فرماندار نیویورک چه می کند؟


در اوایل سال 2021 ، ستوان فرماندار کتی هوچول هیچ نام خانوادگی نداشت. او اکنون جانشین اندرو کوئومو به عنوان 57 امین فرماندار نیویورک شده است.

هوچول ، که پس از ورود به انتخابات 2014 دومین معاون فرماندار کوئومو شد ، با تبدیل شدن به اولین فرماندار زن این ایالت تاریخ ساز شد. او نهمین فرماندار در تاریخ نیویورک است که فرماندار شده و دومین فرماندار است که پس از جانشینی دیوید پترسون در جایگاه الیوت اسپیتزر ، که در سال 2008 در پی رسوایی فحشا کناره گیری کرد ، فرمانداری ننگین را بر عهده گرفت.

هوچول اعلام کرده است که انتخاب وی به عنوان معاون فرماندار از شهر نیویورک انجام می شود. وقتی منتظر هستیم تا او اعلام کند که آن شخص چه کسی است ، شاید برای شما این سال پیش آمده باشد که هوچول در شش سال گذشته چه کار کرده است؟ ستوان فرماندار دقیقاً چه می کند؟ انجام دادن؟ همانند مقاله توضیحی قبلی ما در شورای حکام ، ما با مورخ دکتر Dr. جرالد بنیامین ، یکی از برجسته ترین متخصصان دولت ایالتی نیویورک ، برای نگاهی کوتاه به آنچه که یک فرماندار ستوان در واقع انجام می دهد.

ریاست مجلس سنا

فرماندار ستوان دارای مسئولیت قانونی است: وی قرار است به عنوان رئیس جمهور سنای ایالت در “عملکردی تشریفاتی” ، همانطور که وب سایت سنا نامیده می شود ، عمل کند. شما این قدرت را دارید که در صورت شکست (در موارد نادر) یک رأی برای شکستن تساوی دهید.

اما حتی در این نقش ، فرماندار استوار قدرت محدودی دارد. بنیامین می گوید: “این اساساً تشریفاتی است زیرا قدرت واقعی بر عهده رهبر اکثریت است.” “این برای کار دولت حداقل اهمیت دارد.”

علاوه بر این ، معاون فرماندار در تعدادی از وظایف از جمله خدمت در دادگاه استیضاح نیویورک ، شورای دفاع ایالتی و هیئت امنای کالج علوم محیط زیست و جنگلداری فعالیت می کند. در زمان کومو ، هوچول ریاست تعدادی از شوراهای توسعه اقتصادی منطقه ای را بر عهده داشت ، مشترکاً فرماندهی گروه ویژه سوء استفاده از هروئین و تریاک را بر عهده داشت و کمپین Enough is Enough برای مقابله با تجاوز جنسی در محوطه دانشگاه را رهبری کرد.

صبر کن … همین؟

وظایف و مسئولیت های ستوان فرماندار به تشخیص فرماندار است. در مورد هوچول ، کوئومو او را به نزدیکترین حلقه خود نبرد – به عنوان مثال ، او در جلسات عمومی عمومی روزانه خود برای به روز رسانی COVID -19 در طول همه گیری شرکت نکرد. هوچول هنوز برنامه عمومی نسبتاً شلوغی داشت ، از همه 62 شهرستان دیدن کرد و صدها مصاحبه با رسانه های محلی انجام داد – اما ظاهر او کاملاً تحت الشعاع هیاهوی رسانه ای کوئومو قرار گرفت و به طور معمول پس از اعلام فرماندار توسط فرماندار اعلام شد.

بنیامین می گوید: “فرمانداران ستوان به عنوان نماینده فرماندار در ایالت سفر می کنند.” “آنها سخنرانان بالقوه یا شرکت کننده در رویدادهای عمومی هستند ، آنها جایگزین فرماندار هستند. کوئومو از بسیاری از کمیسیونرهای خود برای اعلام بودجه خود در هر سال استفاده کرد ، که یک نوآوری بود. فرماندار ستوان به منطقه خاصی می رود. ” یا شهر یا منطقه ، و اهداف دولت در رویه بودجه یا به طور متناوب ، در دستور کار قانونگذاری. “

فرمانداران ستوانی بودند که در اداره دولت نقش اساسی داشتند و از جمله مالکوم ویلسون ، که زیر نظر نلسون راکفلر خدمت می کرد ، و استن لوندین ، ​​که در دوره های دوم و سوم ریاست ماریو کوئومو را بر عهده داشت ، حضور داشتند. اما در اکثر موارد ، بنیامین می گوید ، به حاشیه راندن فرماندار ستادی رایج است.

بنیامین می گوید: “البته ، هیچ کس به عنوان فرماندار تابع نمی شود که بخواهد به سمت ستوان فرمانداری تبدیل شود – او برای تبدیل شدن به یک فرماندار تابع می شود.” “یافتن راه برای دور زدن دولت و ایجاد روابط مزیت دارد.”

نقش اصلی ستوان فرماندار

در نهایت ، بنیامین می گوید: “واقعاً چیزی به نام شغل وجود ندارد … نکته [of lieutenant governor] این است که مشاغل خاصی نمی توانند گذار را تحمل کنند. اگر فرماندار ، خدای ناکرده ، بمیرد یا کشته شود یا استعفا دهد ، این دفتر خالی می شود و این غیرقابل تحمل است. این یک دفتر قانونگذاری نیست که بتوانید تا انتخابات بعدی منتظر بمانید یا یک رویه محلی ایجاد کنید – در اینجا باید جانشینی خودکار وجود داشته باشد. “

علی رغم اینکه دومین مقام ارشد در دولت ایالت است ، مهمترین نقش فرماندار این است که بدن گرم و آماده ای را در اختیار داشته باشد اگر فرماندار نتواند کار خود را برای مدت طولانی انجام دهد. هیچ کس این را بهتر از پترسون نمی داند ، که اخیراً در مورد کار سیاسی خود فکر کرده است.

وی گفت: “بنابراین ، من به عنوان ستوان فرماندار ، از یک شخص نسبتاً برجسته در آلبانی به سمت فرماندار ستوان تبدیل شدم که تنها وظیفه فرماندار این است که با او تماس بگیرد و مطمئن شود که فرماندار صبح زنده است و کار شما در آن روز انجام می شود.”

بنابراین ستوان بعدی فرماندار چه کسی خواهد بود؟

هوچول از این نظر در موقعیت منحصر به فردی قرار دارد: معمولاً فرماندار و ستوان فرماندار به طور جداگانه در انتخابات مقدماتی شرکت می کنند و سپس در انتخابات عمومی با هم شرکت می کنند ، به طوری که هر استانداری فرماندار ستوان مورد نظر خود را دریافت نمی کند. هوچول تنها دومین فرماندار (پس از پترسون) خواهد بود که جانشین خود را به انتخاب خود تعیین می کند.

همانطور که بنیامین در مقاله ای برای Gotham Gazette نوشت ، انتخاب او به طور کامل برای سرنخ هایی در مورد “ایده های او در مورد ساختار و اصلاحات دولت ، رویکرد او در تصمیم گیری و تفکر اولیه او در مورد نوع ائتلافی که او تصور می کند” مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد. که او قصد دارد در سال 2022 به آن برسد. “

و با توجه به اینکه هوچول قبلاً متعهد شده است که در سال 2022 برای فرمانداری نامزد شود ، این می تواند برخی از نامهای بزرگ را از کار کنار بگذارد.

“چرا باید این شخص را به دولتم اضافه کنم و آن را تقویت کنم تا مرا به چالش بکشد؟” گفت بنیامین “من می توانم تصور کنم که هوچول شخصی را که او را انتخاب کرده است به چالش بکشد تا تعهد دهد که در برابر آنها رقابت نکند یا در صورت انتخاب آنها بخشی از بلیط آنها باشد.”