لیزا واندرپامپ در فصل جدید “قوانین واندرپامپ” آشپزی می کند


قوانین Vanderpump دائما در حال تکامل است و لیزا Vanderpump مفتخر است که شاهد رشد بازیگران با رشد سریال است.

رستوران دار بریتانیایی به تازگی به صفحه شش اعلام کرده است که فصل آینده این نمایش مشهور پس از خروج شش همبازی در سال گذشته ، دارای خط داستانی جدیدی خواهد بود.

او گفت: “ببین ، ما چند بازیگر را از دست دادیم ، اما” Vanderpump Rules “نوعی درب گردان است و هر فصل در حال تکامل است.” به

او می گوید: “من عاشق رشد در همه جوانانم هستم.” “منظور من این است که ما بسیاری از اشتباهات آنها را می بینیم که مرتکب می شوند. دوست دارم ببینم چه موقع اتفاق مثبتی برای آنها افتاده است.

“برای دیدن لالا با بچه اش ، شینا با یک بچه ، واقعاً زیبا بود – و نوزادان زیبا! بنابراین من برای شما بسیار خوشحالم. و آنها قطعاً مادران زیبایی بودند. “

واندرپامپ ، که هنگام تبلیغ مشارکت خود با Febreze Unstopables Touch Fabric Refresher با صفحه Six صحبت کرد ، اظهار داشت که اگرچه آنها اکنون مادر هستند ، اما پویایی برنامه تغییر چندانی نخواهد داشت.

لیزا واندرپامپ ، "قوانین واندرپامپ" پرت کردن
لیزا واندرپامپ می گوید بازیگران “Vanderpump Rules” در این فصل تکامل یافته اند.
پسر خوب؛ اینستاگرام

او گفت: “بیشتر به رابطه موجود شما مربوط می شود.” “این یک نمایش در مورد مادر و نوزادش نیست. این در مورد زندگی آنها و روابط موجود آنها است و اینکه چقدر جدایی ناپذیر هستند. و همچنین ، من کمی راهنمایی با برخی از بازیگران امسال دارم زیرا آنها کمی رشد می کنند. “

او همچنین از آنچه که از بازیگران جوانتر انتظار می رود ، از جمله جیمز کندی و راکل لوویس ، که در ماه مه نامزد کردند انتظار داشت.

او می گوید: “اگر به فصل نگاه کنید ، متوجه می شوید که چند لحظه توصیه شده است.” “و من می گویم که من فقط پارو نمی زنم. فکر می کنم نیاز فوری است. بنابراین به راحتی می توان گفت: “زن شاد ، زندگی شاد. روزهای شاد ، شبهای خوش ، همه اینها. اما این کمی پیچیده تر از آن بود و بسیاری از آنها هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن دارند. من این هفته 39 سال است ازدواج کرده ام ، بنابراین فکر می کنم با کمی تجربه می توانم صحبت کنم! “

صفحه شش در ژوئن 2020 گزارش داد که استاسی شرودر ، کریستن دوته ، مکس بویینز و برت کاپریونی به دلیل رفتارهای نژادپرستانه گذشته از دوربین از برنامه اخراج شدند. فقط شش ماه بعد ، جکس تیلور و بریتانی کارترایت اعلام کردند که برنامه را ترک می کنند.

در حالی که فیلمبرداری این فصل به پایان رسیده است ، هنوز مشخص نیست که چه زمانی برنامه به براوو باز می گردد. در همین حال ، واندرپامپ 60 ساله در حال آماده شدن برای بازار لاس وگاس است تا از همکاری جدید خود با نیک آلن رونمایی کند.