عکس ها: محل جدید بروکلین ساخته شده ، واحه ای رویایی برای نوازندگان ایجاد کرده است


پس از مدت ها وقفه در صنعت موسیقی به دلیل همه گیری ، سرانجام گروهها برای اولین بار در یک سال و نیم دوباره تور خود را آغاز کردند و مکانهای موسیقی در سراسر شهر دوباره میزبانی کنسرتها را آغاز کردند. و برای افزایش روحیه خوش بینانه ، بروکلین ساخته شده این هفته افتتاح می شود و اولین مکان موسیقی کاملاً جدید نیویورک در مدت طولانی است.

Brooklyn Made یک مکان 500 نفری است که در 428 Troutman Street در Bushwick واقع شده است ، با طراحی نورپردازی منحصر به فرد توسط Jeremy Roth (Wilco ، Nathaniel Rateliff ، Mazzy Star). این برنامه توسط دو صنعتگر از جنبه های مختلف طیف راه اندازی شد: آنتونی میکس ، رئیس سابق دفتر نیویورک Live Nation که قبلاً در Bowery Presents / AEG کار می کرد و کلی وینریچ ، عضو قدیمی گروه دلتا اسپیریت.

میکس در ابتدای تابستان امسال هنگام اعلام محل برگزاری مسابقه به Gothamist گفت: “این یک رویای مادام العمر است و امیدوارم آخرین ایستگاه من برای بقیه حرفه و زندگی باشد.”

“من یک مادام العمر نیویورکی هستم بنابراین در خون من اینجاست و من چیزی نمی خواهم به جز افتتاح اولین محل سکونتم که مالک آن هستم در اینجا ، به خصوص اگر به این ترتیب من از همه گیری خارج می شوم و سعی می کنم مقداری زندگی به شهر بازگردد و بخشی از آن باشد. “

با توجه به اینکه باشگاه قرار است امشب بالاخره افتتاح شود – جف توییدی ویلکو امشب و جمعه دو نمایش تمام شده اجرا می کند – Gothamist این هفته به این منطقه سفر کرد تا نگاهی به فضای تازه تکمیل شده ، از جمله برخی از بهترین وسایل هنرمند آن بیندازد.

میکس در ابتدا بروکلین ماد را به عنوان یک شرکت تبلیغاتی کنسرت در خارج از خانه اش در پارک اسلوپ در تابستان 2020 راه اندازی کرد و با مکان هایی مانند CMAC Events و United Palace کار کرد. این ساختمان در نوامبر گذشته خریداری شد و میکس و وینریچ بیشتر سال گذشته را صرف ساختن آن کرده اند و اطمینان حاصل کردند که در درجه اول یک تجربه دوستانه برای هنرمندان است.

تعداد زیادی امکانات گروهی وجود دارد ، از جمله چهار اتاق جداگانه سبز ، یک آپارتمان پر از رکورد و یک جاک باکس قدیمی ، چندین پاتوق خصوصی در فضای باز (از جمله دسترسی به پشت بام) ، و برای بالا بردن آن ، یک استخر خصوصی.

عکسها در محل جدید موسیقی Bushwick Brooklyn Made

یکی از فضاهای خصوصی خصوصی برای هنرمندان

فلش

“[Winrich and I] همانطور که می خواستید یک تجربه هنری منحصر به فرد را ارائه دهید ، “می گوید.” وقتی آنها می آیند ، هیچ بحثی در مورد بودجه پذیرایی انجام نمی شود. “

این مکان همچنین دارای دو گزینه ناهار خوری متصل به هم است: هنگامی که وارد اتاق می شوید ، اولین غذای کانی را می بینید ، با یک نوار نعل اسبی ، میز استخر و حیاط (تا 4 صبح باز است). روز صرف نظر از اینکه گروهی در حال نواختن است). همچنین اتاق ایستاده متصل است که از ساعت 7 صبح به عنوان قهوه خانه / کافه با شیرینی و صبحانه باز می شود و بعد از ظهر تا پاسی از شب به کوکتل / شراب / تاپاس بار با آشپزخانه مجهز تبدیل می شود.

علاوه بر Tweedy ، این مجموعه در ماه های آینده (برنامه زیر را ببینید) تا حد زیادی ترکیبی از هنرمندان قدیمی (Guided By Voices ، The Mountain Goats ، Luna ، Steve Earle ، Greg Dulli ، Okkervil River) و گروه های مستقل مستقل است. (ویتنی ، روح کندو ، املاک و مستغلات ، دهد ، فروشنده مواد مخدر). این مکان همچنین هر آخر هفته میزبان ست های دی جی معمولی خواهد بود.

مارکس خاطرنشان کرد که اگرچه Brooklyn Made ممکن است در بین مکان های شهر رقابتی باشد ، اما به دنبال چانه زدن بر سر هنرمندان با هنرمندانی مانند AEG یا Live Nation نیست.

وی گفت: “بیایید همه صادق باشیم ، قطعاً این یک رقابت است ، اما به غیر از این ، ما با یک شرکت جهانی 17 میلیارد دلاری رقابت نمی کنیم.” “آنها تورهای بزرگی انجام می دهند – تورهای هیپ هاپ و تورهای غول پیکر راک کلاسیک. ما تمرکز خود را روی ارائه یک تجربه عالی به گروه هایی که می خواهند در مکان های ما بنوازند ، قرار داده ایم ، اما در حال حاضر به زودی تورهای زیادی برای Drake انجام نمی دهیم. “

اما بین تجربه او در صنعت کنسرت ، تجربه وینریچ به عنوان یک نوازنده دوره گرد ، درآمد اضافی از دو مرکز غذا و این واقعیت که آنها صاحب ساختمان هستند ، مارکس بسیار خوش بین است که بروکلین ساخته شده در بلند مدت یک موسسه موسیقی خواهد بود در جامعه

او با خنده گفت: “من همه چیز را دیده ام و همه کارها را برای پیر شدن در اینجا انجام داده ام.” “با توجه به اینکه من در 30 سال گذشته این کار را انجام داده ام ، می دانم که منابع مالی چگونه است و می دانم که چه چیزی می تواند تامین شود و چه کاری می توانیم انجام دهیم. من می دانم که ما می توانیم با این هنرمندان آن را به سطح بعدی برسانیم و فکر می کنم آنها با این کار بسیار غرق خواهند شد. بنابراین من پیش بینی نمی کنم که ما در این مکان شکست بخوریم. من شکست را یک گزینه نمی دانم. “