مادران نیویورک مبارزه با نظریه انتقادی نژادی در مدارس را هماهنگ می کنند


این مادران خود را برای جنگ آماده می کنند.

درست در آغاز سال تحصیلی ، گروهی از والدین نیویورکی برای مبارزه با نظریه انتقادی نژادی سازماندهی کرده اند و آنچه آنها می گویند “تلقین” در مدارس فرزندانشان است.

هیچ وب سایت یا سازمانی رسمی وجود ندارد ، اما ارتباطات شفاهی از طریق Signal ، یک برنامه پیام رسانی رمزگذاری شده ، آغاز شده است. ائتلاف می خواهد در سایه بماند – برای محافظت از فرزندان خود در برابر انتقام – و هیچ تظاهرات جسورانه ای را برنامه ریزی نمی کند. اما آنها جدی می میرند

“ما میخواهیم [school administrators] برای ترسیدن و دانستن این که ما شوخی نمی کنیم ، ”گفت مادری که با والدین همفکر خود در یک آپارتمان مجلل در خیابان خیابان ملاقات می کند تا دلسوزی خود را بسازد و استراتژی شراب قرمز گران قیمت را برنامه ریزی کند.

گروه اصلی حدود ده عضو دارد که به “مادران مخفی” ، “نیروی کار والدین OG” و “کابینه” معروف هستند.

مدرسه ابتدایی
کودکان گروه در مدارس خصوصی مشهور شهر ثبت نام می کنند.
رابرت میلر

فرزندان شما در برخی از معتبرترین مدارس خصوصی شهر از جمله دالتون ، اسپنس ، هوراس مان ، کالجی ، مدرسه روستایی ریوردیل ، ترینیتی ، برارلی ، پلی پرپ و سایر مدارس شرکت می کنند.

مادران علاوه بر نظارت دقیق بر فهرستهای مطالعه ، برنامه های درسی و مسئولین مدرسه ، قدم برداشته اند و قصد دارند سوابق شخصی و حرفه ای معلمان ، هیئت مدیره مدارس و مدیران را بررسی کنند.

یکی از مادران می گوید: “ما باید شروع به روشن کردن گرما کنیم و این کار از طریق رسانه ها انجام می شود و خط حمله بعدی ما این مدارس را شرمنده می کند تا اهداکنندگان شروع به جنگ کنند.”

متحدان و اعضای آنها قبلاً به افشای حقوق مدیران مدارس خود کمک کرده و انجمن ملی مدارس مستقل را مورد هدف قرار داده اند.

مدرسه روستایی ریوردیل
این گروه می خواهد زیر سایه بماند و هیچ تظاهرات جسورانه ای را برنامه ریزی نمی کند.
برنج JC

در حالی که مادران ترجیح می دهند مسائل را به صورت داخلی مرتب کنند ، آنها شکایت دارند که نگرانی های آنها برطرف شده است.

مادری مأیوس می گوید: “بچه های من مانند مهد کودک بسیار جوان هستند و به آنها یاد داده شد که سفیدپوستان از سیاهان متنفرند.”

یکی دیگر خاطرنشان کرد که مدرسه او “همه کلاسیک ها را برداشته است … زیرا آنها توسط مردان سفید نوشته شده اند” و کتابهای جدیدتری را جایگزین آنها کرده است که بیشتر بر “ظلم” تمرکز کرده اند.

این جنبش زمانی روی می دهد که گروهی از والدین پیش دبستانی نیوجرسی گلایه های خود را مطرح کردند. در ماه جولای ، پس از اینکه ناگهان یک معلم انگلیسی به دلیل اضافه شدن نظریه انتقادی نژادی به برنامه درسی در مدرسه دوایت انگلوود در شهرستان برگن متوقف شد ، والدین یک نظرسنجی ناشناس از 1520 والدین و فارغ التحصیلان ارسال کردند تا از آنها بپرسند که آیا نگران چیزی هستند که جدید نامیده اند. مدل مدرسه ، انجام می دادند. ایدئولوژی سمی “

کوین رمزی ، مدیر ارتباطات مدرسه ترینیتی
هدف این گروه بررسی سوابق شخصی و حرفه ای معلمان ، هیئت مدیره مدارس و مدیران است.
متیو مک درموت

براساس FAIR ، بنیاد مبارزه با عدم تحمل و نژادپرستی ، حدود 73 درصد از 218 پاسخ نشان دهنده “نگرانی” در مورد مسیر جدید مدرسه است.

مادران منهتن اصرار دارند که با سازمان های سیاسی خارجی کار نمی کنند و گروه آنها کاملاً مردمی است. پل روسی ، معلم سابق دبیرستان گریس چرچ ، که به طرز خاطره انگیزی علیه نظریه انتقادی نژادی در مدرسه خود صحبت می کرد ، به بسیاری از آنها پیوست. در حال حاضر او داوطلبانه برای نمایشگاه است.

آنها در برابر هر گونه ادعایی مبنی بر فروپاشی با تمام قدرت مقاومت می کنند.

“[We] رای دهندگان اوباما هستند. ” “این خانمها همه لیبرال هستند. یا قبلا بودند. شما در حال حاضر از نظر سیاسی بی خانمان هستید. “