عکسها: KRS-One ، Slick Rick و هزاران نیویورکی واکسینه شده هفته بازگشت نیویورک را در برانکس آغاز کردند


شایسته است که افتتاحیه سری یک هفته ای و سراسری کنسرت های رایگان هیپ هاپ دوشنبه شب در برانکس ، زادگاه این ژانر در سال 1973 انجام شد. و با توجه به اینکه در سال 2024 موزه جهانی هیپ هاپ در نزدیکی Mott Haven بود ، یکی از سازمان دهندگان این رویداد ، همچنین منطقی است که کل لیست اعضای بازیگران نمایش شش ساعته از مدرسه اصلی KRS بود. -One و Slick Rick به مجموعه ای افسانه ای مانند Mel Mel و Skorpion ، Soulsonic Force ، Kool Moe Dee ، Kool Kieth ، Busy Bee و Kid Capri.

ادامه خواندن: در اینجا هر عملی در ترکیب برای 5 کنسرت “هفته بازگشت به خانه” آمده است

به تناسب ، جمعیت هزاران نفری که بلیط رایگان جشن ها را گرفتند و برای ورود باید کارت واکسیناسیون نشان می دادند ، در کسانی که مانند من همه این آهنگها را برای اولین بار به خاطر می آورند ، به یاد می آورند.

کارلوس مورالس در گفتگو با Gothamist در حالی که کول به کیت در پس زمینه حمله می کرد ، گفت: “من در برانکس به دنیا آمدم.” “و احساس بسیار خوبی است که امروز اینجا هستم. هیپ هاپ در اینجا متولد شده و بهترین است. زیباست ، هیچ مشکلی در اینجا وجود ندارد ، همه خوب بازی می کنند.”

پس زمینه پارکینگ در ساحل اورچارد بود که می توانست یک کابوس تلخ باشد ، اما در هوای نسبتا خنک دیروز اوت به خوبی کار کرد. بسیاری از این ذهن های قدیمی در بینندگان همچنین صندلی هایی را برای حداکثر راحتی خود به ارمغان آوردند. فروشندگان مواد غذایی از بازار شب برانکس مطمئن شدند که همه سیر شده اند ، و در حالی که الکل در محل فروخته نمی شد ، به نظر می رسید که بسیاری از افراد یک یا دو عدد فندق شکن دریافت کرده اند.

https://www.youtube.com/watch؟v=mYH5ai0eIZc

تعدادی از سیاستمداران نیز برای جشن آغاز هفته بازگشت به نیویورک حضور یافتند. روبن دیاز جونیور ، رئیس برونکس و سناتور ایالت جمال بیلی ، رپرهای معتبر سبک آزاد را ثابت کردند. سناتور آمریکایی چاک شومر حتی کمتر. شهردار بیل دی بلازیو و دادستان منطقه برانکس دارسل دنیز کلارک نیز روی صحنه رفتند.

کنسرت عصر سه شنبه در میدلند پارک واقع در استاتن آیلند برگزار می شود و قهرمانان محلی Raekwon و Ghostface Killah به عنوان سرفصل خبرها حضور دارند. روز پنجشنبه ، جشن ها به پایانه ارتش بروکلین منتقل می شوند ، جایی که Big Daddy Kane و C + C Music Factory تعدادی از اقدامات را انجام می دهند ، و روز جمعه ، کوئینز با جورج کلینتون (در هشتادمین سالگرد تولدش) ترکیب می شود و عنوان Too $ Action در ورزشگاه فارست هیلز