غذای فرت – مزایا و معایب رژیم غذایی خام

فقدان غذای فرت واقعا ایده آل یکی از دلایل افزایش علاقه به رژیم غذایی طبیعی تر برای ماهی خوک است.

قوانین اساسی تغذیه

گوزنها نیازهای تغذیه ای منحصر به فردی دارند که در حال حاضر بالاخره توسط تولیدکنندگان تجاری خوراک حیوانات خانگی برطرف می شود ، البته با درجات مختلف موفقیت. گوزن ها گوشت خوار اجباری هستند و غذا خیلی سریع از دستگاه گوارش فرت عبور می کند. آنها دندان شیرینی دارند ، اما تسلیم نمی شوند – از خوردن غذاهای شیرین (از جمله کشمش و سایر میوه ها) خودداری کنید.

رژیم های فرت باید گوشت ، مرغ یا پودر ماهی یا محصولات جانبی را به عنوان اولین ماده ذکر کنند. گوزن ها میوه ها و سبزیجات را دوست دارند ، اما سیستم آنها این گونه نیست. شما فیبر را به خوبی هضم نمی کنید. یک موز از موز بیرون می آید به همین دلیل ، رژیم غذایی موز باید دارای پروتئین حیوانی بالا ، چربی زیاد و فیبر کم باشد.

تغذیه فرت های جوان

صرف نظر از این که از غذای خام یا تجاری تغذیه می کنید ، همیشه باید حداقل دو نوع غذا را در رژیم غذایی باکره خود قرار دهید تا از گیر افتادن آنها بر روی یک غذا جلوگیری شود. گوزنها در سنین جوانی غذا را حفظ می کنند ، بنابراین اگر در رژیم غذایی فرت خود بعداً نیاز به تغییر داشته باشید ، تغییر در رژیم غذایی اوضاع را آسان می کند.

مکمل های ویتامین برای فرت ها و مکمل های مویی وجود دارد که به طور کلی بره ها را دوست دارند و مزایایی را ارائه می دهند.

متخصصان مواد غذایی خام

رژیم های خوب گران هستند ، اما ارزشش را دارند. من به تحقیق درباره رژیم های غذایی خام ادامه دادم و رژیمی پیدا کردم که استخوان های خام گوشت و گوشت گاو را ترکیب کرده و فرت های ما را در حالت فوق العاده نگه می دارد. تغذیه کامل استخوان های گوشت خام از تشکیل تارتار روی دندان جلوگیری می کند و کلسیم را در رژیم غذایی تأمین می کند. حتی اگر آنها غذاهای خام به آنها ندهند ، می توانند هفته ای دوبار با غذای خشک تغذیه شوند تا دندان ها تمیز بمانند.

بهبود کلی در وضعیت انرژی و پوشش فرت خود را مشاهده خواهید کرد. یکی از مزایای رژیم غذایی طبیعی این است که با مدفوع بیشتر حجم مدفوع کاهش می یابد و بوی آن بسیار کاهش می یابد.

وب سایت های زیادی با اطلاعات مربوط به تغذیه خام وجود دارد. هنگام تغذیه گروهی از فرت ها ، مطمئن شوید که هیچ جنگی برای استخوان ها وجود ندارد.

معایب غذای خام

اصلی ترین عیب تغذیه با گوشت تازه و پخته ، عادت معمولی فرت است که غذا را بعداً ذخیره می کند. داشتن یک توده گوشت انباشته در گوشه قفس کاملاً غیربهداشتی و خطرناک است. اطمینان حاصل کنید که پس از هر بار تغذیه باقی مانده را جمع آوری کنید. وقتی برای اولین بار از استخوان های خام تغذیه می کنید ، مدفوع فرت شما ممکن است سفید / خاکستری شود ، سیستم گوارشی فرت اسید معده را برای تجزیه استخوان ها ایجاد می کند و به زودی باید به حالت عادی برگردد.

(توجه داشته باشید که همه دامپزشکان رژیم غذایی خام را تشویق نمی کنند.) در طبیعت ، رژیم غذایی طبیعی فرتی شامل ترکیبی از پستانداران کوچک ، برخی پرندگان ، ماهی ها ، دوزیستان و بی مهرگان است. هنگام تغذیه گروهی از فرت ها ، مطمئن شوید که هیچ جنگی برای استخوان ها وجود ندارد.

تعادل مناسب را پیدا کنید

شاید بهتر باشد یک یا دو کیسه با کیفیت ترین غذای فرتی در بازار خریداری کنید. مواد موجود در بسته را بررسی کنید و مطمئن شوید که اولین مواد اولیه گوشت هستند. از غذای خشک ، مقداری استخوان و گوشت خام و حتی یک مکمل ویتامین یک وعده غذایی تهیه کنید. به تدریج می توانید میزان سبزیجات خام را در رژیم غذایی افزایش دهید. مطمئن شوید که مکمل های ویتامین را رعایت می کنید تا مطمئن شوید فرت شما چیزی را از دست نمی دهد.

غذای کنسرو شده فرت را می توان به عنوان یک غذا یا مکمل ، اما فقط گاهی استفاده کرد.

رژیم غذایی که شما به فرت خود می خورید برای سلامتی و رفاه عمومی آنها حیاتی است و حتی می تواند به فرت شما زندگی طولانی و شادی داشته باشد.