محل سفارش غذای واقعی {بدون ماسک مورد نیاز}


خسته شده ام.

در ایالت من – اوهایو – فرماندار سیستمی را وضع کرده است که سطح شهرها را در سطوح 1-4 تعیین می کند ، و هنگامی که به سطح 3 می رسید ، شهرستان شما ماسک های اجباری دارد. من فکر می کنم سیستم احمقانه است زیرا می توانید فقط با اجازه دادن به افراد بیشتری برای آزمایش (که آنها تشویق می کنند …) به سطح 3 برسید و بیشتر این تست ها مثبت هستند. حتی اگر میزان بستری شدن و مرگ و میر افزایش نمی یابد. این دقیقاً همان چیزی است که در حال حاضر اتفاق می افتد.

ماسک نمی زنم من به زحمت نمی پردازم که بخواهم در این باره بحث کنم زیرا همه قبلاً تصمیم خود را برای موافق یا مخالف آنها گرفته اند ، و همه مردم در این مورد فریاد می کشند ، نفرین می کنند و بحث می کنند. من معتقدم هر کسی باید حق انتخاب داشته باشد. اگر شما یکی بپوشید ، شما را مسخره نمی کنم. من فقط همین احترام را می خواهم.

با این اوصافهدف من این است که خریدم را به فروشگاه های کوچک منتقل کنم که در آن مشتریان می توانند مستقیماً غذای واقعی سفارش دهند تا بتوانم نیازهای خانواده ام را با خواربارهایی که می توان برای من پست کرد یا بدون نیاز به پا گذاشتن در فروشگاه یا پوشیدن ماسک برآورده کردم ، برآورده کردم. من می دانم که بسیاری دیگر نیز به دنبال این اطلاعات هستند ، بنابراین فکر کردم آنها را اینجا قرار می دهم.

در صورت خرید عمده ، برخی از مکانها بهترین معامله را به شما می دهند – در صورت خرید بسته های بزرگتر یا اقلام بیشتر ، ارسال رایگان در سطح مشخص و تخفیف ارائه می شود. کمتر خرید کنید و لوازم مورد نیاز خود را تهیه کنید یا با دوستان محلی خرید کنید. من حداقل سالی دوبار این کار را می کنم.

شیر / حیوان

پنیر

کره

  • استاندارد لاجوردی (من مارک رومانیو را انتخاب می کنم)
  • رومانیو (حمل و نقل در تابستان گران است زیرا می تواند ذوب شود ، اما در زمستان معقول است!)
  • گوشت های سلامتی ایالات متحده (واقعاً گران است ، اما گزینه های خوبی وجود دارد)

شیر

تخم مرغ

گوشت

کالاهای موجودی

غلات و نان

  • شیرینی فرشته (نان غلات جوانه زده ، رول ، پوسته پیتزا و غیره)
  • مزارع شیلو (غلات کامل ، آرد و نان جوانه زده)
  • Aleia’s (آرد سوخاری بدون گلوتن ، کوکی ها ، کروتون)
  • مزارع غلات بلوبری (آرد گندم کامل و سایر آردهای ارگانیک)
  • میوه ها و آجیل های ارگانیک (آرد ، سرکه ، میوه های خشک ، آجیل)

شکر و شیرین کننده ها

ادویه ها

برای تولید

اضافی و متفرقه

شرکت های بزرگ که نیازی به ماسک ندارند

در جایی که نمی توانم آنچه را که نیاز دارم سفارش دهم ، فروشگاه های مواد غذایی معمولی را پر می کنم که به شما امکان می دهد بدون ماسک خرید کنید – حداقل در سطح شرکت. (برخی از شهرها ممکن است از نظر دولت متفاوت باشد.) من از وانت کنار جاده استفاده می کنم.

Costco ، Menard’s Walmart / Sam’s Club و Kroger / Fred Meyer در حال حاضر درخواست ماسک در سراسر کشور دارند.

به محض پیدا کردن منابع بیشتری به این لیست اضافه می کنم!

آیا امروز خرید می کنید یا غذای واقعی سفارش می دهید؟

درباره واکسن گیج شده اید؟

راهنمای واکسیناسیون رایگان و بدون دردسر ما را دریافت کنید. به سوالات خود به جای ترس ، با اطلاعات منطقی و مبتنی بر واقعیت پاسخ دهید.