غذاهای جنوبی – مجله زنده گاستون


با چای شیرین و نان ذرت تغذیه کنید …

ما امروز با کریستن روبسون ، مالک یا South Kitchen صحبت می کنیم

GA: کریستن – کمی از خودت برایمان بگو … آیا بزرگ شدی و به مدرسه اینجا رفتی؟

کریستن: من در سالزبری به دنیا آمدم اما در لکسینگتون ، کارولینای شمالی بزرگ شدم. مدتی در منطقه تریاد زندگی کردم و بعداً در سال 2006 به کوه هالی نقل مکان کردم. در مورد مدرسه ، من از دانشگاه High Point فارغ التحصیل شدم و در حال تحصیل در رشته MBA از دانشگاه Ashford هستم.

GA: چگونه غذا خوردید؟

کریستن: من از کودکی آشپزی را شروع کردم و در آشپزخانه به مادرم کمک کردم. او تصاویری از من به عنوان یک چیز کوچک در دست داشتن یک پیش بند و ایستاده روی چهارپایه روی تابه چدنی در حال سرخ کردن مرغ دارد. مامان و بابا من و دو برادر کوچکترم را تشویق کردند که عصرها در باغ ما کمک کنند. آنها اهمیت مراقبت از باغ و سپاسگزار بودن برای غذاهایمان را به من آموختند. یکشنبه ها بعد از کلیسا ، به مادرم کمک کردم تا ناهار خانگی بزرگ ما را آماده کند که به نظر می رسید برای همیشه طول می کشد زیرا همه چیز از ابتدا ساخته شده بود. من شروع کردم به تهیه غذاهای خانگی درست در دبیرستان و فروش آنها با پول گاز. من 30 سال است که از تهیه غذا لذت می برم ، از جمله در تحصیل ، حرفه و تجارت ، در حالی که 3 فرزند را بزرگ کرده ام. مردم همیشه وقتی نمی خواهند آشپزی کنند یا رویدادهای خاصی داشته باشند ، دست به دست می شوند.

GA: Southern Kitchen قبلاً یک رستوران خرده فروشی بود ، درست است؟ چه چیزی باعث تغییر شد؟

کریستن: بله ، ما به عنوان یک رستوران سومین سال خود را با غذاهای خوشمزه خانگی شروع کردیم. پس از دستورات فرماندار در 18 مارس ، منطقی بود که مدل کسب و کار خود را تنظیم کنم – من می خواستم همچنان به مشتریان راحتی خانه ای خوشمزه ارائه دهم.

GA: در مورد غذاهای بسته بندی شده خود برای روز شکرگزاری به ما بگویید

کریستن: ما غذای بوقلمون و سس مخصوص افراد و خانواده ها و همچنین غذاهای جانبی به سبک خانواده داریم. اگر می خواهید بوقلمون خود را برشته کنید ، ما همه چیز را برای شما آماده کرده ایم. می توانید از طریق وب سایت ما www.s Southernkitchen.us پیش خرید کنید. امسال برای بسیاری از افرادی که نمی توانند عزیزان خود را ببینند بسیار سخت است ، بنابراین ما غذاهای شکرگزاری را سفارشی کردیم. ما گزینه های زیادی را ارائه می دهیم!

GA: آیا شما برای گروه های بزرگ مانند رویدادهای شرکت یا کلیسا پذیرایی می کنید؟

کریستن: ما غذاهای فوتبال دبیرستانی ، کلیساها و رویدادهای شرکتی داریم. ما بسته ها و قیمت های خود را در وب سایت خود ارائه می دهیم. برخی از نمونه ها عبارتند از: تابه های کامل با لازانیا ، پای مرغ ، تابه مرغ ، استیک و آبگوشت سبک محلی ، گوشت ، سیب زمینی پوره شده Yukon Gold ، لوبیا سبز کم و آهسته ، پنیر mac n ، تابه صبحانه ، نان میمون ، بیسکویت و شیرینی و میوه سالاد نبینید – فقط بپرسید!

GA: من می دانم که کیک مرغ شما مانند کیک داغ فروخته می شود – آیا آنها در تمام طول سال در دسترس هستند؟ چه غذاهای دیگری وجود دارد؟

کریستن: بله ، آنها در تمام طول سال در دسترس هستند! ما مقدار زیادی پای موراویایی و مرغ می فروشیم. پایهای موراویایی ما همه شنیسل مرغ سفید بین یک پوسته کره ای و پوسته پوسته هستند و پای قابلمه دارای سیب زمینی خوش شانس قرمز ، نخود سبز روشن و برش های کوچک هویج است.

کاسرولز

GA: آیا می توانید غذاهای تازه یا یخ زده انتخاب کنید؟

کریستن: همه غذاهای ما تازه تا یخ زده با مواد با کیفیت بالا آماده می شوند. پنیر فلفل دلمه ای تازه است و اقلام فصلی زیادی دارد. این اطلاعات در وب سایت ما موجود است.

GA: در مورد دسرهای تعطیلات چطور؟

کریستن: بله ، ما انواع دسرهای کریسمس را فقط برای شما داریم. من دوست دارم دسرها را بر اساس فصل و میوه هایی که تازه و در فصل هستند انتخاب کنم. ما انواع کیک میوه ای درست می کنیم – توت فرنگی مورد علاقه من است! ! گاهی اوقات دوست دارم از دستور العمل مادرم استفاده کنم تا کیک واک و آناناس وارونه در اختیار مشتریان قرار گیرد. این مرا به دوران کودکی در آشپزخانه باز می گرداند ، جایی که تأثیر زیادی روی مادر و دیگر اعضای خانواده داشتم.

GA: در درب ورودی شما نوشته است “تازه. مواد اولیه محلی و با کیفیت بالا!

“کریستن: ما دوست داریم از محصولات تازه و فصلی استفاده کنیم – محصولات زیادی را از بازار Mount Mount Holly Farmer’s خریداری می کنیم. ما بسیاری از گیاهان خود را پرورش می دهیم و هر زمان که بتوانیم از محصولات محلی و عسل استفاده می کنیم.

GA: پرفروش ترین تاریخ شما چیست – و هدایای کریسمس و شرکت چطور؟

کریستن: پای مرغ همیشه پرفروش است! مردم عاشق هدیه دادن (و گرفتن!) پای و پنیر فلفل دلمه ای ما هستند.

برای اطلاعات بیشتر با 704-941-7733 یا www.s Southernkitchen.us تماس بگیرید