لیست شبکه ها “تعداد زیادی جعبه را علامت زده است”


اولین قرارداد کوین دورانت با نتز به دلیل پارگی عضله همسترینگ راست وی با واریرز به دست آمد. او لنگ لنگان روی یک تیم فوق العاده پیش بینی شده و دور هم جمع شد که در صورت سالم بودن همه می تواند به طور رسمی شروع شود.

با بازی کایری ایروینگ (ظاهراً واکسینه نشده) شمارش معکوس برای شروع آغاز شده است.

دومین قرارداد دورانت با نتز – تمدید چهار ساله به ارزش 198 میلیون دلار که در ماه آگوست امضا شد – با جیمز هاردن به عنوان معاون دیگر رئیس جمهور و پس از یک فصل بازگشت قابل توجه که نشان داد پاهای او زیر نظر او هستند ، انجام می شود.

“همه در این محیط احساس راحتی بیشتری می کنند. ما یک فصل را با هم پشت سر گذاشتیم – حتی اگر مجروح بودیم ، ما هنوز با هم سفر می کردیم ، تمرین می کردیم و هر روز دور هم بودیم. “

افزودنیهای جدید و قدیمی ، مانند لامارکوس آلدریج بازنشسته ، تیرانداز از خفا پتی میلز و بلیک گریفین تازه استخدام شده ، دورانت را در حمایت از تیم مطمئن کرده است.

این 32 ساله آرام گفت: “ضریب هوشی در این گروه بسیار بالا است و همه چیز در واقع گذراندن تکرارها است و ما منتظر آن هستیم.” “من فکر می کنم ما بسیاری از جعبه ها را بررسی کردیم. اما به محض حضور در زمین ، فکر می کنم آخرین بازی باشد. ”

سال گذشته او ثابت کرد که به عنوان یک گلزن شاید یک بار که ورزشکاری او بی نظیر است و می تواند تقریباً از همه بالاتر برود ، می تواند همان بازیکن بعد از عمل باشد. دروانت درواقع بهتر از فصل گذشته به عنوان یک جنگجو شوت زد و 26.9 امتیاز در هر بازی با 54 درصد شوتزنی به دست آورد.

در تابستان ، او تیم ایالات متحده را به مدال طلا در المپیک توکیو رساند و رکورد المپیک کارملو آنتونی را در کسب امتیازات شکست.

او در این فصل که کاملاً سالم شروع کرده است چقدر می تواند خوب باشد؟

کوین دورانت
گتی ایماژ

“من نمی خواهم پیش بینی کنم. من نمی دانم ، ”دورانت گفت. “من بهتر و بهتر می شوم. شما 15 سال است که مرا دیده اید. احتمالاً می توانید پیش بینی کنید که در پایان فصل کجا هستم. “


گریفین بازگشت به تورها را “نسیم” نامید.

گریفین می گوید: “اغلب اوقات شما برای سازمانی بازی نمی کنید که واقعاً احساس می کنید همه چیز از بالا به پایین تحت مراقبت است.”

یا سازمانی که می تواند او را در خط سریع برای یک عنوان قرار دهد.

گریفین ، که هرگز به فینال کنفرانس نرفته است ، می گوید: “البته کوین و کی برنده شدند ، اما اکثر ما چند برد فردی داشتیم اما هرگز قهرمانی نداشتیم.” همه برای این هدف مشترک گرد هم می آیند. “


جو هریس
جو هریس
کوری سیپکین

جو هریس اواخر فصل گذشته هدف سرخوردگی طرفداران نتز قرار گرفت و می داند که این بخشی از ورزشکار امروز است.

در دور دوم نتز مقابل میلواکی ، او پس از رهبری لیگ از فاصله 3 امتیازی با 47.5 درصد در طول فصل 33 درصد از عمق شوت کرد.

او در شبکه های اجتماعی متوجه سوء استفاده شد که از آن دور می ماند. اما او نتوانست از انتقادات اجتناب کند.

هریس با خنده گفت: “مادر و خواهرم خیلی خوب مرا کتک زدند.” “می دانم که می توانم بهتر از آنچه در پایان فصل گذشته نشان دادم بازی کنم.”