قسمت 31: AMA | دکتر. برای شناخت سیموندز


این نمایش زنده AMA دکتر سیموندها دارای 1 در 1 هستند. میزبان همیشگی ما ، میشل کندی ، در تعطیلات NP-C است ، به این معنی که دکتر. به عنوان یک یادآوری ، ما دفاتر در رالی و دورهام داریم که در ساعات کاری عادی کار می کنند. در صورت داشتن هرگونه سوال یا تمایل به تعیین وقت قبلی با ما تماس بگیرید.

سوال: دکتر آیا سیموندز ازدواج کرده است و آیا او فرزندی دارد؟ اگر چنین است ، آیا همسر او نیز همین کار را می کند؟

پاسخ: بله آقای دکتر سیموندز به مدت 15 سال با همسر فوق العاده خود آنا ، پرستار ثبت نام شده و همچنین متخصص کاهش وزن در این عمل ازدواج کرده است. آنا همچنین InMode را ارائه می دهد ، که یک فرآیند کانتورینگ بدن غیر تهاجمی در محل دفتر دورهامان است. این دومین ازدواج برای هر دوی آنهاست و هر کدام 2 فرزند به دنیا می آورند. هر 4 کودک بزرگ شده اند و بیرون از خانه هستند. دکتر. سیموندز و آنا هر دو سبک زندگی یک پسر را دنبال می کنند ، اما یکدیگر را مجبور به پیروی از هیچ رژیمی نمی کنند. برای همسران مهم است که از آنها حمایت کنند و به آنها اجازه دهند تصمیمات خود را بگیرند و آماده باشند تا برای یک سبک زندگی سالم برای آنها متعهد شوند. همه چیز در مورد حمایت است ، نه زور!

س: چرا پزشک کاهش وزن را به عنوان حرفه پزشکی انتخاب کرد؟

پاسخ: شما هیچ کدام را نمی شناسید ، دکتر. سیموندز سابقه ای در زمینه پزشکی اورژانس دارد. او یک پزشک اورژانس دارای مجوز هیئت مدیره است و 10 سال در فوریت های پزشکی کار کرده است تا اینکه مسیر جدید شغلی خود را در زمینه کاهش وزن آغاز کند. دکتر. سیموندز به داروهای کاهش وزن علاقه مند شد زیرا نگران مشکلات سلامتی خود بود که به وزن مربوط می شد. در واقع پاسخهای پزشکی زیادی وجود نداشت که او از آنها مطلع باشد زیرا هرگز در دانشکده پزشکی یا در طول اقامت خود در مورد این موضوع آموزش نداده بود. او می دانست که با وزن خود به مسیر اشتباهی می رود و تصمیم گرفت در سال 2001 به دنبال کمک باشد. او دریافت که گزینه های زیادی در دسترس نیست. 20 سال پیش ، او بسیار دشوار بود که به طور عمیق در اینترنت نگاه کند و برای کاهش وزن کمک کند. از این گذشته ، تلفن های هوشمند در آن زمان اختراع نشدند. پس از جستجوی زیاد ، دکتر سیموندز سرانجام به یک متخصص کاهش وزن تبدیل شد و توانست زندگی او را تغییر دهد. او دریافت که بسیاری از افراد در وضعیت مشابهی قرار دارند و برای دریافت کمک مشکل دارند. او تصمیم گرفت خدمات کاهش وزن را به صورت پاره وقت شروع کند ، در حالی که هنوز به عنوان یک درمانگر ER کار می کرد و به تازگی از آنجا شکوفا شده است. او دریافت که عموم مردم مشتاق کمک هستند و راه حل های زیادی وجود ندارد. دکتر. انجمن سیموندز دارای مجوز طب اورژانس و چاقی است و به بیش از 30 هزار نفر در کاهش وزن کمک کرده است.

س: نظر شما در مورد کتون های برون زا چیست؟ آیا آنها مفید هستند یا اتلاف پول هستند؟

پاسخ: ما می خواهیم آنها را به عنوان یک لوکس مقرون به صرفه در نظر بگیریم. به طور معمول ، کتون های برون زا کتون هایی در بدن هستند که از منبع خارجی و معمولاً به شکل BHB تولید می شوند. مهم است که کاملاً به کتونهای برون زا تکیه کنید یا از آنها به عنوان واکنش در رژیم غذایی نامناسب استفاده نکنید. شما واقعاً باید بر روی غذا خوردن مناسب در فواصل طولانی تمرکز کنید. برای اینکه بدن چربی بسوزاند و کتون تولید کند ، باید غذاهای خاصی مانند برنج ، سیب زمینی ، شکر ، آرد و انواع غلات را از رژیم غذایی حذف کنید. اگر از رژیم غذایی مناسب پیروی می کنید و کتون های خارج سلولی حال شما را بهتر می کند ، به دنبال آن بروید! ما از مزایای بلند مدت مصرف آنها به دلیل عدم مطالعه مطلع نیستیم اما ممکن است مزایای سلامتی داشته باشند. انواع آزمایشات ، مانند دارونما دوسوکور ، منابع زیادی (میلیون ها دلار) و زمان برای اثبات مزایا نیاز دارد. انجام این نوع مطالعات به قدری غیرممکن است که یافتن درمان های مبتنی بر شواهد دشوار است. به همین دلیل مهم است که ارائه دهنده مناسب را پیدا کنید که نه تنها مجرب باشد ، بلکه برای یافتن درمان مناسب برای شما نیز قابل اعتماد است.

س: دکتر سیموندها با هم با وزنه مبارزه می کنند؟ در طول این سالها چقدر وزن کم کرده است؟

پاسخ: بله! در سال های جوانی ، دکتر. سیموندز واقعاً هیچ مشکلی با وزن نداشت. تا زمانی که وارد دانشکده پزشکی نشد ، با وزن شروع به مبارزه کرد. برنامه تقاضا و بیدار شدن بین 1 تا 20-20 ساعت در روز منجر به کاهش فعالیت بدنی و رژیم غذایی پر از قند برای کمک به او می شود. حداکثر وزن او 300 پوند بود و در نتیجه مبتلا به پیش دیابت و فشار خون بالا بود. او در 20 سال گذشته 0 کیلو وزن کم کرده و وزن قابل توجهی کاهش داده است. در حال حاضر ، او به دلیل عضلات لاغر ناشی از بلند کردن وزنه کمی بیشتر وزن می کند. او ، مانند بسیاری دیگر ، همیشه باید مراقب وزن خود باشد. دکتر. سیموندز در واقع مشاهده کرده است که یک ارائه دهنده کاهش وزن به او کمک می کند تا وزن خود را کاهش دهد و تا امروز آن را مدیریت می کند.

سوال: دکتر به زندگی حرفه ای و شخصی سیموندز نگاه می کنید؟

پاسخ: دکتر سیموندز خود را فردی معنوی می داند و بسیار به رابطه او با خدا بستگی دارد. افراد مختلفی در این راه هستند که بیشترین تأثیر را در زندگی او داشته اند. پدرش ، جک (تصویر زیر) شخص بسیار خاصی است و نقش مهمی در ایجاد تغییر بزرگ ، ارائه مشاوره و تأثیرگذار بودن در زندگی شما ایفا کرده است. دکتر. سیموندز هنوز 3 ساله است و از بازی گلف با او لذت می برد! گرفتار شدن در طرز فکر مهم است و گوش دادن به دیدگاه ها و ایده های مختلف مهم است. او سعی می کند ذهن باز داشته باشد و از ملاقات با انواع افراد لذت می برد.

سوال: آیا روزه را توصیه می کنید؟ اگر چنین است ، بهترین و موثرترین کدام است؟ من صبحانه صبحانه می خورم ، ناهار را حذف می کنم و سپس ساعت 5 عصر شام می خورم.

پاسخ: بله ، روزه گرفتن یک ایده عالی است و بسیار توصیه می شود. اجداد ما هزاران سال به طور منظم روزه می گرفتند و این درست است که ما نیازی به خوردن 3 وعده غذا در روز نداریم. روزه داری به دلیل فواید و پیامدهای سلامتی فراوان شناخته شده است. دوره ناشتایی طولانی ، خوب است!

سوال: دکتر سیموندز کی و کجا باید فشار را برای حفظ وزن و رعایت عادات غذایی خوب احساس کرد؟

پاسخ: کاملا! او به طور مرتب بیماران خود را در شهر ، در رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی می بیند. برای او مهم است که یک الگوی خوب باشد و از سلامت خود مراقبت کند. بنابراین ، وقتی او قطعاً احساس فشار می کند ، این فشار خوبی است.

س :ال: در یک روز “خیانت” ، دکتر سیموندز چه شکلی است؟

پاسخ: واقعاً متفاوت است. شما همیشه نمی توانید همه شرایط را کنترل کنید ، بنابراین تقلب در غذا همیشه کمی متفاوت است. به عنوان مثال ، هنگام غذا خوردن با خانواده و دوستان ، ممکن است خود را با گزینه های محدودی پیدا کند. دکتر. سیموندز هرگز سعی نمی کند رژیم های خاصی را به کسی تحمیل کند ، بنابراین اگر او در موقعیتی با دیگران قرار گرفت ، اغلب از کنترل بخش استفاده می کند. این به او کمک می کند تا در عین لذت بردن از زندگی و زمان با دیگران ، هرگونه صدمه به رژیم غذایی خود را به حداقل برساند.

س: آیا او (پدر دکتر سیموندز ، جک) پول شما را در Pinehurst گرفته است؟

پاسخ: بله! برای کسانی که نمی دانند ، دکتر سیموندز ، به همراه پدرش جک و برخی از دوستان اغلب در زمین گلف شرط بندی می کنند. خوشحال می شوید بدانید دکتر سیموندز برخی از بهترین گلف های خود را انجام داد و همه آنها بازی را تمیز کردند. این آخر هفته برای همه آنها یک انفجار عالی بود!

س: اگر چیزی وجود داشت که اردک می توانست برای هرکسی که با کاهش وزن سر و کار دارد مشخص کند ، آن چه خواهد بود؟

پاسخ: مسائل مربوط به وزن یک مشکل جدی پزشکی است ، نه نقص شخصیتی یا ضعف روانی. کاهش وزن جنبه بیولوژیکی پیچیده ای دارد و باید تحت درمان پزشکی قرار گیرد. ما مسائل مربوط به وزن را با رویکرد چهار نقطه ای درمان می کنیم. تغییرات رفتاری ، استراتژی های تغذیه ، افزایش فعالیت بدنی و مصرف دارو. شما در برابر نیاز به کمک آسیب پذیر نیستید!

س: اگر او علاقه ای به کاهش وزن نداشت ، دکتر چه حرفه دیگری را انتخاب می کرد. سیموندز را باید در نظر گرفت؟

A: یک کامیون مواد غذایی با گزینه های خوب و سالم یک ضربه بزرگ و سرگرم کننده خواهد بود!

کامیون مواد غذایی سیموندز

س: در مورد Wegovy ، داروی جدید کاهش وزن ، چه می کنید؟

پاسخ: دکتر سیموندز از Wegovy خوشش می آید و فکر می کند که امن است و کار می کند. به هر حال ، می تواند بسیار گران باشد و در حال حاضر کمبود عرضه وجود دارد. او دریافت که اکثر بیمارانش در یافتن داروخانه مناسب مشکل دارند.

س: برای کاهش علائم سرماخوردگی یا کووید چه مکمل هایی باید مصرف کنیم؟

A: این یک سوال عالی است! دکتر. اعتقاد بر این است که سیموندز کووید به دلیل اشکال مختلف در اینجا زندگی می کند و احتمالاً تا پایان زمان با برخی از آنها سر و کار خواهیم داشت. این اولین مرحله ویروس پس از آلوده شدن شما است ، به داخل سلول ها رفته و خود را تکرار می کند. حدود 5 روز طول می کشد. مرحله دوم مرحله تحریک است و این جایی است که افراد غیرقانونی هستند. به یاد داشته باشید ، شما همچنان می توانید ویروس را بدون در نظر گرفتن وضعیت واکسن منتقل کنید. بنابراین ، مهم است که از وقوع مرحله دوم جلوگیری کرده و خطر را کاهش دهید. در اولین علامت ، مکمل هایی وجود دارند که می توانند سطح بیماری را کاهش داده و نتیجه بهتری را ارائه دهند. روی ، ویتامین D و کوئرستین مکمل های عالی برای جلوگیری از عفونت ها و یک مکمل عالی روزانه هستند. ما در حال حاضر روی مجموعه ای از مکمل های Metagenics که به نظر ما یک Homerun است کار می کنیم! برای اطلاعات بیشتر در مورد Metagenics با ما تماس بگیرید.

بسته ویژه Metagenics قیمت 55.00 دلار قیمت اصلی 75.00 (پس انداز 20.00 دلار)

دکتر.  سیموندز Metagenics را در اختیار دارد

سوال: دکتر فیلم یا نمایش مورد علاقه سیموندز چیست؟

پاسخ: دکتر برای فیلم مورد علاقه سیموندز در تمام شبهای Talladega Nights و یک فیلم جدی تر ، شکارچی اصلی فوق العاده است!