لایحه 257 مجلس سنا از خدمات داروسازی برای بیماران در مراکز بهداشتی NC NC محافظت می کند


20/09/2021.
رالی ، NC: لایحه شفافیت هزینه مواد مخدر (لایحه 257 سنا) امروز پس از تصویب هر دو مجلس مجمع عمومی NC در اوایل ماه جاری توسط فرماندار روی کوپر امضا شد. این قانون اساسی با منع مدیران مزایای داروسازی (PBMs) از تبعیض علیه برنامه های داروسازی مراکز بهداشتی درمانی (CHCs) برای مشارکت در برنامه تخفیف دارویی 340B ، از دسترسی کارولینای شمالی به مراقبت در جوامع روستایی و محروم از ایالت محافظت می کند. با تشکر از این تلاش ها ، CHC های کارولینای شمالی می توانند به بهترین عملکرد خود ادامه دهند: ارائه خدمات کامل مراقبت های اولیه ، از جمله مراقبت های پزشکی ، رفتاری ، دندانپزشکی و داروسازی ، به ساکنان کارولینای شمالی در جوامع روستایی و محروم بدون در نظر گرفتن وضعیت بیمه یا مهارت آنها. به پرداخت.

برنامه تخفیف دارویی 340B CHC ها را قادر می سازد تا از بودجه کمیاب فدرال حداکثر استفاده را ببرند ، به بیماران بیشتری دسترسی پیدا کنند و خدمات جامع تری از مراقبت های بهداشتی ارائه دهند. برنامه 340B با کاهش هزینه های دارو برای مراکز بهداشتی ، مراکز بهداشتی را قادر می سازد تا داروهای مقرون به صرفه را برای بیماران خود تهیه کرده و پس انداز خود را در سایر خدمات حیاتی مانند بهداشت رفتاری ، دندانپزشکی و برنامه های بهداشت مدارس مجدداً سرمایه گذاری کنند.

در سال های اخیر ، PBM ها راه هایی برای “سرقت” پس انداز 340 میلیارد CHC از طریق قراردادهای تبعیض آمیز یافته اند. بدون لایحه 257 مجلس سنا ، 94 of از مراکز بهداشتی درمانی شرکت کننده ممکن است مجبور شوند با صرفه جویی 340 میلیارد دلاری مراقبت از بیمار را کاهش دهند.

به نمایندگی از 42 سازمان مرکز بهداشت جامعه ایالتی که بیش از 685000 بیمار را در سال 2020 تحت مراقبت قرار دادند ، انجمن مرکز سلامت جامعه کارولینای شمالی (NCCHCA) از فرماندار کوپر برای امضای این لایحه تشکر می کند و ما از رهبران خود در مجمع عمومی NC به طور خاص تشکر می کنیم. سناتور جیم پری و نماینده وین ساسر ، برای حفاظت از شبکه ایمنی مراقبت های اولیه به عنوان بخشی از این تلاش قانونی.