مصرف نان سفید به صورت روزانه ، چه مشکلاتی برای بدن به همراه دارد؟ – دکتر رویا خادمیان


مصرف نان سفید به صورت روزانهمن چه مشکلاتی برای بدن به همراه دارد؟

نان سفید به صورت بروز مشکل در سیستم ایمنی بدن خواهد آمد. ترد و معطر نان پخته شده یا پنیر مدت هاست که از مردم جهان به یک غذای تبدیل شده است.

قفسه های نانوایی افراد و مغازه انتخاب بیشتر از محصولات مختلف آردی وجود دارد. سیاه ، سفید ، غلات کامل ، نان حتی بدون گلوتن وجود دارد. هنوز اکثریت نان سفید آرد گندم تصفیه شده تهیه. آیا می خواهید خرید کنید؟

قدیم نان را از اول یا درشت تهیه. روش ارزش غذایی محصول ، مغذی مفید و فیبر را حفظ کنید. اکنون فقط از آرد بدون سبوس نان تهیه.

همراه با یک تکه سفید ، ۷۵ خالی و کمبود مواد مغذی وارد بدن خود. دلیل کمبود مصرف در نان سفید شروع به غنی سازی مصنوعی آن سایر محصولات پخته شده با ویتامین های.

از متخصصان تغذیه و دانشمندان دانشگاه دلیل داشتن گلیسمی بالا ، مصرف سفید را توصیه می کنیم. تمام کربوهیدراتهای سریع ، به بدن جذب ، اما سیری طول مدت. حال حاضر یک ساعت از چنین وعده غذایی ، احساس گرسنگی بروز می. بیش از حد نان باعث چاقی و ابتلا به دیابت می شود.

زیاد در نان سفید دارد ، روی بدن بدن شما با شکر شده مقایسه شده است. گلوکز خون اجتناب ناپذیر که به علت جهش شدید قند و انسولین. مصرف منظم نان سفید ، و همچنین اختلال در سیستم قلبی عروقی ایجاد کرد.

به منظور استفاده مندی از رژیم غذایی آنلاین دکتر رویا خادمیان بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دریافت برنامه غذایی