مرکز سیاستگذاری مالی مریلند اسمیتز یک برنامه جدید صدور گواهینامه آکادمی ریسک فدرال را راه اندازی کرد


خبر – دانشگاه مریلند ، مدرسه تجاری روبرت ا. اسمیت ، در زمینه سیاست های مالی (CFP) و Deloitte به طور مشترک یک برنامه آموزشی جدید مدیریت ریسک برای راه اندازی 11 ژانویه 2022 برای متخصصان امور مالی دولتی توسعه داده اند. برنامه گواهینامه ، به نام آکادمی خطر فدرال مریلند اسمیت ، رهبران فکری ، آموزش و رویدادهای ویژه ای را برای کارکنان فدرال درگیر در اعتبار ، بانک ، اعتبار ، کمک های بلاعوض ، بیمه و سایر فعالیت های بازار ارائه می دهد.

“زمان بندی بسیار مهم است. همانطور که در مورد همه گیری همه گیر دیدیم ، بحران ها منتظر نمی مانند که شرکت ها مدیریت ریسک خود را مرتب کنند. آژانس های فدرال و شرکت های خصوصی با تعدادی از ریسک های مختلف روبرو هستند که مستلزم فرآیندهای ارزیابی خطر هماهنگ و هماهنگ است. ما چندین دهه تجربه مدیریت ریسک را در این برنامه آموزشی به ارمغان می آوریم. ” “این تماس برای تنظیم کننده های فدرال و صنعت است که در امور اعتباری ، بانکی ، اعطای وام ، بیمه ، و سایر فعالیت های مالی و بازاری که به مدیریت موثر ریسک نیاز دارند ، مشارکت دارند.”

CFP ، با مشارکت Deloitte ، آکادمی خطر فدرال را به همراه دفتر آموزش اجرایی مریلند اسمیت مدیریت می کند. بخش مهمی از این همکاری جلسات آموزشی مجازی مجازی زنده در مورد موضوعات مدیریت ریسک کاربردی مورد علاقه مدیران ریسک دولتی و تنظیم کننده های مالی خواهد بود.

ماژول های برنامه ریزی شده عبارتند از:

 • ایجاد یک برنامه مدیریت ریسک پایدار
 • ERM و ریسک اعتباری
 • خطرات و کاهش سایبری برای نهادهای نظارتی
 • مدل سازی و کنترل ریسک
 • نقدینگی و خطرات سرمایه
 • مدیریت ریسک عملیاتی و نظارتی
 • تغییرات اقلیمی و مدیریت ریسک مالی

“ما بسیار هیجان زده هستیم که با دانشگاه مریلند بر روی چنین برنامه آموزشی و توسعه مهمی کار می کنیم. این برنامه به موقع و ساختار یافته است تا به مدیران اجرایی کمک کند تا با ملاحظات متعددی که برای مشتریان خدمات اعتباری ، نظارتی و مالی در نظر گرفته شده است ، ریسک کلی آنها را مدیریت کنند. ” LLP.

مریلند اسمیت به عنوان طعم اولیه آموزش ، با Deloitte همکاری می کند تا مجموعه ای از گفتگوهای زنده را در زمینه مدیریت ریسک فدرال برگزار کند. بعدی ، با عنوان “نگاه دانشمندی به مدلهای آب و هوایی و برنامه های مدیریت ریسک” ، در 17 نوامبر 2021 از ساعت 10-11 صبح به وقت محلی برگزار می شود. برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

در ماه اوت ، آنها بحثی تحت عنوان “ارتقاء سطح آگاهی و توانایی مدیریت امنیت سایبری خود” با کلیفورد روسی و تیم لی ، مدیر Deloitte & Touche LLP و مدیر سایبری در خدمات دولتی و عمومی در Deloitte ارائه کردند.

مریلند اسمیت همچنین وبینارهای آموزشی 45 دقیقه ای رایگان در آکادمی خطر فدرال ارائه می دهد. در طول این وبینارها ، آنها جزئیات برنامه را مورد بحث قرار می دهند و به هر س questionsالی پاسخ می دهند:

 • 18 اکتبر 2021 ، 7 بعد از ظهر EDT – برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید
 • 8 نوامبر 2021 ساعت 1 بعد از ظهر به وقت شرقی
 • 30 نوامبر 2021 ساعت 4 بعد از ظهر EDT
 • 15 دسامبر 2021 ، 7 بعد از ظهر EDT
 • 28 دسامبر 2021 ساعت 11 صبح EDT
 • 5 ژانویه 2022 ساعت 12 بعد از ظهر EDT

از نظر روسی ، او برنامه درسی آکادمی ریسک فدرال را بر اساس 25 سال تجربه خود در بانکداری و دولت تدوین می کند. در طول بحران مالی 2008-2009 ، او مدیر ریسک بخش وام گیری مصرف کننده سیتی گروپ بود و بر ریسک سبد کالاهای مصرفی تحت وثیقه 300 میلیارد دلاری این بانک نظارت می کرد. او به تازگی یک مطالعه تجربی در مورد تأثیر فراوانی و شدت توفان بر ریسک پیش فرض وام مسکن تکمیل کرده است. وی کار آژانس مالی فدرال مسکن (FHFA) را ارائه داد و در مورد چگونگی ارتباط مستقیم وقایع اقلیمی با ریسک وام مسکن با استفاده از تکنیک مدل سازی آماری ، توصیه کرد.

سینتیا ویترس ، مدیر عامل و سرپرست مدیریت ریسک شرکت Deloitte (ERM) در دولت و خدمات عمومی در Deloitte & Touch LLP ، گفت که این بینش ها ، که توسط تجربه مدیریت ریسک Deloitte تقویت شده است ، این آموزش را به منبعی ارزشمند برای متخصصان صنعت تبدیل می کند. “ما مفتخریم که با مرکز سیاست های مالی دانشگاه مریلند همکاری می کنیم تا این فرصت آموزشی را در اختیار متخصصان مدیریت ریسک قرار دهیم که می تواند به آنها کمک کند تا مهارت ها و مهارت های خود را بیشتر توسعه دهند و برنامه های ERM Promote را در دولت پیش ببریم. ”

برای ثبت نام در برنامه صدور گواهینامه کامل و کسب اطلاعات بیشتر ، به وب سایت برنامه مراجعه کنید. ثبت نام روز دوشنبه 10 ژانویه 2022 ساعت 23:59 به پایان می رسد. هزینه برنامه معمولی برای یک فرد 2،995 دلار است ، اما دانشجویان علاقمند می توانند ایمیل ارسال کنند [email protected] برای تخفیف برای ثبت نام اولیه پرندگان ، چندین نفر از یک سازمان ، و دانشگاه مریلند و فارغ التحصیلان بزرگ 10.

از طریق مرکز سیاست های مالی

مرکز سیاست های مالی یک مرکز عالی در مدرسه اسمیت است ، مرکز برتر سیاست های مالی ، تحقیق و آموزش در منطقه واشنگتن دی سی.

از طریق دانشکده تجارت روبرت اچ اسمیت دانشگاه مریلند

مدرسه بازرگانی رابرت اچ اسمیت یک رهبر شناخته شده بین المللی در آموزش و تحقیقات مدیریت است. مدرسه اسمیت به عنوان یکی از 12 کالج و مدرسه در دانشگاه مریلند ، کالج پارک ، MBA کارشناسی ، تمام وقت و پاره وقت ، MBA های اجرایی ، MBA های آنلاین ، برنامه های کارشناسی ارشد تخصصی ، دکتری و برنامه های اجرایی و خدمات ارتباطی را ارائه می دهد جامعه کسب و کار. این مدرسه برنامه های فارغ التحصیلی ، سفارشی و صدور گواهینامه خود را در مکان های مطالعه در آمریکای شمالی و آسیا ارائه می دهد.

درباره Deloitte

Deloitte خدمات حسابرسی ، مشاوره ای ، مالیاتی و مشاوره ای پیشرو در صنعت به بسیاری از مارک های با ارزش جهان ارائه می دهد ، از جمله تقریباً 90 of از Fortune 500® و بیش از 7000 شرکت خصوصی. مردم ما در جهت خیر مشترک گرد هم می آیند و در بخشهای صنعتی که بازار امروز را شکل می دهند ، کار می کنند – نتایج قابل اندازه گیری و ماندگاری را به همراه می آورند که به ایجاد اعتماد عمومی در بازار سرمایه ما کمک می کند ، مشتریان را ترغیب می کند تا چالش ها را فرصتی برای تحول و موفقیت ببینند. کمک به مسیر اقتصاد قوی تر و جامعه سالم تر Deloitte مفتخر است که بخشی از بزرگترین شبکه خدمات حرفه ای جهانی است که به مشتریان ما در بازارهایی که برای آنها مهمتر است خدمات رسانی می کند. با بیش از 175 سال خدمات ، شبکه شرکت های عضو ما بیش از 150 کشور و منطقه را شامل می شود. از www.deloitte.com دیدن کنید تا دریابید که چگونه بیش از 345،000 کارمند Deloitte در سراسر جهان گرد هم می آیند تا تأثیرگذار باشند.

Deloitte به یک یا چند مورد از Deloitte Touche Tohmatsu Limited ، یک شرکت خصوصی خصوصی در بریتانیا (“DTTL”) ، شبکه شرکت های عضو و شرکتهای وابسته آن اشاره دارد. DTTL و هر یک از شرکتهای عضو آن از نظر قانونی نهادهای جداگانه و مستقل هستند. DTTL (همچنین به عنوان “Deloitte Global” شناخته می شود) هیچ خدماتی به مشتریان ارائه نمی دهد. در ایالات متحده ، Deloitte به یک یا چند شرکت عضو DTTL ایالات متحده ، شرکت های وابسته به آن در ایالات متحده تحت عنوان “Deloitte” و شرکتهای وابسته آنها اشاره می کند. برخی خدمات ممکن است برای گواهی مشتریان تحت قوانین و مقررات حسابداری عمومی در دسترس نباشد. لطفاً از www.deloitte.com/about دیدن کنید تا در مورد شبکه جهانی شرکت های عضو ما بیشتر بدانید.