معضل وزن بدنسازی خانگی – دمبل یا دستگاه های قدرتی برای سالن بدنسازی جدید من؟

دمبل و دستگاه های وزنه از اقلام معمولی در باشگاه های بدنسازی هستند. اما وقتی افراد تجهیزات ورزشی را برای ورزشگاه خانگی جدید خود انتخاب می کنند ، ایده های ظالمانه ای به ذهنشان خطور می کند. بیایید به این بحث های احمقانه بپردازیم و به حقایق بپردازیم تا بتوانید تصمیمات آگاهانه بگیرید.

دمبل

گیجی: برای انجام یک تمرین کامل به مجموعه دمبل عظیمی نیاز دارم. این هزینه زیادی دارد و فضای زیادی را اشغال می کند.

حقیقت: دمبل ها سرانجام با “دمبل های انتخابی” جدید انقلابی شدند. آنها فضا و هزینه کمتری را اشغال می کنند خیلی کمتر نسبت به جفت وزنی معمولی

در عوض ، یک جفت دمبل انتخابی به اندازه کافی جمع و جور است تا یک افزودنی عالی برای یک باشگاه بدنسازی خانگی باشد.

گیجی: آیا با استفاده از دمبل دچار حجیم نمی شوم؟ من نمی خواهم عضله بسازم. من فقط می خواهم صدا بزنم.

حقیقت: تنها در صورتی که ژنتیک شما تستوسترون اضافی به شما داده باشد یا ساعاتی را در روز به تمرین روش های بدنسازی بپردازید ، می توانید از استفاده از دمبل به طور بالقوه حجیم به نظر برسید.

در عوض ، تمرینات دمبلی شما ظاهری سکسی و منحنی به شما می دهد. متابولیسم شما مانند دیوانه افزایش می یابد و استخوان های شما نیز قوی تر می شوند.

ماشینهای وزن.

گیجی: آیا قیمت دمبل و دمبل کمتر از دستگاه های وزنه نیست؟

حقیقت: شما فقط قطعه قطعه تجهیزات نمی خرید. هزینه کل باید بر اساس تعداد کل تمریناتی باشد که انجام می دهید. ماشین های با وزن مدرن دارای طراحی کارآمد و باریک و گزینه های ورزشی زیادی هستند.

در عوض ، یک دستگاه قدرتی را در نظر بگیرید که هم تمرینات بالاتنه و هم پایین تنه را ارائه می دهد.

گیجی: ماشین های وزنه ای بهترین عملکرد را ندارند زیرا شما به طور گروهی عضلات را به صورت فردی تمرین می دهید.

حقیقت: جدیدترین دستگاه های قدرتی برای تمرین پویا تر از قبل عضلات طراحی شده اند. آنها حرکات واقعی را شبیه سازی می کنند. آنها ماهیچه ها را به طور طبیعی و م workثر کار می کنند.

به جای خرید مدلهای قدیمی ، مدلهای جدیدتری را در نظر بگیرید که بهترین وزنه های آزاد را با وزنه های چیده شده و دسته های متصل به هم ارائه می دهند.

بهترین های هر دو جهان را داشته باشید.

طراحی مدرن لوازم خانگی به ما امکان می دهد وسایل بیشتری داشته باشیم که فضای کمتری را در خانه اشغال می کنند و هزینه کمتری نیز دارند. و آنها بسیار بهتر از پیشینیان قدیمی خود تمرین می کنند.

یک جفت دمبل قابل انتخاب و یک واحد مربی کاربردی گزینه های تمرینی بی پایان را در اختیار شما قرار می دهد. آنها با هم می توانند اندام دلخواه شما را به شما هدیه دهند!

به جای اینکه به سراغ یکی دیگر بروید ، به یاد داشته باشید: فقط با یک محصول ، یک عادت ، یک تمرین ، یا یک دستگاه!

مانند هر برنامه موفق دیگری در زندگی ، باید از ابزارهای مختلفی برای سرگرم کننده و چالش برانگیز بودن استفاده کنید!