قرص رژیمی زاناکس – کاهش وزن تصادفی

زاناکس قرصی است که به عنوان داروی کوتاه مدت برای درمان اختلالات اضطرابی متوسط ​​تا شدید ، حملات پانیک و افسردگی بالینی استفاده می شود.

در حالی که ممکن است عجیب به نظر برسد که چیزی را که با افسردگی مبارزه می کند به عنوان یک قرص رژیم غذایی در نظر بگیرید ، برخی از افرادی هستند که در هنگام مصرف وزن خود را کاهش داده اند.

در حالی که هیچ شواهد بالینی وجود ندارد که نشان دهد این امر منجر به کاهش وزن قابل توجهی در افراد شده است ، چندین نفر گزارش می دهند که این تأثیر را بر انسان دارد. با این وجود ، باید توجه داشت که مصرف Xanax برای موارد دیگری غیر از آنچه پزشک افسردگی ، حملات وحشت زدگی یا اضطراب می نامد ، تنها باید پس از مشورت با پزشک انجام شود.

با این نوع رژیم ، این خطر وجود دارد که شما نیز به زاناکس معتاد شوید. اگر شما فردی متعادل محسوب می شوید که نیازی به مصرف هیچ دارویی که برای حل مشکلات نامتعادل نیاز دارد ندارد ، ممکن است عوارض جانبی غیرمعمول بر بدن شما ایجاد کند.

در حالی که کاهش وزن را می توان به عنوان یک عارضه جانبی احتمالی در نظر گرفت ، عوارض جانبی مانند خواب آلودگی ، افسردگی ، توهم ، سرگیجه ، خستگی ، مشکلات زبانی ، یبوست ، خشکی دهان ، از دست دادن حافظه ، لرزش و ضربان قلب سریع وجود دارد.

اگر به دنبال رژیمی هستید که ثابت نشده و دارای عوارض جانبی متعددی است ، قرص رژیم غذایی Xanax ممکن است برای شما مناسب باشد. با این حال ، حتی قبل از در نظر گرفتن این رژیم ، بسیار مهم است که با پزشک خود مشورت کنید تا دریابید چه عوارضی ممکن است بر بدن شما وارد شود ، زیرا آخرین چیزی که می خواهید این است که باعث آسیب طولانی مدت شود ، هر چند این شما هستید که تلاش برای کاهش وزن و احساس بهتر شدن

قرص رژیم غذایی Xanax اثبات نشده است ، اما این بدان معنا نیست که کار نمی کند. قبل از تلاش ، تحقیق کنید و آنچه را که می توانید پیدا کنید.