مجمع متعهد می شود نتایج تحقیقات Cuomo خود را اعلام کند


کارل هیستی سخنگوی جماعت نیویورک روز دوشنبه برگشت و قول داد که نتایج تحقیقات استیضاح این جماعت را در گزارشی در میان مخالفت شدید مردم در آخر هفته منتشر کند. قربانی آزار و اذیت جنسی ادعا شده توسط اندرو کوئومو فرماندار، و همچنین اعضای کمیته تحقیق.

هیستی در بیانیه مشترکی با رئیس کمیته دادگستری چارلز لاوین گفت که آنها قصد دارند با وجود لغو روند استیضاح ، گزارش نهایی یافته های خود را منتشر کنند. این کمیته علاوه بر اتهامات آزار جنسی ، نحوه رسیدگی دولت کوئومو به گزارش مرگ و میر ناشی از بیماری کووید -19 در خانه های سالمندان و کتابفروشی پردرآمد فرماندار را مورد بررسی قرار داد که هر دو در حال بررسی توسط دادستانی فدرال و دادستان کل هستند.

هیچ برنامه ای برای تکمیل گزارش ارائه نشده است ، اگرچه چندین عضو کمیته قضایی قبلاً گفته بودند که تحقیقات در چند هفته آینده انجام خواهد شد.

هیستی اواخر جمعه اعلام کرد که جماعت روند استیضاح خود را متوقف می کند زیرا او و لاوین بعد از اعلام استعفای کوئومو از 24 آگوست اعلام کردند که دیگر موقعیت قانونی ندارند. این اقدام برخی از اعضای کمیته را غافلگیر کرد و به دلایل قانونی س questionsالاتی را برای دیگران ایجاد کرد.

هیستی همچنین گفت که نمی خواهد تحقیقات درباره رفتار کوئومو که توسط وکلای مختلف محلی ، ایالتی و فدرال در حال انجام است را مختل کند.

هفت دموکرات و شش جمهوری خواه در مجلس با صدور بیانیه هایی از کمیته خواستند حداقل نتایج تحقیقات یک ماهه خود را منتشر کند. در ابتدا ، هیستی انتقادات را رد کرد و نپذیرفت که قبل از تسلیم شدن با کوئومو برای جلوگیری از استیضاح توافق کرده است.

تغییر مسیر برای برخی از منتقدان قوه قضائیه ، که فکر می کردند تحقیقات آنها در پنج ماه گذشته ، که مالیات دهندگان 250 هزار دلار برای آن پرداخت کرده بودند ، یک شبه ناپدید شد.

مایکل مونتسانانو ، عضو ارشد جمهوری خواه این کمیته می گوید: “من خوشحالم که این امر آنطور که روز جمعه تصور می کردیم کنار گذاشته نمی شود.” “استاندار باید در برابر مردم پاسخگو باشد و مردم باید بدانند چه اتفاقی افتاده است.”

ربکا سیورایت ، نماینده دموکرات ، که هفته گذشته نیز از لغو تحقیقات ابراز نارضایتی کرده بود ، موافقت کرد.

وی گفت: “تعداد زیادی از سوالات بی پاسخ وجود دارد که در سوابق عمومی به آنها پرداخته نمی شود.” “ما حسابهای کامل به مردم نیویورک بدهکار هستیم.”