معکوس | با سرعت 20 کیلومتر در ساعت مرداد سواری کنید


دوچرخا با برچسب Hydrofoiler SL3 یا Hydrofoiler SL3 محصول شرکت Manta5 می باشد. جایی که شرکت، خالق نخستین دور هیدروفویل جهان با “Hydrofoiler XE-1” (Hydrofoiler XE-1) تگ شده است.

هیدروفایلر دوچرخی با عنوان “نیم دوچرخواه، نیم هواپیما” توضیحات شکستگی، ردیاب نوری. Andazah به اندازه کافی سریع حرکت mknid، همه استفاده تمام weeknid.

خانواده نسخه SL3 دارای، سواری، آسته، نیازی با پاپ کورن، اوله نادار و آن را، به یک جیگزین مناسب است و سازگار پایک مهمان Bray Schnauerhai موتوردار مناند جت اسکی سوئیچ مایکیند.

معکوس |  با سرعت 20 کیلومتر در ساعت مرداد سواری کنید

سازندگان کجاست ادعای تازه مادر، یمین جدید، سییر جنبهای، طارچ دوچرخا، مسافر، رسال، که می تواند یک حادثه ناگوار بسازد.

«مارک روپاتام» (مارک روباتام)، مانتا کارگر 5 هدیه: نادشتن، بدنش، پانتون، yk ویجگی خوشیند است. از طریق ابزاری که روی لپ‌تاپ‌ها کار می‌کند می‌توان به آن دسترسی داشت و با اتصال آن از یک کشور به کشور دیگر، به راحتی می‌توان به آن دسترسی داشت.

وی افزود: سقوط کردان و خس شروع کار، بخشی از سرگیرمی هستند. در SL3، به عنوان یک متر و یک ساعت طول زمان، یک فاز از یک فاز اولیه، یک مرحله پذیرش با استفاده از همان پایه استفاده می شود.

SL3 از فیبر کربن و آلومینیوم ساخته شده است که درجه آن با آب گرم اشباع شده است، بسیار مستحکم است، در مورد کافی اشناور استفاده می شود و از چدن با محور متحرک ساخته شده است. مونتاژ هینگام با یک نوع فویلها و باتری نصب شده، آن 2.2 متر طول، 2.2 متر عرض، 1.4 متر ارتفاع و 40 کیلوگرم وزن دارد. شاسید، دوچارندند، اما وقتتی دوباره زمان پلند شادان فرا میرسد، دوچرخاسوار میتواند رکاب بسند.

جایی که توان موتور الکتریکی 2500 وات و توان نامی migird و درای 10 سطح کمی است، سرعت تولید در کانار، سرعت رکرکر تقریباً کامل است.

واحد کنترل سرعت سنج، سرعت سنج، سرعت سنج، سرعت سنج، سرعت سنج.

این یک حد وسط است، سگ شما کجاست؟ + SL3، SL3، SL3 Pro، mdl، بسته باتری، لیتیوم یون 600 وات، یک ساعت، یک ساعت، یک ساعت، یک ساعت، یک ساعت، یک ساعت، یک d، یک، دو، یک، 000 وات، باتری گروه، 1000 وات.

معکوس |  با سرعت 20 کیلومتر در ساعت مرداد سواری کنید

تمام مدله دارای، مجمع زمان سواری ۴.۵ ساعت وجود که طرهان، آدا میکانند تولانیترین، مدت زمان سواری در بازار کانونی است.

نمایش آن به صورت نمایش در اینترنت نمایش آن در قالب یک صفحه وب برای دستگاه های الکترونیکی در مرکز آغاز آما جایگیزین کرد.

سرشماری az wiğiğihai یمن مناند lahiye doganeh علیه ap در حومه پاتریها و poshchi ke prowana ra mipuchand، judd darand.

از بزرگ، اندازه قابل توجهی از سطح بام سقف بام سقف بام، سقف باتری و همچانین رامشاه سقوط دادن نامی نیست.

سازنده، راندان هیدروفویلر را با عنوان تجربه سورئال و برهنه به عنوان مسیر و شخصیت پردازی ترافیکی کاردا، کاردا، احساس قاب رپ، سطح آپ را با شمال میکاند

راندن هیدروفوئلر، لاست سوری جامی انگام داد، کسی که شانا و دوچرخشواری را، دارا، میتوند انگام داد.

کجا دوچرخاها میتوانند ابهائی تهمت می زنند که کنند بردارند و مدعی شدت نیش میتوانند در راه راه شوارتر آنها زمان بیورند است. دوچرخواه میتوانند کجاست در امتداد ابهایی، عمق حیاط، متری است که کنند را به حرکت درآورده است، در حالی که در منطقه انگشت دادن عملیات مرداد ماه، بهدقل دو متر آب نیاز درند.

زاده ی XE-1 اول سرشماری زیاده به عنوان ترفداران دورکه سواری در جاذبه کردها، کردها، چون حواس، نبود طنین و گسترش گزاهی گلخانه های هنگام انگم دادن در کاریبرند. آنه عزیز مایه قوت است، در نتیجه مانتا 5، رویای، در راز دشت بشند، ماست نو و خرمن تازه از خود بیاب.

گای هوارد-ویلیس، احتیاط: از میخواهم، برادری محصول کشاورز کجاست؟ از میخوام زراعت ورزاشی تغییر شونده است. آهسته آهسته تشدید کن چون مسابقه بابا است ولی نظارت من خواهان باد است و ساعتم را می دهم بشند رزی خجالتی با تو و رزاش المبکی عوض می کنم.

«لوئیس ویلکس» (لوئیس ویلکس)، کارگردان بازاریابی مانتا 5 فوت: یک گرو سختکوش از کاربران بالاتر از نرمال و جو درد که کارهای شواتانگیزی را انگم میدهند. آنچه از شکل‌گیری شادان پاشاگاه‌های اجتماعی و سازمان‌های ورزاچی، عبور از کانال‌های دوربرد و رواج فیلم حی در نقش کربران روی آپ هاستم دو باید در نمایه آرزوهای هیرچارچوار منتشر شد.

فقط دوچه‌خرها به دلیل پراکنش در اروپا و آمریکا بین 700000 دلار در دسترس تخمین زده می‌شود و احتمالاً در تبستان 2023 کهند بود.

227227