غربالگری پیشینه کارکنان شما | آزمایشگاه های ARCpoint


با افزایش روند استخدام ، بسیاری از شرکت ها به دنبال افزایش نیروی کار خود در سال 2021 هستند. اگر شرکت شما به دنبال پیوستن به تیم است ، بررسی سابقه می تواند راهی آسان برای افزایش اطمینان و محدود کردن مسئولیت باشد.

غربالگری پس زمینه چیست؟

غربالگری یا بررسی پس زمینه راهی عالی برای به دست آوردن تصویر کامل از داستان یک نامزد یا کارمند فعلی است. این داستان می تواند از جایی که قبلاً در آن کار کرده اند تا رفتار مجرمانه متفاوت باشد.

چرا مهم است

گسترش تیم می تواند یک زمان هیجان انگیز برای همه افراد درگیر باشد. اما استخدام کارمند جدید تعهدات خاصی را برای شرکت ها ایجاد می کند. بررسی متقاضیان باید گامی اساسی در هر فرآیند جذب باشد. صرف نظر از اندازه شرکت ، بررسی سابقه به کارفرمایان کمک می کند تا در صورت انتخاب کار غیرقانونی مسئولیت خود را به حداقل برسانند. با این حال ، صرف نظر از مسئولیت ، فرایند غربالگری شرکت ها را قادر می سازد تا با بررسی سابقه اشتغال و تحصیل ، کارگران ماهر را استخدام کنند.

آنچه معمولاً شامل می شود

به طور کلی قابل درک است که بررسی سابقه فقط سوابق کیفری را شامل می شود. در حالی که این یکی از جنبه های غربالگری پس زمینه است ، دسته های دیگری نیز بر اساس نیازهای هر شغل وجود دارد. این صفحه ها می توانند شامل موارد زیر باشند:

  • سابقه کیفری
  • گزارش های اعتباری (از جمله ورشکستگی)
  • گزارش رانندگی
  • اثبات اشتغال
  • تحصیلات ، گواهینامه ها و مجوزها
  • لیست مجرمان جنسی
  • لیست تماشای دولت

در حالی که موقعیت باز شرکت شما ممکن است نیازی به هر امتحانی نداشته باشد ، مهم است که در مراحل استخدام دقت لازم را انجام دهید.

از کجا می توانم تظاهرات پس زمینه را دریافت کنم؟

در ARCpoint Labs ، ما آماده همکاری با شرکت شما برای راهنمایی در انواع مختلف کاغذ دیواری موجود هستیم. کارشناسان صنعت ما می توانند به شما در تعیین اینکه کدام غربالگری برای کسب و کار شما مناسب است کمک کنند تا بتوانید طرز فکر مناسب را پیدا کنید. کار با ARCpoint نیز هرگز آسان نبوده است. آزمایشگاه های ARCpoint محلی خود را بیابید و امروز برای شروع وقت بگذارید!

ARCpoint Labs یک صنعت معتبر است که دارو ، الکل ، DNA و راه حل های آزمایش بالینی ارائه می دهد. با بیش از 100 مکان مستقل در ایالات متحده ، ما متعهد به ارائه راه حل های دقیق و مقرون به صرفه برای مصرف کنندگان ، مشاغل و پزشکان سراسر کشور هستیم.