مزایا و معایب رژیم بیسکویت

شاید از تصور خوردن کلوچه مانند تبلیغاتی که مدل های خود را برای کاهش چربی نشان می دهد ، شگفت زده شوید ، و اگر واقعاً چنین کرده اید ، چه روش فوق العاده خوشمزه ای برای مجسمه سازی!

گزارش بازار بیماران مبتلا به تیروئید با استفاده از دکتر با این حال ، پیروی از رژیم بیسکویتی که توسط Siegal ایجاد شده است ، نشان می دهد که این افراد با اختلالات شدید مربوط به وزن می توانند با پیروی از یک روش ساده بیسکویت که هضم آن آسان است ، وزن خود را کاهش دهند.

به نظر می رسد تمام هالیوود تحت رژیم بیسکویتی قرار گرفته اند که ادعا می کند می توان مقدار قابل توجهی از وزن خود را از دست داد (30 کیلوگرم در 8 هفته) – به اندازه کافی برای ایجاد یک رژیم فوق العاده که هیچ رژیم غذایی دیگری قبلاً از آن لذت نبرد.

به هر حال ، اکثر افرادی که به فرزند خود فرصت می دهند با خوشحالی در خرید رژیم های غذایی استاندارد و پخت غذاهای معمولی برای غذاهایی مانند کوکی ها تجارت می کنند.

وقتی طرحی مانند این به کاهش وزن حداقل 15 پوند تا 30 پوند در ماه اشاره می کند ، که می تواند یک مورد چاقی مرزی را به یک فرد معمولی تبدیل کند ، بدون نتایج دردناک و گران قیمت که از طریق روش هایی مانند لیپوساکشن با لیزر درمانی یا حتی هیپنوتیزم به دست می آید. ، آیا جذاب به نظر می رسد

به عنوان یک مرور کلی ، رژیم بیسکویت شامل خوردن این فرم کم کالری از بیسکویت های 150 کالری مناسب رژیم با 5 گرم پروتئین و 25 گرم کربوهیدرات برای مخلوط 8 گرم شکر و 4 گرم فیبر است. بنابراین ، آنها نه تنها یک جایگزین عالی برای صرفه جویی در کالری هستند ، بلکه از آنجا که در طعم های مختلف از چیپس شکلات گرفته تا بلغور جو دوسر در ترکیب با کشمش و لیمو وجود دارد ، حاوی ویتامین ها و مواد معدنی ضروری برای افرادی هستند که به دنبال یک متخصص هستند. بیسکویت گندم به جای آرد تصفیه شده استاندارد و افزودنی ها. این شیرینی ها با شیر ، تخم مرغ و سویا غنی شده اند تا رژیم غذایی سالمی را برای افرادی که به دنبال کاهش وزن هستند ارائه دهند.

با این حال ، سازنده تأکید می کند که این کوکی ها باید به عنوان بخشی از برنامه رژیم غذایی کم کالری مورد استفاده قرار گیرند ، که باید برای انجام بهترین نتایج با یک برنامه ورزشی منظم ترکیب شود. بنابراین ، این کالری محدود برای افرادی است که رژیم غذایی کوکی را به جای غذای معمولی انتخاب می کنند که برای کاهش سریع وزن مناسب است.

معایب رژیم بیسکویت واکنش های آلرژیک به عدم تحمل گندم و مقدار قابل توجهی سویا است که برای مردان توصیه نمی شود. پزشکان همچنین توصیه می کنند که از خوردن غذاهای معمولی برای هر تعداد بیسکویت خودداری کنید ، زیرا انجام این کار می تواند باعث از دست دادن مواد مغذی مهم شما شود. (4 عدد کوکی مقدار مجاز روزانه برای رژیم گیرندگان است). این داروها همچنین دارای مقادیر قابل توجهی از طعم های نارگیل ، شکلات و کشمش هستند و فقط در مراکز انتخابی مانند کلینیک های کاهش چربی (5 در فلوریدا و 1 در مونترال) قابل خرید هستند ، که محدودیتی برای آنها محسوب می شود. دسترسی به این دوچرخه سواری های کاهش وزن معجزه آسا برای کسانی که می توانند برنامه کاهش چربی ماهیانه 400 دلار را که بخشی از آن هستند بپردازند.

از طرف دیگر ، طعم کشمش بلغور جو دوسر طعمی عالی و انتخابی مناسب برای رژیم گیرانی است که هرگز چنین غذای خوشمزه ای را در قالب گزینه های کاهش وزن تجربه نکرده اند. این ماده از 800 کالری تشکیل شده است ، بنابراین نیاز بدن به کاهش سریع وزن بدون ترک عادات غذایی منظم را برآورده می کند ، زیرا برای نیازهای کاهش وزن خاص در مدت زمان کوتاه طراحی شده است.