معرفی جدیدترین ردیاب ما – Fitbit Luxeسلامت شرکت ، مراقبت های بهداشتی ، سلامت روان ، خواب ، فناوری | از راه حل های Fitbit Health | 19/04/21 | 2 دقیقه بخوانید

یک سال پس از همه گیری جهانی ، کووید 19 نحوه درک و اولویت بندی سلامتی خود را برای همیشه تغییر داده است. استرس در طول همه گیری همه گیر رایج تر شده است. بزرگسالان در ایالات متحده بیشترین میزان مشکلات روحی و روانی مانند استرس ، اضطراب و ناراحتی را بین ماه های مارس و مه 2020 گزارش کردند. مدیریت استرس تنها یک جزء کلیدی در حفظ سلامت کلی و رفاه است. به همین دلیل است که ما متعهد هستیم به کاربرانمان درک بهتری از سلامت جامع آنها بدهیم.

ما هیجان زده هستیم که جدیدترین افزودنی را به ردیاب های خود اعلام کنیم – Fitbit Luxe. Fitbit Luxe to به گونه ای طراحی شده است که به مردم شما کمک می کند تا سلامت و رفاه خود را بدون قربانی کردن سبک کنترل کنند. از ابزارهای مچ دست و راهنماهای درون برنامه ای برای مدیریت استرس گرفته تا ردیابی خواب و فعالیت ، Fitbit Luxe یک تجربه انگیزشی و شخصی را برای هر کاربر با حداکثر 5 روز عمر باتری *ارائه می دهد.

پاییز گذشته ، ما آخرین ابزار مدیریت استرس خود ، Fitbit Sense را معرفی کردیم. برخی از این ابزارها اکنون با Fitbit Luxe available در دسترس هستندبه نمره مدیریت استرس بر اساس سطح فعالیت ، خواب و ضربان قلب ، برآورد روزانه ای از نحوه برخورد بدنشان با استرس را در اختیار کاربران قرار می دهد. علاوه بر این ، کاربران می توانند با جلسات ذهن آگاهی در برنامه و کشش های تنفسی هدایت شده ، بر مراقبت از خود تمرکز کنند.

داشتن یک خواب خوب می تواند به افزایش ایمنی بدن و حتی پاسخ بدن شما به استرس کمک کند. Fitbit Luxe با فاکتور سبک و باریک خود ، برای راحتی شبانه طراحی شده است تا کاربران نه تنها با ارزش خواب شخصی ، از کیفیت خواب خود بینایی پیدا کنند. (هم روی دستگاه و هم در برنامه Fitbit) بلکه مراحل خواب را نیز شامل می شود. کاربران Fitbit Premium تجزیه و تحلیل عمیق تری از نمره خواب خود دریافت می کنند ، بینش شخصی خود را در مورد خواب خود و همچنین دستورالعمل هایی در مورد نحوه بهبود کیفیت کلی خواب و نکاتی در مورد نحوه استراحت برای خواب دریافت می کنند. **

داشبورد معیارهای سلامت ما کاربران را قادر می سازد تا تغییرات ناگهانی در رفاه خود را در برنامه Fitbit پیگیری کنند. کاربران Fitbit Luxe به صورت خودکار به نمای 7 روزه داشبورد معیارهای سلامت خود دسترسی رایگان دارند و کاربران Premium به روندهای 30 روزه و مناطق شخصی خود دسترسی دارند. ***

با همه اتفاقاتی که در سال گذشته افتاده است ، سالم ماندن می تواند چالش برانگیز باشد ، اما این مهمتر از همیشه است. بیاموزید که چگونه ارائه یک دستگاه و سرویس Fitbit می تواند به شما در هدایت جمعیت به سوی سلامت و رفاه بهتر کمک کند. همین امروز با ما تماس بگیرید.

متن کامل خبر را اینجا ببینید.

* بر اساس استفاده و عوامل دیگر متفاوت است.
** فقط کاربران حق بیمه جدید و بازگشتی. روش پرداخت معتبر مورد نیاز است. برای اجتناب از هزینه اشتراک ، قبل از پایان دوره آزمایشی رایگان لغو کنید. در اینجا می توانید شرایط و ضوابط کامل را بیابید. محتوا و ویژگی های برتر ممکن است تغییر کند.
*** داشبورد معیارهای سلامت و معیارهای نمایش داده شده در داشبورد در همه کشورها در دسترس نیست. برای استفاده پزشکی در نظر گرفته نشده است. این ویژگی برای تشخیص یا درمان هرگونه بیماری پزشکی در نظر گرفته نشده است و نباید برای اهداف پزشکی استفاده شود. طراحی شده است تا اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهد که می تواند به شما در کنترل رفاه شما کمک کند. در صورت داشتن هرگونه مشکل سلامتی ، لطفاً با پزشک تماس بگیرید. اگر فکر می کنید فوریت پزشکی دارید ، با 911 تماس بگیرید.