مدارس در نیویورک در نوسان کامل هستند ، اما برنامه های بعد از مدرسه برای جذب نیروی کافی مشکل دارند


مدارس دولتی نیویورک تقریباً سه هفته پیش بازگشایی شدند ، اما بسیاری از برنامه های بعد از مدرسه هنوز در تلاش برای یافتن نیروی کافی برای اداره کلاس های خود در پاییز هستند ، بنابراین خانواده ها باید به دنبال گزینه های جایگزین باشند.

یک هفته پیش ، علی کوهن ایمیلی از مدرسه فرزندان خود ، مدرسه بروکلین پروستپتر چارتر دریافت کرد ، مبنی بر اینکه برنامه بعد از ظهر برای 150 کودک لغو شده است و والدین باید بلافاصله هماهنگی های دیگری را انجام دهند.

کوهن می گوید: “قطعاً این یک شگفتی بزرگ و یک تقلا بزرگ برای ما به عنوان والدین است.”

رونی شیندلر ، بنیانگذار Kids Orbit که برنامه بعد از مدرسه را برای بروکلین پروسپکت اجرا می کرد ، از اظهارنظر در مورد جزئیات آن قرارداد خودداری کرد اما گفت که استخدام آن دشوار است. او می گوید یکی از دلایل این است که بسیاری از بازیگران ، مترجمان آزاد و هنرمندان که به طور معمول بخش بزرگی از نیروی کار او را تشکیل می دهند ، دیگر در نیویورک زندگی نمی کنند.

شیندلر می گوید: “نوازندگان و ممیزی ها ، بسیاری از آنها تازه به شهر برمی گردند ، و آنها بخش بزرگی بودند: 30 تا 40 درصد از کارکنان ما به دلیل پاره وقت است.” “دارد برمی گردد ، اما بسیار کند است.”

یکی از کارکنان University Settlement ، یک سازمان خدمات اجتماعی که برنامه های بعدازظهر را در 17 مدرسه دولتی در بروکلین و منهتن اجرا می کند ، گفت که بخشی از مشکل یافتن کارکنان واجد شرایط برای واکسیناسیون است.

کارکنانی که در برنامه های بعد از مدرسه در شهرهای COMPASS ، Beacon و Cornerstone کار می کنند یا در برنامه بعد از مدرسه در ساختمان اداره آموزش شهر کار می کنند ، مشمول دستور واکسیناسیون شهر هستند که مستلزم اثبات حداقل یک دوز یک واکسیناسیون COVID-19 یا مرخصی بدون حقوق رها می شود. بعدازظهر جمعه ، DOE اعلام کرد که حداقل 90 درصد از کارکنان DOE یا حدود 133،000 از 148،000 نفر واکسینه شده اند.

کارمند شهرک دانشگاه که نخواست نامش فاش شود ، زیرا مجاز به صحبت با مطبوعات نیست ، گفت: “واقعاً یافتن نامزدهای واجد شرایط به منظور درخواست حتی برای مشاغل خالی دشوار است.”

“در حال حاضر ما حدود 40 کارمند در بخش جوانان خود بین منهتن و بروکلین داریم که در حال حاضر واکسینه نشده اند. و این تأثیر زیادی بر برنامه نویسی ما داشت. “

کارولین پترسون ، مدیر اجرایی Bitty City Players ، که دو برنامه پس از مدرسه را در بروکلین اجرا می کند ، گفت که او همچنین با متقاضیان واکسینه نشده ای برخورد کرده است.

او می گوید: “من افراد بسیار ماهری را پیدا کردم و فکر کردم که من به جکپات برخورد کردم و سپس متوجه شدم که چرا آنها در حال تحصیل نبوده اند زیرا واکسینه نشده اند.” “این تعداد زیادی از نامزدهای مورد علاقه من را نجات داد.” او می گوید که معمولاً در هر برنامه 10 معلم استخدام می کند و امسال فقط شش معلم برای دو برنامه دارد.

کارمند شهرک دانشگاه جدا از دستور واکسیناسیون ، کار شدید و حقوق کمی دارد ، اذعان داشت: “رقابت با برخی از فروشگاه های خرده فروشی و برخی از شرکت های خصوصی دیگر که می توانند ساعتی بالاتر بپردازند برای ما دشوار است و کار واقعا سخت است “، او گفت.

پترسون گفت که باید معیارهای استخدام خود را تغییر دهد تا اکنون نامزدهای غیر دانشگاهی را شامل شود. “من حتی نگاه نکردم […] افرادی که فارغ التحصیل نشده اند و من شروع به تماشای افرادی کردم که هنوز در کالج هستند. “

ناتانیل استایر ، سخنگوی DOE ، با اشاره به این که شروع هر سال تحصیلی معمولاً به معنی زمان های مناسب برای برنامه های بعد از مدرسه ، از جمله چالش های مربوط به کارکنان است ، اشاره کرد و گفت که این شهر به اندازه سالهای گذشته برنامه های بعد از مدرسه دارد.

دپارتمان جوانان و توسعه اجتماعی ، که سه برنامه بعد از ظهر را برای شهرها ارائه می دهد ، گفت که ثبت نام امسال ، به دلیل بازگشت یادگیری شخصی با بیش از 90،000 کودک ثبت نام شده در بیش از 900 برنامه COMPASS ، بسیار قوی بود.

مارک زوساتزوویچ ، سخنگوی DYCD ، گفت: “اگرچه COVID-19 بر تعداد ثبت نام در برنامه های بعد از ظهر با بودجه DYCD در اوج همه گیری تأثیر گذاشت ، برنامه ها کاهش نیافته است.” در واقع ، ما پیش بینی می کنیم که در این سال تحصیلی ، با خدمات شخصی در حال نوسان کامل ، ما در بیش از هزار برنامه COMPASS ، Beacon و Cornerstone بعد از مدرسه به ثبت نام کامل برسیم. “