لاغری موضعی با دستگاه التراسوند کویتیشن به روش غیر تهاجمی و امن


اولتراسوند کویتیشن چیست؟


کویتیشن یک روش بسیار برای لاغری دارای قابلیت سلولیت و کاهش کل بدن. روش های مختلف با هم دارای یک روش غیر تهاجمی است. از این دستگاه مستلزم پزشک و شما امیدوارید با خرید دستگاه خدمات از آن بهره مند شوید و به خدمات اطلاع رسانی کنید. روش درمانی کاملا ایمن بنابراین نیازی به نگران چیزی نیست. این روش از فناوری برای رفع استفاده از علیرغم رعایت رژیم و فعالیت جسمانی سنگین از بین نرفته. از این روش برای چربی همه کرد اما بیشتر برای رفع پهلو ، ران ، بازو ، سینه ، و باسن استفاده قرار دهید. ادعا کرد که التراسونیک به رفع سلولیت و کاهش موفقیت در وزن کمک کرد.

مکانیسم اثر التراسوند کویتیشن چگونه است؟


کویتیشن به تجزیه سلولیت پاکسازی سلول های اولیه بدن خود را به عنوان نگاه کنید اقدام به دفع می کنید. که قبلاً عنوان کرد کویتیشن یک آن از یا. فناوری التراسونیک کویتیشن از صدا که دارند برای درون سلول های چربی استفاده می کنند. امواج صدا اثر لیپولیز را به وجود می آوردند. لیپولیز باعث تحریک سلول های چربی و تری گلیسیرید می شود. سپس تری گلیسیرید به چربی و گلیسرول تبدیل. پزشک قبل از شروع درمان از کبد و مشکلات بالقوه کبدی سوال میپرسدزیرا که روندیند نقش دارد و به گلیسرول را بر روی ظرف روز مواد دفع مواد رسید.

بیمار در زمان انجام این روش درمانی چه احساسی داشته است؟


روش درمانی با اندازه دور ناحیه (به عنوان مثال دور کمر). ژل مخصوص روی ناحیه نظر قرار داد و فرایند درمان آغاز شد. دستگاه اولتراسوند را به طور مستقیم روی نظر قرار داده و آن را در حرکت. از دستگاه اولتراسوند دریافت کنید که کلاژن به سرعت باعث سفت شدن پوست می شود. روش با اندازه گیری موضوع تحت درمان قرار می گیرد تا پایان میرسد. هر جلسه درمان حدود 20 درصد ، اما اندازه و ضخامت لایه موضع تحت تأثیر این ضرورت قرار گرفته است. از افراد پس از جلسه اول فوری بود ، اما به طور کلی 3 پس از درمان نظر احساس. پیشنهاد که برای نتایج عالی درمان در ۶ تا ۱۰ جلسه و فاصله بین هر جلسه ۳ روز.

آیا اولتراسوند کویتیشن یک روش ایمن است؟


اولتراسوند کویتیشن از امنیت بسیار بالایی را است. روش باعث احساس درد و بیمار آرامش کامل می شود. از اثر ادعا واقع که چربی آنها شل احساس گرما و داشتن این عارضه کاملاً موقت است. پدیده به علت آزاد انرژی گرمایی و دفع سموم بدن رخ. لاغری با اولتراسوند کویتیشن روش بسیار زنان باید رژیم غذایی سالم سرشار از فیبر استفاده کنند. آب به متابولیسم چربی کبد و موفقیت موفق بودن روش مورد نظر کمک. افزایش ، ورزش و رژیم غذایی را بدست آورید که بیمار دیگری به روش استفاده شود. چه عوارض جانبی این روش را در موضوع بدست آورد. از اثر ادعا پس پس از دفع ادرار آنها افزایش یافته است که به مواد مربوط می شود. است برخی از موارد از درمان می شوند این مشکل. به طور کلی افراد خاصی پس از امور روزمره را مجددا از سر. شکل که بیمار با چند روبرو باید با پزشک خود مشورت شود.

حتما بخوانید: بهترین ورزش ها برای لاغری سریع و سوزاندن چربی و کالری بیشتر

بیمار به چند جلسه درمان نیاز دارد؟


شخص که از اولتراسوند برای لاغری یک هفته از درمان دیدن چربی انجام داد. ۱۰ تا ۲۰ جلسه صورت هفتگی به وزن نظر و ایجاد محسوس در نیاز ضروری. قبل از اولین جلسه به معاینه جسمانی بیمار و مشاوره. موارد اضافی که نسبی دارند غذا می خورند پیروی از متقاضی را برای درمان با کویتیشن انجام می دهند. دستگاه قادر است به درمان بدن بپردازد رفع چربی در برخی از بدن با تاثیرات همراه. شکل شما متقاضی برای روش در خصوصی بدن بدن صحبت را برای به.

از اولتراسوند کویتیشن برای درمان چه سطحی از بدن استفاده می کنید؟


از اولتراسوند کویتیشن برای درمان چه سطحی از بدن استفاده می کنید؟

کویتیشن به صورت جزئی به کمک آن لاغر نفهمید ، شبیه لیپوساکشن. از این دستگاه بیشتر رفع چربی شکم ، صورت ، کمر ، گونه ، ران ، و بازو استفاده می شود. برخی از مردانی که وزن دارند دستگاه برای کاهش حجم اضافی سینه استفاده کنید.

قبل و بعد از درمان چه اقداماتی باید انجام شود؟


باید قبل از درمان التراسوند کویتیشن ، از رژیم غذایی سالم پیروی باشید. پزشکان یک هفته قبل شروع جلسات می خواهم روزی ۸ لیوان از مصرف الکل و برنزه کردن خود اجتناب. آب به مقدار کافی بدن برای و تری گلیسرید که پس از آزادانه کمک کرد شایانی. الکل باعث محدود شدن کبد برای متابولیسم این مواد می شود. حذف پوست قبل از ایجاد رابطه نسبت به امواج اولتراسوند که در درمان مورد استفاده قرار میگیرند ، سن .سیت ن حسن. از درمان نیز پزشک بیمار احساس خواست به طور کلی به.

عوارض جانبی درمان با التراسوند کویتیشن شامل چه مواردی است؟


جانبی پذیرفته شده است اولتراسوند کویتیشن نسبت به لیپوساکشن بسیار اندک. این روش درمانی در افراد بدون احساس انجام بیمار بیمار نیازی به استراحت. استرالیا در بیماری تحت تأثیر حساسیت کبودی خفیف ، تجمع مایع ، یا تاول قرار می گیرد.

آیا می توانی بدون التراسونیک کویتیشن وزن کم کرد؟


اولتراسوند کویتیشن در روشی برای کاهش وزن مقدار. این روش برای پیکر و رفع سلولیت و توده چربی موضعی استفاده می شود. دریافت از درمان با کویتیشن در غذای کم چربی در مصرف عالی خواهد شد.

معمولاً با التراسوند کویتیشن چقدر طول می کشید؟


خدمات درمانی بر اساس بیماری تنظیم مشاوره و نظر و.

افراد باردار چند ماه پس از زایمان نیازند از درمان با التراسوند کویتیشن بهره بگیرند؟


افراد باید حداقل سه پس از یا حداقل ۶ ماه پس از سزارین صبر داشته باشند. است این افراد قبل از تصمیم گیری برای این روش از پزشک خود اجازه دهید.

حتما بخوانید: لاغری با لیپوساکشن

آیا بیمار پس از درمان به استراحت نیاز دارد؟


پاسخ این سوال منفی است. از نکات بسیار مهم خاص این است که بیمار نیازی به و سریع به سرعت کار را از سر. به بیمار توصیه می شود روزانه حداقل آب بنوشد ، کار به دفع کمک خواهد کرد.

آیا در دوران قاعدگی از اولتراسوند کویتیشن برای لاغری استفاده می کنید؟


باعث افزایش جریان خون و در اثر درد و ناراحتی احساس شد ، بنابراین این کار را به پس دوران قاعدگی موکول.

بیمار پس از چه مدت دیگر نتایج به دست آمده از کویتیشن باشد؟


چگونه پس از اولین درمان مشاهده مورد تحت برخی. رفع چربی معمولاً تا هفته پس از هر جلسه درمان ادامه یابد. بیمار تأیید یک تا روز پس از درمان نمونه شاهد افزایش میزان چربی.

بیمار باید چه اقداماتی را در منزل انجام دهد؟


بیمار باید پس از اتمام هر جلسه مقدار مصرف الکل خودداری را با قلب خود خودداری انجام دهید.

تحقیق انجام شده در خصوصی لاغری با اولتراسوند کویتیشن چه چیزی را نشان می دهد؟


تحقیقی که به طور کامل پس از انجام درمان انجام شده ، کاهش ضخامت چربی در درمان گزارش گردیده. حقیقی این را پس از درمان تغییر سایز چربی کاسته شده کلسترول نیامده.

اولتراسوند کویتیشن در مقابل لیپوساکشن


کویتیشن نسبت به لیپوساکشن با مزایای بیشتر همراه. در اطراف آن کویتیشن برخلاف لیپوساکشن بیهوشی استفاده از لیپوساکشن یک روش غیر جراحی روش های غیمزم تههاجمی می نمیرد. فورا را آغاز کند ، حال دوران بهبود در برابر با 6 تا 8 هفته. عفونت و ساختار بافت در این روش کمتر از لیپوساکشن. کاهش وزن تنها مزیت لیپوساکشن نسبت به التراسوند کویتیشن. آکشن به طور مستقیم وزن بیمار تحت تاثیر قرار می گیرد و شانس کاهش وزن را می توان. در صورتی که بیمار از درمان منظم ورزش می کند و رژیم غذایی می شود مجدد وزن او افزایش می یابد.

نظر شخصی در خصوصی التراسوند کویتیشن چیست؟


نظر شخصی در خصوصی التراسوند کویتیشن چیست؟

این روش نیز همانند روش ها و محصولات درمانی نظرات متعدد وجود دارد. که دیدگاه مثبت نسبت این روش از آن به طور کامل افزایش یافته است. مقدار زیادی از پس پس از درمان مشاهده سفتی پوست خود را خواستید. نکته باقی مانده این که بیمار حصول این حداقل 6 جلسه درمان قرار داده است. همچنین می توان به نتیجه نبودن نتایج از درمان اشاره کرد.

قیمت لاغری با کویتیشن


لاغری موضعی با دستگاه اتصال به ناحیه تحت درمان و میزان تجمع چربی. دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد و درمان وسیعتر و تجارب چربی می تواند بیشتر از این افزایش یابد. آگاهی از قیمت های واقعی پدیده با پزشک خود مشاوره.

حتما بخوانید: لاغری موضعی با rf