مظنون در مفقود شدن میا مارکانو با پتو ، دستکش و کیف جلوی دوربین گرفت: گزارش


مرد مراقبت مرده مشکوک به گم شدن نوجوان فلوریدا میا مارکانو ظاهراً در روز ناپدید شدن با دستکش ، پتو و کیف با دوربین دستگیر شد.

مارکانو ، 19 ساله ، جمعه شب از آپارتمان های اورلاندو در Arden Villas ، جایی که زندگی و کار می کرد ناپدید شد. آرماندو کابالیرو ، 27 ساله ، همچنین در این مجموعه کار می کرد ، جایی که علاقه عاشقانه او به زن جوان بارها رد شد.

مردی که با توصیف کابالیرو مطابقت داشت صبح روز شنبه ، ساعاتی پس از آخرین بار مشاهده مارکانو ، مشاهده شد که اقلام مشکوک را به داخل یک ساختمان ناشناس حمل می کند. مطابق WESH 2به

به گفته پلیس ، پلاک خودرو در ویدیو با آن خودرویی که پلیس در رابطه با تحقیقات بکسل کرده بود مطابقت داشت.

کابالیرو دو روز بعد در یک خودکشی ظاهری مرده پیدا شد.

به گفته پلیس ، شخص مربوطه اندکی قبل از آخرین ملاقات با کلید اصلی وارد آپارتمان خود شده بود. اعضای خانواده می گویند نشانه هایی از درگیری در اتاق خواب آنها وجود دارد.

آرماندو مانوئل کابالیرو در 27 سپتامبر 2021 مرده پیدا شد.
توییتر
میا مارکانو
میا مارکانو در 24 سپتامبر 2021 ناپدید شد.
توییتر

به گفته Orlando Sentinel ، اعضای خانواده مارکانو به جستجوی ناامیدانه خود برای یافتن این زن در منطقه ای جنگلی در اطراف منطقه ای که کابالیرو خودکشی کرد ، ادامه دادند.

این روزنامه گزارش داد که عمو مارک مارکانو گفت که او داوطلبان را آموزش داده است تا از سنگ نگذاشتن خودداری کنند.

“به یاد داشته باشید ، اگر شما ربوده شده باشید ، می خواهید چه کار کنید؟” او ظاهراً گفت “اگر در اتاقی دستبند یا دستبند دارید ، درست کنار پنجره نخواهید بود ، بنابراین مراقب کوچکترین سر و صدا باشید. اسمشو بگو در را بزن و نامش را بگو. “

مارکانو بلیط داشت که جمعه شب به فورت لادردیل پرواز کند و پدر و مادرش را ببیند. او هرگز سوار هواپیما نشد و آخرین بار در ساعت 5 بعد از ظهر در آپارتمان Arden Villas دیده شد.