال داشته ام ، مانند ، در حالی که، و من فقط سپاسگزارم که اینجا هستم ، توسط افراد بزرگی احاطه شده ام ، با موسیقی عالی احاطه شده ام … اینجا بودن فقط یک لذت است. من کاملاً دوست دارم. “