قرص های رژیمی مسدود کننده کربوهیدرات – آیا فاز 2 مسدود کننده های کربوهیدرات به کاهش وزن کمک می کند؟

مسدود کننده کربوهیدرات نوعی خاص از قرص های رژیمی است که هضم کربوهیدرات ها را مختل می کند. فاز 2 نوع خاصی از مسدود کننده های کربوهیدرات است که برای این نوع قرص های رژیمی مانند Dietrine محبوب است. اصل کاهش وزن در قرص رژیم غذایی فاز 2 این است که بخش خاصی از کربوهیدرات هایی که می خورید هضم نشده و در نتیجه کالری کمتری و سطح قند خون پایدارتری ایجاد می شود ، که به کاهش سریعتر و آسانتر وزن کمک می کند.

مسدود کننده های کربوهیدرات = قرص های رمز و راز جادویی؟

قرص های رژیمی مسدود کننده کربوهیدرات ها قرص های جادویی نیستند که تمام کربوهیدرات ها را از رژیم غذایی شما حذف کنند ، اما در مواردی که می توانند بسیار مفید واقع شوند ، در تبدیل “کربوهیدرات های بد” به “کربوهیدرات های خوب” (یا کربوهیدرات های بهتر) است. این بدان معنا نیست که می توانید تمام آب نبات ، نان و ماکارونی مورد نظر خود را بدون عواقب بخورید ، اما این بدان معناست که شما انتخاب های بیشتری در رژیم کم کربوهیدرات یا “کربوهیدرات خوب” دارید.

رژیم کم کربوهیدرات / کربوهیدرات خوب

کربوهیدراتها که مخفف کربوهیدراتهاست در سالهای اخیر از اهمیت ویژه ای در برنامه های رژیم غذایی برخوردار بوده است. رژیم اتکینز یکی از اولین افرادی بود که از روش کم کربوهیدرات حمایت کرد و دیگران نیز از این روش پیروی کردند. اما به طور معمول ، بسیاری از این رژیم ها مانند رژیم غذایی ساحل جنوبی ، Nutrisystems و دیگران بیشتر به دنبال “کربوهیدرات خوب” هستند تا لزوماً رویکرد کم کربوهیدرات که توسط اتکینز توصیه می شود.

کربوهیدراتهای خوب

“کربوهیدرات های خوب” غذاهایی هستند که کربوهیدرات ها را به سرعت به قند خون تبدیل نمی کنند. این خوب است زیرا افزایش سطح قند خون باعث می شود بدن قند اضافی را به چربی تبدیل کند. سطح ثابت قند خون همچنین به حفظ سطح انرژی بالا و کنترل اشتها کمک می کند. شاخص قند خون معیاری برای سرعت انجام این تبدیل به قند خون است و برنامه های رژیم گاهی اوقات از “مزایای قند خون” و اصطلاحات دیگر صحبت می کنند.

مسدود کننده های کربوهیدرات = کربوهیدراتهای خوب

آنچه مکمل های مسدود کننده کربوهیدرات می تواند برای شما انجام دهد ، تبدیل کربوهیدرات های بد به کربوهیدرات های بهتر است. این مکمل ها با مهار و کند کردن هضم کربوهیدرات ها ، به انتخاب معمولی نه چندان خوب کربوهیدرات ها به چیزی که در رژیم غذایی شما مناسب تر است کمک می کند. اساساً ، غذاهای کم قند اینگونه عمل می کنند – چیزی در مورد غذاها وجود دارد که هضم کربوهیدرات ها را دشوار می کند. مکانیسم کار اغلب فیبر است. فیبر مواد کربوهیدرات را می پوشاند و زمان بیشتری طول می کشد تا آنزیم های گوارشی کار خود را انجام دهند. مکانیسم های دیگری نیز وجود دارد که کار می کنند ، و این قرص ها از یکی از این روش های دیگر استفاده می کنند.

فاز 2

فاز 2 عصاره غلیظی از لوبیا سفید است. سالم و کاملاً طبیعی است. به جای پوشاندن کربوهیدرات ها با فیبر برای مسدود کردن آنزیم های گوارشی ، همانطور که اغلب در غذاهای دارای قند خون پایین وجود دارد ، مواد شیمیایی گوارشی را قبل از هضم کربوهیدرات ها خنثی می کند. این تا حدودی شبیه به آنتی اسید است. آنها مایعات مهم گوارشی را خنثی می کنند. باز هم ، فاز 2 یک قرص جادویی نیست که تمام هضم قند را به طور کامل خنثی کند ، اما باعث کاهش آن می شود.

مزیت مسدود کننده کربوهیدرات

مزیت این نوع قرص های رژیمی این است که نیازی به جستجوی (و پرداخت هزینه اضافی) نسخه کم کربوهیدرات یک غذای خاص نیست و اغلب ، نسخه های کم کربوهیدرات در هیچ جا یافت نمی شود. همچنین به احتمال زیاد به رژیم غذایی با قند پایین پایبند خواهید بود زیرا می توانید تنوع بیشتری را ارائه دهید و سختگیری کمتری داشته باشید. شاید شما فقط مقداری سیب زمینی پوره می خواهید ، و در واقع با این مکمل ها تقلب نمی کنید. همچنین لازم نیست نگران این باشید که آیا نیاز به خرید ماکارونی سبوس دار دارید یا خیر یا نسخه “کربوهیدرات خالص” با قیمت بالاتر و پایین را خریداری می کنید.

این رژیم غذایی می تواند به ویژه در شرایط مختلف مفید باشد:

  • غذا خوردن در رستوران ها
  • غذای تعطیلات
  • هوس های گاه به گاه
  • به جای رفتن به یک تفریح ​​خاص برای خرید ، باید پول زیادی در خانه ایجاد کرد
  • به جای گزینه های رژیم غذایی خاص ، اقتصادی تر خرید کنید
  • به طور کلی هنگام رعایت رژیم غذایی ، انتخاب بیشتری انجام می شود

دیپلم

قرص های رژیمی مسدودکننده کربوهیدرات فاز 2 می توانند یک افزودنی عالی برای برنامه رژیم غذایی کم کربوهیدرات یا کم کربوهیدرات باشند. مکمل های مسدود کننده کربوهیدرات فاز 2 هضم کربوهیدرات ها را مهار کرده و بسیاری از غذاها را به انواع کم کربوهیدرات یا کربوهیدرات خوب تبدیل می کند. یکی از مزایای اصلی قرص رژیمی فاز 2 کربوهیدرات این است که در رژیم غذایی کم کربوهیدرات در حین مصرف این مکمل راحت تر می مانید زیرا بدون نیاز به خرید نسخه کم کربوهیدرات یک غذای خاص ، تنوع بیشتری ایجاد می کند.