منهتن DA در میان هرج و مرج Rikers وثیقه می گذارد


دادستان منطقه منهتن به کارکنان دستور داد در بسیاری از موارد بدون خشونت به قید وثیقه احتیاج نداشته باشند – اگرچه او می داند که این سیاست می تواند منجر به جنایات اضافی “سطح پایین” شود.

طبق یادداشت روز دوشنبه به وکلای دادخواه در دفتر DA Cy Vance ، این سیاست در پاسخ به هرج و مرج جاری در جزیره Rikers اعمال می شود و “حداقل تا چند هفته آینده” اعمال خواهد شد.

در یادداشت Joan Illuzzi Orbon ، دستیار اجرایی DA ، وکلا باید از درخواست وثیقه خودداری کنند.

اوربون نوشت: “با توجه به شرایطی که افراد بازداشت شده در Rikers با آن روبرو هستند ، ما سعی کرده ایم تا آنجا که ممکن است اقدامات ما عادلانه باشد ، اگرچه می دانیم که متأسفانه آزادی برخی از افراد می تواند منجر به جرایم سطح پایین دیگری شود.” “از همه برای انعطاف پذیری ظاهرا بی پایان شما و این که در خلال پاسخگویی به بحران های مختلف ، همیشه برای قربانیان جنایت خستگی ناپذیر کار می کنید متشکرم.”

این یادداشت به دادستان ها دستور می دهد که اگر متهم “خشونت اخیر را نشان ندهد” یا در جنایات سرقت که شامل “نفوذ به فضای واقعی زندگی شخص” نمی شود ، به قید وثیقه احتیاج نداشته باشند.

صبح سه شنبه در ایمیلی به وکلای بخش دادخواهی اضافه شد که این دفتر درخواست آزادی تحت نظارت و سایر شرایط غیر مهمان نواز را ادامه می دهد.

دستورالعمل جدید سای ونس در پاسخ به هرج و مرج جاری در جزیره رایکرز آمده است.
اریک پندزیچ / شاتر استوک

در ایمیل سه معیار ذکر شده است که همه آنها باید رعایت شوند: جرم غیر خشونت آمیز است و خطری برای جسمی افراد در پی ندارد ، متهم در 10 سال گذشته هیچ جنایت خشونت آمیز یا جنسی مرتکب نشده است و متهم has t است در این صورت ظاهر نشد.

در نامه ای که اندرو وارشاور ، دستیار DA می گوید: “اوضاع در حال تحول است و اگر همه با هم در تماس باشیم در صورت بروز مشکلات با آنچه بهترین کار را انجام می دهیم سازگار می شویم.”

سیاستمداران تور رایکرز به شرایط ضعیف بازداشت اشاره کرده اند ، در حالی که حوادث خشونت آمیز ، مشکلات کارکنان و کشته شدن 11 نفر در تاسیسات تا کنون تحقیقات گسترده ای در این زمینه انجام شده است.

جان ایلوزی اوربن معاون دادستان عمومی
دستیار دادستان ، Joan Illuzi-Orbon ، این نامه را ارسال کرد و از دادستان خواست در صورتی که متهمان “خشونت اخیر را نشان ندادند” درخواست وثیقه نکنند.
رشید عمر عباسی