مردی که به جرم قتل یک نماینده مجلس فلوریدا تحت تعقیب بودپلیس فلوریدا یک دریانورد سابق را که قاتل کلانتری را کشت ، دستگیر کرد – اما کلانتر شکایت کرد که پلیس هرگز “فرصتی” برای شلیک به فراری پیدا نکرد.

کلانتر بیل لیپر گفت ، پاتریک مک داول ، 35 ساله ، که از هفته پیش تیراندازی مرگبار جاشوا مویرز در ناسائو در حال فرار بود ، در یک ایستگاه امتیاز در زمین ورزشی کالاهان دستگیر شد.

لیپر در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “من فقط می گویم ای کاش او به ما فرصت می داد تا به او شلیک کنیم ، اما او این کار را نکرد ، او مانند یک ترسو از زمین بیرون رفت.” او در بازداشت به سر می برد و هزینه کارهایی را که برای معاون مویرز انجام داده است پرداخت خواهد کرد. “

مک داول متهم است که روز جمعه در حین توقف ترافیک به مویرز دوبار تیراندازی کرده و سپس فرار کرده است – که باعث تعقیب و گریز پنج روزه شد و وی با شلیک به سگ پلیس از دستگیری خودداری کرد.

کلانتر گفت: مقامات تعقیب کننده مک داول با شلیک گلوله به فرد فراری ، به پایش ضربه زدند و سر او را به شدت چرانیدند.

پلیس سرانجام روز سه شنبه مک داول را با نکاتی در مورد نحوه تلاش وی برای درمان زخم هایش بدون مراجعه به بیمارستانی که ترس از کشف شدن داشت ، جلب کرد.

آنها غرفه و حمامی را که مک داول می گفت تسلیم می شود ، محاصره کردند.

لیپر می گوید: “او از حمام آمد.” “اگر او روی زمین می افتاد و می خزید. او مثل یک بچه خزید ، مثل یک ترسو که هست. “

پس از آنکه کلانتری گفت مک داول با دستورات تیم SWAT “به طور کامل همکاری نمی کند” ، یک سگ پلیس در آغوش او حمله کرد.

مقامات مک داول را بسته اند با دستبند مویرلیپر را اضافه کرد افرادی هستند که به اعتقاد پلیس در روزهای اخیر به مک داول کمک کرده تا از پلیس دوری کند و کلانتر گفت ممکن است دستگیری های بیشتر در ارتباط با تعقیب و گریز گسترده امکان پذیر باشد.

ریچارد ، پدر مک داول ، به نیوز 4 جکس گفت: “خوشحالم که هیچ کس دیگر آسیب ندیده است.” پدر قبلاً به First-Coast News گفته بود که پسرش از عراق بازگشته است و از مشکلات روانی و سوء مصرف مواد رنج می برد.

مویرس صبح روز جمعه یک ماشین سرقتی را متوقف کرد. راننده ای که پلیس می گوید مک داول است ، شلیک کرد و از روی خطوط راه آهن دوید. مویرز ، که دو روز بعد درگذشت ، 29 ساله بود و برنامه ازدواج داشت.