لیزو دیگر مانند متیو مک کانهی از دئودورانت استفاده نمی کندلیزو رسماً در مورد عادات بهداشتی افراد مشهور وارد گفتگو شد و فاش کرد که دیگر از دئودورانت استفاده نمی کند ، مانند بازیگر برنده اسکار ، متیو مک کانهی.

با شنیدن خبر اینکه بازیگر 51 ساله “باشگاه خریداران دالاس” 35 سال پیش از دئودورانت دست کشیده است ، خواننده 33 ساله “Rumors” استوری های اینستاگرام خود را در روز پنجشنبه به اشتراک گذاشت: “خوب … من با او با آن من استفاده از دئودورانت را کنار گذاشتم و بوی بهتری دارم. ”

مک کانهی مدتهاست در مورد تصمیم خود برای استفاده بدون دئودورانت صحبت کرده است و در سال 2005 به مردم گفت که “20 سال است که از دئودورانت استفاده نکرده است.”

به گفته یوت نیکول براون ، ستاره انجمن ، که در سال 2008 با مک کانهی در Tropic Thunder همکاری کرد ، خوشبختانه نویسنده رایحه طبیعی Greenlights هرگز توهین آمیز نبود.

“بوی غلات و زندگی خوب می دهد. این بوی شیرین و شیرین دارد. ” “فقط اوست ، و این کثیف و دیوانه نیست.”

در حالی که لیزو و مک کانه از ضد عرق خودداری می کنند ، ستاره های دیگر اعتراف کردند که وقتی حمام میلا کونیس و اشتون کوچر در ماه ژوئیه بحث را برانگیختند ، به طور کلی از حمام کردن روزانه صرف نظر کردند و به این نتیجه رسیدند که آنها فقط وقتی بچه هایشان وایت و دیمیتری را غسل می دادند ، زمانی که می توانستند کودکان نوپا را ببینند. روی آنها ” کوچر در مورد عادت های استحمام خود افزود: “من روزانه زیر بغل و فاق خود را می شستم و هیچ چیز دیگر.”

کریستن بل و داکس شپرد ، همکار هالیوودی خود نیز اعتراف کردند که منتظر “بوی بد” دخترانشان قبل از تمیز کردن آنها هستند ، در حالی که جیک جیلنهال در این ماه فاش کرد که فکر نمی کند حمام منظم “ضروری” است.

در همین حال ، ستارگانی مانند دواین “راک” جانسون ، جیسون ماموا ، کاردی بی و درو بریمور طرفدار حمام معمولی بوده اند و بریمور گفته است که هر روز هفته فرزندان خود را حمام می کند.