فیلم اکشن آشفته ساموئل ال جکسون


ساموئل ال جکسون برای دومین بار در یک سال نقش یک مرد موفق را در یک فیلم بازی می کند. و برای دومین بار در یک سال ، آرزو می کنید ای کاش این کار را نمی کرد.

شخصیت قاتل او در فیلم “The Protégé” Moody به اندازه داریوش کینکاید از “محافظ همسر هیتمن” نفرت انگیز و بلند نیست. با این حال ، بازیگر باید حرفه ای خیالی دیگر را برای اندازه امتحان کند. ترجیحاً در فیلمی که آشفته ای نیست.

ساموئل ال جکسون مگی کیو را آموزش می دهد تا یک ماشین کشتار باشد "محافظ"
ساموئل ال جکسون مگی کیو را آموزش می دهد تا در “Protégé” یک ماشین کشتار باشد.
© دروازه شیرها / با احترام از شرکت Everett

“محافظ” به اندازه کافی خوب شروع می شود. مودی در حین کار متوجه دختر کوچکی می شود که خون روی صورتش پاشیده است و در کمد ویتنامی پنهان شده و اسلحه در دست دارد. او فقط اتاقی پر از آدم ربایان خود را کشت.

بررسی فیلم

مدت زمان: 109 دقیقه دارای رتبه R (خشونت شدید و خونین ، زبان ، برخی از دلالت های جنسی و برهنگی مختصر.) در سینماها.

مودی تحت تأثیر قرار می گیرد و او را تحت حمایت خود می گیرد و 30 سال بعد آنا (مگی کیو) یک ماشین قاتل است. به عنوان قاتلان قراردادی ، این دو به ارائه زندگی های دروغین که در واقع افراد بدی هستند ، افتخار می کنند. پس از اتمام کار ، آنا به لندن می رود و صاحب یک کتابفروشی کمیاب است.

وقتی مودی در خانه مجلل انگلیسی اش به قتل می رسد ، روتین خوب آنها بهم می ریزد. و آنا برای یافتن فرد مسئول به کمپین انتقام می رود.

همه این مطالب قشنگ هستند تا اینجا ، “محافظ” روی پای خود سبک بوده است. یک کمدی اکشن بدون این که با شوخی های احمقانه سرمان را بکوبد.

اما در نیمه راه فیلم ، او در تاریکی فرو می رود و تمام حس سرگرمی خود را از دست می دهد. افراد بد با حلق آویز شدن کشته می شوند. خطوط عجیب و ناراحت کننده ای از دیالوگ ظاهر می شود: “شما اسلحه را به سمت Py من نشانه می روید و از من می خواهید بخوابم؟ من از روش شما خوشم می آید. “اوو.

Assassins با بازی مگی کیو و مایکل کیتون هنگام صرف شام معاشقه می کنند.
Assassins با بازی Maggie Q و Michael Keaton هنگام صرف شام معاشقه می کنند.
© دروازه شیرها / با احترام از شرکت Everett

این رفت و برگشت بین آنا و رامبراند (مایکل کیتون) اتفاق می افتد ، مرد دیگری که هم برای آنها داغ است و هم سعی می کند آنها را بکشد. Keaton و Q دارای شیمی هستند – اگر فقط از آن بهتر استفاده می شد.

“محافظ” باید برای کارگردان مارتین کمپبل که در فیلم “کازینو رویال” ، اولین فیلم دانیل کریگ ، جیمز باند ، درخشان بود ، بازی می کرد. او جدیت را وارد فرنچایز قدیمی کرد بدون این که جذابیت یا انحطاط آن را قربانی کند.

در عوض ، ما با کلیشه های قدیمی روبرو می شویم. در حالی که مخفی می شود ، یک شرور در حال ریختن ویسکی از یک بشقاب کریستال با یک مونولوگ شوم صحبت می کند. بیا ، مارتی شما می توانید بهتر از آن انجام دهید.

نقطه روشن فیلم Q است که واقعاً به یک بازی اکشن توانا ، با اعتماد به نفس و سکسی تبدیل شده است. من نمی توانم صبر کنم تا او را در فیلم اکشن دیگری ببینم که این فیلم نیست.