مزایای سلامتی لیمو موی

جلبک ها قرن هاست که در سراسر جهان به دلیل فواید بی شمار آنها برای سلامتی مورد استفاده قرار می گیرند. از بین بسیاری از انواع موجود در سطح بین المللی ، یکی با تأیید زیادی روبرو شده است ، به ویژه در بین متخصصان بهداشت و متخصصان تغذیه. این نوع جلبک دریایی Limu Moui نام دارد و از جزیره عجیب و غریب تونگا در اقیانوس آرام جنوبی آمده است.

این گیاه از نظر بسیاری از متخصصان تغذیه “فوق العاده” شناخته می شود ، حاوی مقدار زیادی مواد معدنی و ویتامین است که جایگزین نیازهای روزانه بدن شما ، اسیدهای آمینه ضروری و پلی ساکاریدها برای تقویت عملکرد سیستم ایمنی بدن و پلی فنول هایی است که به بدن در مبارزه با رادیکال های آزاد مضر کمک می کند. به بسیاری از جلبک های دیگر مزایای سلامتی مشابهی را ارائه می دهند ، اما این گونه خاص به دلیل فایده ای که دارد فراوان است.

این ویژگی قابل توجه وجود ماده ای به نام فوکوئیدان است که یک پلی ساکارید سولفاته است. fucoidan بدون هیچ گونه اصطلاح علمی گیج کننده ، فقط یک ترکیب شیمیایی است که در دیواره های سلولی جلبک های تونگ یافت می شود. برخی از مطالعات دارویی پیشرو داده های اولیه ای را در مورد فوکوئیدان انجام داده اند که پتانسیل بالایی را برای صنعت مراقبت های بهداشتی نشان می دهد.

در حال حاضر نشان داده شده است که دارای اثرات بالقوه ضد تومور و همچنین مزایای محافظ عصبی است. هنوز تحقیقات زیادی در مورد کاربرد انسان در دست انجام است ، اما داده های پیشگامانه موجود نشان می دهد که گیاه دارای پتانسیل خوبی برای خوبی است.

یکی از شرکت های داروسازی اظهار داشت که تحقیقات اولیه آن نشان می دهد که استفاده بالقوه از مواد شیمیایی در لیمو موی وسیع و متنوع است. اینها شامل مبارزه با آلرژی ، عفونت های باکتریایی ، فشار خون بالا ، تحریک ایمنی ، التهاب و مبارزه با عفونت های ویروسی است.

فراتر از تحقیقی که در حال حاضر توسط شرکت های میلیاردر انجام می شود ، شواهدی در محل مبدا وجود دارد که نشان می دهد گیاه غنی از فوکوئیدان پیدا شده است. جزیره تونگا به دلیل فراوانی افراد بسیار سالخورده (صد سال و بالاتر!) افراد بسیار سالم در جامعه تانگا سالهاست که محل کنجکاوی علمی زیادی بوده است. همچنین میزان کمتری از بیماری ها و سایر مشکلات بهداشتی در بین جمعیت تونگ در مقایسه با جزایر مشابه با ساختار ، جمعیت و شبیه به محیط زیست وجود دارد.

آنچه جمعیت تونگا را از بقیه متمایز می کند ، مصرف مکرر گیاه دریایی قهوه ای خاص آنهاست که جزء اصلی جزیره است. مطالعات علمی روی جمعیت ارتباط زیادی بین فراوانی زیاد لیمو موی و فوکوئیدان – از جمله دیگر مزایای متعدد جلبک های تونگایی – و سلامت همه جا مردم تونگا نشان داده است.

خواص ویژه جلبک دریایی تونگا در مقایسه با سایر جلبک ها بی نظیر است ، به ویژه به این دلیل که برای تونگا اهمیت دارد. مقدار قابل توجهی از مواد مغذی موجود در گیاه به دلیل نحوه جذب آنها از آب توسط گیاه است. با این حال ، به همان سادگی می تواند سموم و آلاینده های موجود در آب را جذب کند به همان اندازه که می تواند مواد مغذی را به راحتی جذب کند. این کار را به دلیل قرار گرفتن در آبهای بکر و بکر دریای تونگای اطراف انجام نمی دهد. آب آنجا از آسیب های صنعت و تولید انبوه دست نخورده است و بنابراین نیروهای طبیعی قوی خود را حفظ می کند.

مزایای سلامتی لیمو موی بی شمار و مستند است. در حالی که مطمئناً این یک داروی درمانی نیست – و هیچ ماده ای نباید به عنوان داروی درمانی درمان شود یا معرفی شود – اینها غذاهای سالم هستند که وقتی در رژیم غذایی و سلامتی همه گنجانده شوند ، یک دارایی محسوب می شوند.