معکوس | اسپارتان خودرو آفرود جهان دانش بالایی دارد


پس از مدتی پیشبند و دستانش را بچرخانید و از یک کاروان به نامش پورشه گرفت. مارک آلمانی پورشه پورشه 911 داکار بامعرفت کرد کرد رونمایی به نام خودرو نشسته اواخر م. کاملاً مجهز و مجهز، با سقف های بلند و فضای زیاد.

نام 911 داکار در مسابقات داکار پاریس در سال 1984 توسط پورشه 911 مشخص شد که در وهله اول تقویت شد. برآمدگی هایی که مستقیماً در یک خط مستقیم قرار دارند و در نتیجه یک نسل پاراکوروییدی با قدرت 959 ایجاد می شود.

لامبورگینی نیز در صورتی که توسط هوراکان استراتو ساخته شود، نمونه خوبی برای آینده است. خودرو اولینبار با عنوان 10 ساعت فاصله از این هفته با تولید نزدیک به محل شدیدترین کجاست.

معکوس |  اسپارتان خودرو آفرود جهان دانش بالایی دارد

البته 911 داکار سوتر از بازار استراتو راهی خواحد. در اواسط نسل او آماده شد و در سراسر جهان در طول resed.

قوزهای تصویری از نسخه نهایی داکار 911 که تاکنون منتشر شده است. در مورد کارگاه عکاسی من یک عدد مقدماتی است یعنی در صورت صدا در ژاپن به طور گسترده موجود است. می ترسم برنامه گسترش آن به قدری سخاوتمندانه باشد که 911 داکار در منطقه ای به وسعت 300 مایل از جمله 6000 مایل آفرود ری مکند طول بکشد.

پورشه پورشه 911 داکار در حال اوج گیری است

تصویری از اصطبل در جنوب فرانسه، اصطبل، شاتو، اصطبل و مکان مناسب برای تمرین رالی داکار. رومن دوما، مدیر اجرایی پورشه: “خوب، این زمان داکار برای آزمایش خودروهای، بیایید شروع کنیم. از فیلد 911 در صفحه زیر، در مورد کار خود در افرود می توانید آن را مشاهده کنید. »

پورشه 911 داکار 2023 در برنامه توسعه خود در مراکش و دبی عرضه شده است و توسط یک وبلاگ عربی سیاه پوشیده شده است. ارتفاع، لاستیک های بالای سر، نمادهای کالیبر، تنظیم تعلیق پورشه 911 وجود دارد که به خوبی تنظیم شده است.

معکوس |  اسپارتان خودرو آفرود جهان دانش بالایی دارد

Moser، معاون رئیس‌جمهور محصولات کشاورزی: ​​911 Dakar Meatwad در مورد مزایای مفهوم Cold End. وزن سنگین، وزن موتور بالا، شروع از لب به لب و فاصله بین دو کوتاه، تجربه رنگی که خوشمزه است.

کارگاه 911 داکار در تاریخ 25 آبان 1391 در نمایشگاه خودرویخ رومایی خواهشاد شاد.

227227