فناوری GPS – موارد استفاده و کاربرد Garmin Forerunner 305 – مروری

فناوری دستگاه GPS مبتنی بر مدار سیستم ناوبری رادیویی با مدارهای مجتمع پیچیده و صفحه نمایش است. این محصولات بازار و مراکز خرید را در همه جا غرق کرده اند و به نظر می رسد که آخرین شیفتگی در عرصه gizmos هستند.

اما صادقانه بگویم ، شوق ما فقط به عنوان آخرین دستگاه ها ، مانند معمول نیست ، بلکه فرض بر این است که فرض بر این است که محبوبیت این دستگاه های GPS از این واقعیت ناشی می شود که این دستگاه ها در مورد عملکرد فوق العاده کار می کنند. این کمک زمان واقعی را ارائه می دهد.

بنابراین آیا ما سعی می کنیم عملکرد GPS را برای یک فرد غیر شخصی توضیح دهیم؟ دستگاه GPS چگونه کار می کند؟ در ساده ترین شکل ، فناوری زیربنایی شامل چندین ماهواره در فضا و گروهی از ایستگاه های زمینی مرتبط است که با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و بین GPS و این شبکه ماهواره ای اطلاعات را مبادله می کنند.

این یک تعریف ساده است. روش واقعی موارد بیشتری را شامل می شود ، یعنی نرم افزارهای ارتباطی ، سخت افزار ، تعدادی پروتکل ارتباطی ، فرآیند اختصاص آدرس و غیره.

خوب ، اکنون می توانیم بررسی Garmin forerunner 305 خود را شروع کنیم. من قصد دارم برخی از ویژگی های Garmin forerunner 305 و قابلیت استفاده جالب Garmin Forerunner 305 را پوشش دهم. با منحرف شدن GPS از جاده این روزها ، ما از ناوبری GPS برای اهداف مختلف مانند پیاده روی در جنگل ، پیاده روی ، قایق ها ، مسیرهای دوچرخه سواری و به زودی استفاده می کنیم. من کاملاً مطمئن هستم که یکی از محبوب ترین nav navs ها برای استفاده در خارج از منزل مورد علاقه من ، Garmin’s Forerunner 305 است. در اینجا چند مورد در مورد عملکرد Garmin مدل قبلی 305 وجود دارد که من بیشتر دوست داشتم.

لطفاً مراقب دوندگان در اینجا باشید:

دوندگان این دستگاه GPS را دوست خواهند داشت زیرا Forerunner 305 داده های بلادرنگ را برای کمک به آنها در مسیر و هدف خود ارائه می دهد. یکی دیگر از ویژگیهای جالب این است که آنها می توانند ضربان قلب خود ، اما مسافتی که طی کرده اند و کالری سوزانده شده را پیگیری کنند – این یک ویژگی واقعاً مفید برای ناظران وزن است (برای برخی از ما بسیار مهم است.) برای کاربران جدی که شما نیز دوست دارید مانند سفارشی سازی تمرینات برای نیازهای تناسب اندام و بارگیری دوره های تمرین برای من جالب به نظر می رسد!

یک ویژگی بسیار مفید در Garmin’s Forerunner 305:

یکی از ویژگی های بسیار مهم که Garmin’s Forerunner 305 GPS را از سایر دستگاه های GPS متمایز می کند این است که از فناوری جدیدی استفاده می کند که به آن اجازه می دهد حتی در مناطق تحت پوشش شدید و در داخل خانه بدون اتصال از دست رفته به درستی عمل کند. این یک ویژگی جالب است زیرا بسیاری از دستگاه های GPS این ویژگی را ندارند و به نظر من این ویژگی واقعا مفید است.

حوصله هنگام دویدن ، مشکلی با 305 پیشرو وجود ندارد:

برای جلوگیری از خستگی در حین دویدن و برای کسانی که تلاش می کنند انگیزه خود را حفظ کنند ، Forerunner 305 از Garmin در حال رقابت است. می توانید عملکرد خود را با دوندگان دیگر در یک دوره مقایسه کنید. همچنین می توانید شرکت کنید در یک مسابقه مجازی با رقبا در همان مسیر بدون اینکه هرگز چشم خود را در سایه شکست ببینید. Garmin’s forerunner 305 در واقع ابزار انگیزه شما حتی برای مبتدیانی است که دوست دارند کمک بگیرند و به شما این امکان را می دهد که در زمان واقعی رقابت کنید.

عمر باتری – یکی از مهمترین ویژگی های هر ابزار:

عمر باتری با جدیدترین ابزارها ارائه می شود. در صورت عدم استفاده از مانیتور ضربان قلب ، 305 دارای عمر باتری حداکثر 10 ساعت است. شما چه فکر میکنید؟ زیرا این مقدار برای اکثر کاربران قدرت کافی است. من مطمئن هستم که بسیاری از آنها نیاز به عمر بیشتر باتری ندارند. من تصور می کنم اکثر دوندگان می توانند از آن برای سفرهای متعدد یا تمرینات استفاده کنند. اگر دستگاه را به طور مرتب شارژ می کنید ، نباید نگران تمام شدن آب میوه باشید.