لوازم اصلی انباری سالم | تناسب اندام کندی


اگر کارفرمای شما به شما این فرصت را می دهد که در یکی از برنامه های متعدد سلامتی شرکت ما در کوه لورل ، نیوجرسی شرکت کنید ، ممکن است از خود بپرسید که چگونه می توان یک سبک زندگی سالم ایجاد کرد. سرانجام ، ممکن است در گذشته رژیم غذایی را با موفقیت متفاوتی امتحان کرده باشید ، یا ممکن است تنها به وزنه زدن یا تمرینات قلبی متکی باشید تا بتوانید به اهداف تناسب اندام خود برسید.

شروع یک شیوه زندگی سالم برای همه متفاوت است ، اما اغلب به معنای ایجاد رژیم غذایی مغذی تر برای وعده های غذایی روزانه است. در زیر برخی از بهترین مواردی را که باید در انبار خانه خود نگه دارید ، هنگامی که به دنبال ایجاد یک سبک زندگی سالم هستید ، آمده است.

عدس و حبوبات

عدس و حبوبات منابع عالی مواد مغذی و پروتئین هستند ، بدون افزودن چربی های ناسالم یا مواد غیر ضروری و بالقوه مضر به هر چیزی که می پزید. شما اغلب می توانید گوشت را در تاکو ، سوپ یا حتی سالاد جایگزین کنید تا پروتئین بیشتری به آن برسد.

علاوه بر اینکه عدس خشک و حبوبات را در دست دارید ، همچنین باید کنسرو لوبیا را در قفسه های انبار خود قرار دهید تا زمان لازم برای تهیه یک غذای سالم در یک عصر شلوغ روز هفته را کاهش دهید.

دانه کامل

یک رژیم غذایی سالم نیاز به کمک برخی کربوهیدرات ها دارد. کربوهیدراتهای پیچیده مانند غلات سبوس دار ، ماکارونی گندم کامل ، بلغور جو دوسر و دیگر منابع عالی انرژی برای بدن شما هستند زیرا دیرتر از انواع دیگر هضم می شوند. اگر کمی زمان بیشتری برای آماده سازی داشته باشید ، برنج قهوه ای نیز می تواند یک گزینه عالی برای غذاهای سالم باشد.

گزینه های سرد و یخ زده

یک متخصص تغذیه همیشه از داشتن برخی از اقلام با ماندگاری بیشتر حمایت می کند ، حتی اگر به کمی خنک کننده نیاز داشته باشند. به عنوان مثال ، تخم مرغ و شیر بادام اغلب چند هفته در یخچال بدون خراب شدن دوام می آورند و منابع عالی پروتئین و سایر مواد مغذی هستند که به شما کمک می کند در طول روز سیر بمانید.

در طرف یخ زده ، می خواهید مطمئن شوید که همیشه یک کیسه سبزیجات مخلوط در فریزر شما وجود دارد که می توانید آنها را به صورت فوری بیرون بیاورید. در حالی که میوه ها و سبزیجات تازه هنوز بر میوه های یخ زده ترجیح داده می شوند – حداقل به دلایل طعم – سبزیجات منجمد را می توان به سرعت بخارپز یا سرخ کرد ، و این باعث می شود که آنها را هنگام تهیه یک غذای سالم همیشه در دست داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات اصلی مورد نیاز خود یا صحبت درباره برنامه های سلامتی شرکت های موجود در ساوت جرسی ، همین امروز با ما تماس بگیرید!