ملیسا جوآن هارت بیست و پنجمین سالگرد “سابرینا” را جشن گرفت


“من باید یک جادوگر باشم ، باید یک فانی باشم ، من باید یک نوجوان باشم و در عین حال باید یک دختر باشم. همه چیز مربوط به این موضوع است. “

سابرینا اسپلمن شانزده ساله ، با بازی ملیسا جوآن هارت ، این کلمات بدنام را در فصل اول “سابرینا جادوگر نوجوان” ، که دقیقاً 25 سال پیش از شبکه ABC پخش شد ، بر زبان آورد.

هارت ، 45 ساله ، روز دوشنبه نقطه عطف یک چهارم زندگی خود را جشن گرفت. بازیگر “ملیسا و جوی” در زیرنویس مجموعه ای از عکس های دوران حضورش در این برنامه گفت: “توجه من به این واقعیت جلب شد که برنامه ما 25 سال پیش امروز ، 27 سپتامبر 1996 ، برای 7 فصل در ABC پخش شد.” “موتور کوچکی که می توانیم نامش را بگذاریم زیرا تحت الشعاع برنامه بسیار مورد انتظار #Clueless قرار گرفت ، اما این موتور به کار خود ادامه داد و ما مجبور شدیمreddonovan را بدزدیم تا بازیگران سرگرم کننده خود را بدست آوریم.”

این سریال بر اساس شخصیت کمیک آرچی به همین نام ، سابرینا را دنبال می کرد و سعی می کرد در دوران دبیرستان زندگی کند ، در حالی که قدرت جادویی خود را پیدا می کرد ، در حالی که پدر و مادر واقعی خود را پیدا می کرد ، با کمک کمی از یک گربه خانگی بسیار پرحرف ، اما خنده دار و او. خاله های دیوانه 600 ساله ، با بازی بت برودریک و کارولین رئا.

میشل بودوین (جنی کلی) ، ملیسا جوان هارت (سابرینا اسپلمن) ، نیت ریچرت (هاروی دوایت کینکل) ، جنا لی گرین (لیبی شطرنج). کارولین رئا و بت برودریک (مرکز جلو) به ترتیب در نقش عمه های جادوگر سابرینا هیلدا و زلدا بازی کردند.
Disney General Entertainment Con

او ادامه داد: “در طول این سالها هزاران ستاره مهمان با استعداد ، اجراهای موسیقی و ترفندهای جادویی تلویزیونی وجود داشته است. مملو از دوستی ها و خاطرات دیوانه وار ، ایمن بودن یک سواری باورنکردنی بود! از عشق و حمایتی که به ما کمک می کند آنچه را که دوست داریم انجام دهیم ، باعث لبخند مردم می شود ، سپاسگزاریم! مبارک #SabrinatheTeenageHexentag! “

“Sabrina the Teenage Witch” در پاییز 1996 به عنوان بخشی از مجموعه TGIF ABC به نمایش درآمد. بیش از 17 میلیون بیننده با اولین سریال در ارتباط بودند و این نمایش در نهایت به مدت 7 فصل تا سال 2003 اجرا شد. در سال 2000 ، این کمدی به خانه جدید خود – شبکه نوجوانان ، WB نقل مکان کرد.

سابرینا جادوگر نوجوان
سابرینا با گربه اش سالم.
Disney General Entertainment Con

بازیگران اصلی نیز شامل نیت ریچرت ، جنا لی گرین ، مارتین مول ، لیندسی اسلوان ، دیوید لاشر ، سوله مون فرای ، الیسا دونوان و ترور لیسائور بودند. نیک باکای با گربه سیاه Spellmans ، سالم سابرهاگن صحبت کرد ، یک جنگجو که پس از تلاش برای تسخیر جهان مجبور شد 100 سال را به عنوان یک گربه بگذراند. شوخی های طنزآلود و حس خنده خشک او بخشی جدایی ناپذیر از طرح این کمدی بود.

نل اسکاول ، مجری فصل اول ، کمدی جادویی نوجوانان را با مجله Elle به یاد آورد.

او می گوید: “من می خواستم نمایشی را انجام دهم که دوست داشتم آن را در دوران جوانی ببینم.” “و ایده انقلابی” سابرینا “این است که او بچه خوبی است. او نمی خواهد تشویق کننده باشد [or] محبوب. او نیز مانند من می خواست در مدرسه خوب و فرد خوبی باشد. “

کارولین رئا ، ملیسا جوان هارت و بت برودریک.
کارولین رئا ، ملیسا جوان هارت و بت برودریک.
Disney General Entertainment Con

اسکاول همچنین اظهار داشت که از برخی از زنان الهام گرفته شده است که او را در دنیای “پس از جنسیت” بزرگ می کند.

او می گوید: “اما این تفاوت بین یک نمایش در دهه 60 و یک نمایش در دهه 90 است که توسط فردی که در دهه 70 بزرگ شده بود و گلوریا اشتاینم را در زندگی خود داشت ایجاد شد.” “این بود ،” مراقب قدرت خود باشید ، اما ما شما را تشویق به استفاده از آنها می کنیم. “

شروع مجدد آرام نمایش و اقتباس تیره تر از فیلم کمیک Archie با عنوان “Chilling Adventures of Sabrina” به مدت چهار فصل از Netflix پخش شد تا اینکه در سال 2020 لغو شد.

ملیسا جوآن هارت ، اکنون 45 ساله ، هنگام پخش برنامه 20 ساله بود.
ملیسا جوآن هارت ، اکنون 45 ساله ، هنگام پخش برنامه 20 ساله بود.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ