مختصری از تاریخچه ZUMBA® | تناسب اندام کندی


برای بسیاری از افراد ، یافتن روال مناسب تناسب اندام به معنای یافتن فعالیت هایی است که از آنها لذت می برند. این امر باعث می شود افراد به برنامه تمرینی پایبند باشند. کلاسهای رقص کاردیو از نظر جنبه اجتماعی و این واقعیت که رقص سرگرم کننده تر از دویدن روی تردمیل است بسیار محبوب هستند.

مزایای تناسب اندام زومبا کندی

ZUMBA® یکی از محبوب ترین دوره های تناسب اندام رقص است و در سراسر کشور محبوب است. این ورزش دارای مزایای سلامتی تمرینات قلبی سنتی است ، با سرگرمی و هیجان که آن را به یک گزینه تناسب اندام منحصر به فرد تبدیل می کند. ما یک تاریخچه مختصر از برنامه را گردآوری کرده ایم تا به علاقمندان به ZUMBA® در South Jersey کمک کند تا تشخیص دهند که آیا این برنامه برای آنها مناسب است یا خیر!

ZUMBA® یک برنامه آموزشی با الهام از رقص کلمبیایی است که تأثیرات مختلف رقص بین المللی را با حرکات هنرهای رزمی ترکیب می کند ، نوعی برنامه تناسب اندام که بی نظیر است. این یک برنامه سریع ، سرگرم کننده و چاق با بیش از 12 میلیون شرکت کننده در سال است. و بهترین چیز در مورد آن: حرکتهای ZUMBA® را می توان به راحتی توسط مبتدیان به متخصصان تغییر داد و برای همه افراد با هر سطح آمادگی جسمانی قابل دسترسی است.

با همه این مزایا ، مردم هنوز تعجب می کنند که ZUMBA® چگونه شروع شد و چرا اینقدر محبوب است.

بر اساس وب سایت ZUMBA® ، ایجاد این برنامه توسط آلبرتو “بتو” پرز “یک تصادف خوش شانس” بود و در اواسط دهه 1990 ایجاد شد. در راه رفتن به کلاس ایروبیک ، بتو متوجه شد که موسیقی خود را فراموش کرده است و باید به سرعت آن را با نوارهایی که در ماشین خود داشت جایگزین کند. بتو بجای انواع ایروبیک سنتی و تکراری ، کلاسی را هدایت کرد که بیشتر بر روی رقص متمرکز بود و شاگردان متعجب خود را در حرکت نگه می داشت و بسیار سرگرم می شد.

این موسیقی ریشه در موسیقی و رقص آمریکای لاتین دارد ، اگرچه تأثیرات دیگری مانند موسیقی و حرکات به سبک بالیوود نیز در آن گنجانده شده است ، که جذابیت جهانی تری به آن می بخشد.

بتو با الهام از موفقیت خود ، برنامه رقص / ایروبیک خود را اصلاح و گسترش داد و سرانجام آموزش آن را به عنوان یک نوع جداگانه از کلاس تناسب اندام آغاز کرد. یکی دیگر از “تصادفات خوشحال کننده” زمانی رخ داد که بتو با دو علاقه مندان دیگر به نام آلبرتو آشنا شد – آلبرتو پرلمن و آلبرتو آگیون. هر سه نفر کلاس هوازی با الهام از رقص را بهبود بخشیدند و آن را “زومبا” نامگذاری کردند ، نامی که واقعاً معنی خاصی نداشت ، اما شبیه یک برنامه سرگرم کننده و هیجان انگیز به نظر می رسید. این ترکیب به سرعت جلب شد و در ورزشگاه ها و مراکز تناسب اندام در سراسر جهان تبدیل به یک جزء اصلی شد!

برخلاف سایر انواع کلاس های ورزشی ، ZUMBA® به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی ، در عین حال در سوزاندن کالری کارآمد و به اندازه شدید شرکت کنندگان طراحی شده است. این می تواند برای تمام سطوح آمادگی جسمانی ، حتی در یک کلاس مناسب باشد ، که آن را برای سالن های ورزشی با منابع محدود ایده آل می کند. در کندی تناسب اندام ، ما مشتاقانه به همه اعضای خود در دستیابی به اهداف تناسب اندام خود کمک می کنیم ، خواه کاهش وزن ، افزایش ورزش روزانه آنها یا افزایش استقامت و ظرفیت قلبی عروقی آنها. ما سرگرم کننده و فلسفه ZUMBA® هستیم! همین امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد دوره های ما بیشتر بدانید!