مصاحبه ست گیلیام با “مردگان متحرک”در قسمت این هفته از مرده متحرک، قهرمانان ما پس از آخرالزمانی تصمیم شگفت انگیزی در نبرد خود با The Reapers می گیرند. خرابکاران فراتر از این نقطهاما نگان (جفری دین مورگان) مگی (لورن کوهن) را متقاعد می کند که با ماسک های پوست زامبی ، از دشمنان سابق نجواها ، لباس بپوشد تا گله ای را علیه درو جمع کند. و برای کسانی که جنگ زمزمه مانند پدر گابریل (ست گیلیام) را تجربه کردند ، این چشم انداز دقیقاً خوشایند نیست.

گیلیام به Decider گفت: “او احساس می کند که این یک برنامه قابل اجرا است و می تواند کار کند ، اما برای او بسیار نگران کننده است که سعی کند جهان را از چشم نجواها ببیند.”

برای کسب اطلاعات بیشتر از گیلیام ، از جمله امیدهایش در مورد پایان کار گابریل ، ادامه مطلب را بخوانید.

تصمیم گیرنده: من می دانم که همه شما اغلب در تاریکی گریه می کنید ، یا شاید نه در تاریکی مانند بقیه ما در سالن ، اما آیا آنجلا کانگ و شرکت یکی از خطوط بزرگ را برای همه شما تعیین کرده اند ؟ ؟

ست گیلیام: آنجلا طرح کلی هشت قسمت اول را به من داد. زمانی که ما صحبت می کردیم ، آنها تمام نشده بودند. آنها چند ایده متفاوت در مورد چگونگی ادامه فصل برای هر شخصیت داشتند ، اما تصمیمات سختی نگرفته بودند.

خوب ، با توجه به اینکه گابریل بسیار بیشتر از آنچه بسیاری از طرفداران انتظار داشتند زنده ماند و پیشرفت کرد ، با توجه به آنچه در کمیک ها برای او اتفاق افتاد … آیا توانستید چیزی را به قوس کلی و احتمالاً نهایی او اضافه کنید؟

این واقعاً کاری نیست که من به عنوان بازیگر انجام می دهم. من کمی قدیمی هستم ، فکر می کنم نویسندگان می نویسند ، بازیگران سعی می کنند کلمات نویسندگان را زنده کنند و کارگردان داستان و تصاویر را انجام می دهد. اگر گابریل این کار را انجام دهد ، و اگر جبرئیل این کار را انجام دهد ، واقعاً چیزی نیست که من نگران آن باشم. من فکر می کنم به اندازه کافی سخت است که سعی کنیم همه چیز را کنار بگذاریم و برای مخاطب واقعی و م effectiveثر باشیم. من فقط سعی می کنم آنچه را که می توانم با مواد انجام دهم.

خوب ، وقتی وارد فصل 11 می شوید ، او را کجا می بینید ، نقش اصلی او در این مرحله چیست؟ از نظر من در حال حاضر به نظر می رسد در یک مکان بسیار تاریک قرار دارد.

بله قربان. من فکر می کنم او در یک مکان بسیار تاریک است. من فکر می کنم در این مرحله ماموریت او محافظت از خانواده اش ، خانواده بزرگش ، به هر قیمتی است. فکر می کنم او را به مناطق تاریک برد و امیدوارم راهی برای آرامش پیدا کند ، اما من نمی دانم. راستش را بخواهید بازی یک شخصیت واقعاً تیره و متناقض نیز سرگرم کننده است.

ما گروهی را در برابر The Reapers داریم که مطمئناً از نظر مأموریت کمیابی که تلاش می کنند به آن برسند ، یک بازی جالب را به اینجا می زنند. به نظر شما نظر گابریل درباره The Reapers در این مرحله چیست؟

من معتقدم که او فکر می کند که آنها افراد بدی هستند ، آنها با نیت بد رانده می شوند ، آنها بیش از نیازهای خود حریص هستند و جهان دیگر به افرادی مانند آنها احتیاج ندارد.

این قسمت نسبتاً شوم چند قسمت قبل وجود داشت ، چیزی شبیه به “خدا دیگر اینجا نیست” ، درست قبل از اینکه او آن درو را بکشد. چرا دقیقاً اینقدر ایمان او را به چالش می کشد؟ یا احتمالاً چیزی است که تا حادثه او با میس در فصل 10 شکسته شد؟

تأثیرات جنگ نجوا آن را شکست. دیدن آنچه که در سرنوشت مردم قرار گرفته است و توانایی آنها در واقع چیست ، او را شوکه کرده و به چالش کشیده و به نوعی اعتقاد او به انسانیت را شکسته است.

خوب ، با توجه به آن ، و این به قسمت این هفته می رسد ، نیگان اساساً با استفاده از تکنیک های Whisperer کل این طرح را طراحی کرد. ما نمی توانیم نظر گابریل را در مورد آن ببینیم. آیا نظری در مورد نظر او در مورد این طرح نجوا دارید؟

او احساس می کند که این یک برنامه کاربردی است و می تواند کارساز باشد ، اما برای او بسیار نگران کننده است که سعی کند به جهان از چشم زمزمه کنندگان نگاه کند.

او چگونه جای خود را در این مینی گروه با مگی ، نگان و ایلیا می بیند؟

او خود را یک جنگجو و سرباز می داند که از او خواسته می شود قوی باشد ، حتی اگر این را احساس نکند.

نظر گابریل در مورد مگی حالا چطور؟

پدر گابریل مگی را بازمانده ای می داند که مستحق بالاترین احترام و ایمان است. او او را به عنوان یک رهبر واقعاً پایدار می داند زیرا او به طرق مختلف در این جهان در حال تغییر همیشه زنده مانده است.

بعد نگان چطور؟

پدر گابریل به نیگان اعتقاد دارد. او احساس می کند که در طول این سالها یک پروژه احیا برای او انجام شده است … او با او موفقیت هایی کسب کرده است و می تواند اطمینان داشته باشد که نیگان آنچه را که برای گروه لازم است انجام می دهد ، انجام می دهد ، زیرا او دیگر فقط روی خودش نیست و آنچه را انجام می دهد او می خواهد زنده بماند و آنچه برای زنده ماندن نیاز دارد. اما او در واقع یکی از اعضای بسیار توانمند گروه است که می تواند قابل اعتماد باشد.

ما این صحنه عالی از پنهان شدن گابریل در بوته ها را مشاهده می کنیم در حالی که یک نوع مرد مومن در کنار دروکنندگان نزدیک خود نماز می خواند. در مورد فیلمبرداری این صحنه و در صورت وجود دعوای احتمالی آینده کشیشان چه می توانید به ما بگویید؟

[Laughs] دعوای کشیشی به نظر می رسد دعوای یک کشیش واقعا جالب است. گابریل شگفت زده شد که کسی هنوز می تواند اشتیاق خود را نسبت به خدا داشته باشد که ظاهراً در این کشیش مخالف مشاهده می کند ، و این تا حدودی برای او گیج کننده است.

به طور کلی ، در مورد فشار احساسی که گابریل با پیشرفت فصل انجام می دهد ، چه می توانید بگویید؟

ما همچنان او را به دلیل از دست دادن ظاهری یا عدم اعتقاد به چالش می بینیم و سعی می کنیم تا بخشی از انسانیتی را که در جنگ با نجواگران از دست داده است ، به دست آوریم.

گابریل و رزیتا چطور؟ آیا این محکوم به فناست یا امیدی به آینده وجود دارد؟

به سختی می توان تشخیص داد که آیا محکوم به فنا است یا نه ، شما در آن نقطه ای هستید که افراد بسیار کمی در جهان وجود دارد و می خواهید از افرادی که دارید ، حمایت کنید. اما رزیتا بهترین داستان گربه بودن با یک زن مجرد و یک مرد مجرد را ندارد.

قبل از اینکه شما را رها کنم ، چند هفته پیش از راس مارکند پرسیدم. با کمال تعجب ، او واقعاً جواب نداد ، اما شما را نیز امتحان می کنم. چگونه کار می کند مرده متحرک پایان؟

آنجلا خط داستانی کلی را با من به اشتراک نگذاشت ، ما فقط تا قسمت هشتم واقعاً بحث کردیم زیرا بقیه داستان هنوز نیاز به نوشتن داشت یا از ایده های زیادی که در آن زمان داشت بیرون کشیده شد. امیدوارم چنین باشد مرده متحرک با نمای نزدیک پدر گابریل و چشمان شاد او به پایان می رسد.

این مصاحبه برای وضوح و طول مدت ویرایش شده است.

مرده متحرک یکشنبه ها ساعت 9/8 صبح از AMC پخش می شود و یک هفته زودتر از AMC +پخش می شود.

کجا را ببینید مرده متحرک