فیلم “دختر شیرین” نتفلیکس کجا فیلمبرداری شد؟ آنچه باید در مورد مکان بدانیددختر شیرین در Netflix یک فیلم اکشن است و مانند اکثر فیلم های اکشن ، شامل سکانس های بعید است که در آن شخصیت های اصلی – در این مورد آکوامن ستاره جیسون موموآ – بدلکاری غیرممکن انجام دهید. ولی دختر شیرینامروز پخش شده در Netflix نوعی فیلم اکشن است که بر اساس واقعیت نیز ساخته شده است. این امر تا حد زیادی به این دلیل است که فیلم در محل فیلمبرداری شده است و نه در صحنه ها یا بک لات های هالیوود.

موموآ نقش مردی به نام نیک را بازی می کند که برای همسرش عزادار است و معتقد است اگر مدیرعامل حریص یک شرکت دارویی یک داروی نجات دهنده را از بازار ژنریک خارج نکرده بود ، می توانست از سرطان جان سالم به در ببرد. وقتی به نیک فرصتی برای اجرای عدالت داده می شود ، او به یک توطئه بزرگتر از آنچه فکر می کرد کشیده می شود. بدتر از این ، او دختر نوجوان خود راشل (ایزابلا مرسد) را در معرض خطر قرار می دهد.

این دو مجبور به فرار می شوند و در نتیجه اقدام به ضرب و شتم می شود. اما موموآ دقیقاً کجاست وقتی به چیزهایی ضربه می زند و به آنها شلیک می کند؟ ادامه مطلب را بخوانید تا مروری بر آن داشته باشید دختر شیرین محل.

کجا بود دختر شیرین فیلمبرداری شده؟

دختر شیرین در محل و در اطراف پیتسبورگ ، پنسیلوانیا شلیک شد. برایان اندرو مندوزا ، کارگردان در مصاحبه ای با خبرنامه فیلم اظهار داشت که فیلم در ابتدا در شهر نیویورک فیلمبرداری شده است. اما بعد از کاوش در نیویورک و پیتسبورگ ، مندوزا گفت: “ما فقط می دانستیم. من مکانهایی را دوست دارم که دارای شخصیت و شهامت هستند و پیتسبورگ همه جا این ویژگی را دارد. توسط مردم حمل می شود. “

مندوزا افزود که پیتسبورگ “همچنین جایگاه ویژه ای در قلب من دارد زیرا همسرم یک هفته قبل از شروع فیلمبرداری پسر ما را به دنیا آورد. پسرم اولین ماههای زندگی خود را در اینجا گذراند. “

به گفته کارگردان ، حدود “80 درصد” از لوکیشن های دیده شده در فیلم در مکانهای واقعی فیلمبرداری شده است. این شامل موزه هنر کارنگی برای یک صحنه گالا و یک قطار متحرک زنده برای صحنه نبرد در مترو پیتسبورگ ، The T.

“ما مجبور بودیم نگاره را برای هماهنگی کامل بین دو ایستگاه طراحی کنیم و اوج را به بیرون انداختن راشل از درهای قطار به پایان رساند. مندوزا گفت: این بسیار چالش برانگیز بود ، اما بسیار سودآور بود.

یک صحنه برجسته برای فینال بزرگ در PNC Park ، پارکینگ دزدان دریایی پیتسبورگ فیلمبرداری شد. مندوزا برای این فیلم گفت: “دامنه بسیار زیاد بود. من فکر می کنم ما 80 ماشین روی پل داشتیم و حدود 800 نفر اضافی ورزشگاه را ترک کردند. مردم پیتسبورگ فوق العاده بودند. “

بنابراین yinz آن را! دختر شیرین همه چیز درباره نمایندگی شهر بزرگ پیتسبورگ است.

توجه دختر شیرین در نتفلیکس