منصوریان: در فوتبال زیر میزی نمی‌گیرم!


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از بازی با شرکت اراک گفت: پارسال همین موقعیت اینجا حضور داشتم. خاطرات خیلی خوبی از مردم اراک دارم و جز محبت و میهمان‌نوازی چیزی از مردم این شهر ندیدم. خوشحالم در بین آنها هستم و بازیکنان قدیمی‌ام را می‌بینم. بازی فردا سخت و فشرده خواهد بود. ما در دیدار هم با تلاش زیاد رفتیم را شکست دادیم. وقتی بازی رفت را چند روز پیش دیدیم، متوجه شدیم سختکوشی بازیکنان ما تفاوت بازی را رقم زده است. خوش به حال آبادانی‌ها که فردا هواداران‌شان خواهند داشت، چون در ما هنوز هواداران را ندیدیم و امیدوارم در بازی با مس رفسنجان هوادار داشته باشیم. می‌دانم بازی فردا سخت خواهد بود و بازیکنان را به روحی آماده کرده‌ایم. به احتمال زیاد از بنزین سبزمان استفاده کنید خیلی خوب است، چون به نقاطی رسیده‌ایم که از ۲۵ بازیکن می‌توانیم هر کدام را به ترکیب اصلی ببریم.

*امیدوارم داور فردا تحت تاثیر قرار نگیرد!
بازی با فولاد بدون گل شد که مالکیت توپ بیشتر برای حریف بود. در کنفرانس قبلی گفتم من هم وقتی فوتبال بازی می‌کردم از 10، 15 بازی در یکی از آنها وارد می‌شدیم. در این بازی شاهد اُفت تارخ، داور بازی بودیم که هم برای ما پنالتی نگرفت و هم در یک صحنه خطایی نزدیک به جریمه حریف به سودمان اعلام کرد تا فولادی‌ها را از ۱۰، ۱۱ پاس به گل برسند نپذیرفت. ما خیلی آسیب دیده ایم و امیدوارم داور فردا تحت تاثیر قرار نگیرد. به جرأت می‌توانم بگویم تنها تیمی هستیم که برایمان پنالتی نگرفته‌اند و به حق واقعی‌مان نرسیده‌ایم. فردا نمی‌خواهم به ناحق کسی که برایمان پنالتی باشد و فقط می‌خواهم داور سرحال و سرپا قضاوت کند. برای هر دو تیم آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم هر تیمی که لیاقت دارد، برنده شود.

*گلایه‌ام از عضو هیئت مدیره اراک بود
منصوریان درباره مصاحبه‌هایش بعد از جدایی از شرکت اراک گفت: به نام سراج گفتم اراک جزو معدودی شهرهایی است که بالای ۲۰ مجموعه ورزشی دارد. روزی که از اینجا رفتم گلایه‌ام از یکی از اعضای هیئت مدیره بود و هنوز این گله سر جایش هست. هنگامی که شرکت پس از ۱۸ سال به لیگ برتر کرد می‌کردم افق آن آدم بلند باشد، ولی افقش کوتاه بود و عمر ماندنش در باشگاه هم کم و الان نیز در باشگاه حضور ندارد. ما نمی‌گوییم اراک، بلکه می‌گوییم تیم اراک. در همین هتل امیر کبیر فراموش نکنید یک کاروان ما را تا استادیوم همراهی می‌. گلایه من صرفاً از آن عضو هیئت مدیره بود.

*در آبادان فرصت اشباع شدن!
وی در واکنش به این سوال که به نظر می‌رسد صنعت نفت آبادان پس از شکست دادن پرسپولیس اشباع شد، گفت: خیر، به همکاران‌تان در آبادان برای تیمی مثل صنعت نفت اشباع شدن معنی ندارد. یک بار در زمان بازی‌های‌مان به آبادان بیاید و ببینید که هیچ فرقی با موقعیت استقلال و پرسپولیس نمی‌کند. مردم به شما این شانس را نمی‌توانند فرصتی بدهند که اشباع شده باشد. هفته‌ای که تمام می‌شود باید آماده بازی شوید و بعد از آنها بازی کنید. خواسته و توقع مردم ما با توجه به اینکه فوتبال در این شهر به صد سال می‌رسد، زیاد است. به سلاطین فوتبال نگاه کرده باشید، یک سوم آن در آبادان و خرمشهر‌اند. ما اشباع نشده‌ایم و اگر به بازی‌هایمان نگاه کرده بازیکنم به خاطر جوانی در دقیقه 95 را از دست داده است. ما هم ضربه داوری خورده‌ایم و هم ضربه بی‌تجربگی بازیکنانمان را.

*۴۵ میلیارد ما خنده دار است
ما با خیلی چیزها دست و پنجه نرم می کنیم. بودجه کل باشگاه ۴۰ تا ۴۵ میلیارد برای همه رده‌هاست. ما مدرسه فوتبال در کنار کارمندان باشگاه داریم. با نرخ دلار چهار ماه پیش در مارکت فوتبال ۴۵ میلیارد عدد خنده‌داری است. فکر کنم، فجرسپاسی شیراز، نفت مسجدسلیمان و شهر خودرو این شرایط را داریم. به یکباره مارکت در بالای جدول ۵۰۰ میلیاردی می‌شود. تنها چیزی که به بازیکنان آسیب می‌زند، بی‌پولی است. ما از ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون است. عددها خیلی پایین است و زمانی که ۵۰ درصد آن گرفته می شود، سخت خواهد شد. بازیکن ششم هفت میلیون خودش را بسازد و بقیه را برای خانواده اش کند. وقتی این امکان‌پذیر نیست، بازیکن خارج از کشور می‌شود.

*از خود آبادان به ما ضربه می زنند
منصوریان در مورد اینکه قرار است ۳۰ میلیارد تومان به باشگاه ترزیق شود که ظاهراً ۱۵ میلیارد تومان آن ناپدیده شده است، گفت: زیرمجموعه آقای سعید محمد یعنی آقای اسکندری از منطقه آزاد ۳۰ میلیارد تومان برای ما در نظر گرفت. ما درخواست ۱۵ میلیاردش را کردیم تا بازیکنان تا سقف ۷۰ درصد پول را بگیریم. از اسکندری گله داریم، چون قبل از اینکه سمتش را در فوتبال متفاوت کنیم، ولی زمانی که آقای محمد به او حکم داد زیرمجموعه‌اش با وجود اینکه آبادانی‌ها پرت‌اند و پلاهایی هستند که آقایان ۱۵ میلیاردش به کسورات قانونی اضافه می‌کنند. بود که پول را به ما نمی دهند. من خیلی سال در این فوتبال حضور دارم و در سن 16 سالگی دو هزار تومان که پول زیادی بود، به‌عنوان بازیکن در می‌آورم! وقتی آن بالا دکتر محمد ۳۰ میلیاردی می‌خواهد بدهد زیرمجموعه‌اش لطمه می‌زند.

*در فوتبال پول زیر میزی نمیگیرم
من آدم راحت هستم و خورده برده‌ای ندارم. پول زیرمیزی یا رو میزی نگرفتم. هیچکس در فوتبال از من طلبکار نیست که بدهکارم باشد. من تعصب فوتبالی شهری را که در آن کار می کنم دارم. این پول باید در این هفته برسد و اگر نرسد بالانس صنعت نفت بههم می‌خورد.

بیشتر بخوانید:

254 251

The post منصوریان: در فوتبال زیر میزی نمی‌گیرم! اولین بار در دیتیشن پدیدار شد.

رژیم لاغری سریع