فواید اعجاب انگیز هندوانه در فصل گرما – دکتر رویا خادمیان


فواید اعجاب انگیز هندوانه در فصل گرما

انواع آب میوه در گرم سال آب بدن مواد مغذی مورد نیاز است. میان میوه های تابستانی از خواص بسیار زیاد است. این میوه ، کم کربوهیدرات ، کالری و سرشار از فیبر ، اسیدهای آمینه و کاروتنوئیدرز. هندوانه ۱۷ درصد نیاز روزانه به ویتامین A و ۲۱ درصد از نیاز روزانه به ویتامین C را تامیهن ا اامیهن ن تامین بیند ور وراه: بید ن وراه: بید ن عراه بیماری د

سموم را دفع کنید

به دفع سموم از کمک استفاده در آب.

هضم غذا را بهبود می بخشد

هندوانه سرشار از آب و فیبر است که سلامت دستگاه را تقویت می کند و ویتامین C و A و آنتی اکسیدانهای حیاتی موجود در آن میکروبیوم خوب روده را انجام می دهد ، به بهبود هضم غذا طول تابستان بیشتر ضعیف می شود و می شود ، کمک می کند.

منبع انرژی

هر ۱۰۰ گرم آب هندوانه ، حدود ۳۰ کالری انرژی داشت و به عنوان یک نوشیدنی فوری تقویت کننده انرژی عمل عمل کرد به دلیل مصرف بیشتر C ، مصرف A و منیزیم است.

پیشگیری از آفتاب سوختگی

هندوانه به دلیل وجود آب زیاد ، برای خنک گرمای بدن و الکترولیت های تحریک شده. C موجود در آن هم تقویت سیستم ایمنی بدن است.

حفظ مایعات بدن

زیاد آب هندوانه ، به تعادل الکترولیت کمک کرد و به بدن احساس تشنگی را برطرف کرد و آب بدن را اجرا کرد.

سطح سطح pH را حفظ کنید

هندوانه سطح pH بدن را حفظ کنید. pH بدن با افزایش دما ، کاهش ضیابیدین. pH کاهش یافته ، بدن از جمله ضاف کبد ، نارسایی قلبی و باز قند کرد ، اما ثابت آب هندوانه به ونرت عفوات عفوات لواتز.

کاهش دمای بدن

دمای بدن به طور معمول در طول تابستان افزایش تأیید کرد. آب هندوانه به کاهش بدن کمک آب است و ایجاد می شود.

به منظور استفاده مندی از رژیم غذایی آنلاین دکتر رویا خادمیان بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دریافت برنامه غذایی